Istanbul Dan Balıkesir E Nasıl Gidilir?(Doğru cevap)

Istanbuldan Balıkesire feribotla kaç saat?

Sitemizden alacağınız İDO bileti ile 130 dakikada İstanbul’dan Bandırma’ya varabilirsiniz.

Istanbuldan Balıkesir’e en uygun nasıl gidilir?

İstanbul’dan tarifeli feribot ve deniz otobüsleriyle iki saatte Bandırma’ya ulaşabilir, dilerseniz uçakla Edremit’te bulunan Koca Seyit Havaalanı’na gidebilirsiniz.

Balıkesir ulaşım nasıl?

Balıkesir ilçeleri arasında BTT ( Balıkesir Toplu Taşıma) ile ulaşım sağlanır. İlçe içindeki ve ilçeler arasındaki ulaşım BBT ile sağlanabilirken, Kapıdağ Yarımadası’ndaki köylere Erdek Otobüs Terminali’nden ve Bandırma minibüs duraklarından kalkan minibüslerle ulaşılabilir. Taksi kullanmak ise bir başka alternatiftir.

Ankara Balıkesir’e giderken hangi şehirlerden geçilir?

Kişisel araçla yaklaşık 6 saat sürecek olan Ankara -Balıkesir yoluna çıkarken e-90 karayolu üzerinden öncelikle Polatlı’ya, daha sonra Bozüyük’e, İnegöl ve Bursa’nın ardından da Mustafakemalpaşa’yı geçerek Balıkesir’e ulaşmanız gerekmektedir.

Istanbul’dan Balıkesir’e feribot var mı?

İstanbul Yenikapı ile Balıkesir Bandırma limanları arasında tüm yıl boyunca düzenli olarak İDO tarafından feribot seferleri yapılmaktadır. Deniz otobüsü ile yine Bostancı – Yenikapı – Bandırma hattında feribot seferleri yapılmaktadır. Arabalı Vapur yani araçlı geçiş için uygun olanı sadece feribot yazan seferlerdir.

Istanbul Balıkesir biletleri ne kadar?

En ucuz İstanbul – Balıkesir otobüs bileti 88,00 TL’dir.

Balıkesir otogardan üniversiteye nasıl gidilir?

Balıkesir Otobüs Terminali’nden Balıkesir Üniversitesi ‘ne gitmek için yararlanabileceğiniz ulaşım seçenekleri şöyledir: Taksi Otobüs terminalinden üniversiteye taksi kullanarak geçecekseniz; yolda geçireceğiniz süre ortalama 32 dakika iken, taksiye ödeyeceğiniz ücret de ortalama 118 TL olacaktır.

You might be interested:  Istanbul Istinye Park Nerede?

Balıkesir pahalı bir şehir mi?

Balıkesir kolay ve ucuz bir şehirdir. Tasarruf yapmak için idealdir. Balıkesir kolay ve ucuz bir şehirdir.

Ayvalık en kolay nasıl gidilir?

İstanbul Yenikapı ve Bostancı’dan kalkan deniz otobüsleri ile yaklaşık 2 saatte Bandırma’ya geçebilir, buradan 3 saatlik bir yolculuk ile Ayvalık ‘a ulaşabilirsiniz. Midilli Adası’ndan feribot ve deniz otobüsleri ile Ayvalık ‘a yaklaşık iki saatte ulaşmak mümkündür.

Ankara Balıkesir arası hızlı tren var mı?

Ankara – Balıkesir arası trenle kaç saat? En hızlı tren yolculuğu 8 saat 39 dakika sürmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *