Istanbul Dan Kaş A Nasıl Gidilir?

İstanbuldan Kaş‘a direkt otobüs seferleri bulunmaktadır. Günde ortalama 14 sefer gerçekleştirilen seyahatler ise yaklaşık 14 saat 20 dakika sürmektedir. İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası’ndan hareket eden otobüsler Kaş Otogarı’na kadar devam etmektedir.

Istanbul Kaş yolu nasıl gidilir?

İstanbul ‘dan Kaş ‘a Ulaşım İstanbul ‘un Kaş ‘a yaklaşık uzaklığı 809 kilometredir. Hem Anadolu Yakası’ndan hem de Avrupa Yakası’ndan doğrudan otobüs seferleri düzenlenmektedir. Yolculuk yaklaşık olarak 11 – 13 saat arasında değişiklik göstermektedir. Ayrıca gün içerisinde oldukça sık sefer mevcuttur.

Istanbuldan Kaş kalkana nasıl gidilir?

İstanbul’dan Kalkan’a giderken en kısa yol Dalaman’a uçak bileti almak ve havaalanından Kalkan’a gitmek. Ancak Antalya’ya uçup, oradan da Kalkan’a gelebilirsiniz. Bunun yanında, Kalkan’a sefer düzenleyen otobüs firmalarından bilet alarak bir otobüs yolculuğu da gerçekleştirebilirsiniz.

Antalyadan Kaşa hangi yoldan gidilir?

Alternatif olarak da Antalya’dan gelirken yayla yolunu seçip, yukarıdan yani Torosların üzerinden de Kaş’a gelebilirsiniz. Bu yol ise 187 km. Antalya otogardan kalkan Kaş otobüsleriyle ilçeye gidilebilir. Antalya Kaş otobüs bileti ise Batı Antalya firmasında 28 TL.

Kaşa uçakla nasıl gidilir?

Havayolu ile gelmek için ise Kaş ‘a 150 km. mesafedeki Dalaman Havalimanı’na bilet almanızı tavsiye ederiz. Antalya Havalimanı’na göre Dalaman Havalimanı çok daha yakın. Dalaman Havalimanı’ndan servisler ile Fethiye’ye, Fethiye’den ise sürekli olan minibüs seferleri ile Kaş ‘a geçebilirsiniz.

You might be interested:  Zai Bodrum Mimarı Kim?(EN iyi 5 ipucu)

Istanbul Fethiye en kısa nasıl gidilir?

Havalimanından araç kiralama ya da özel transfer seçeneklerini kullanarak Fethiye ‘ ye kısa sürede gidebilirsiniz. Toplu taşıma seçeneği ile Fethiye ‘ ye ulaşmak için Antalya Havalimanı’ndan belediye otobüsü, HAVAŞ ya da tramvayla Antalya Otogarı’na geçip otogardan Fethiye otobüsünü kullanabilirsiniz.

Istanbul kaş kaç saat sürüyor?

ARABAYLA. İstanbul – Kaş arası 860 kilometre ve kendi aracınızla gidecekseniz yolculuk 11-12 saat sürüyor.

Kalkan Merkez Nasıl Gidilir?

Dalaman-Kaş Shuttle servisi ile Kalkan ‘a ulaşım 80 TL tutuyor. Dalaman Havalimanı’ndan Fethiye’ye seferleri bulunan HAVAŞ servisleri ya da MUTTAŞ araçlarıyla Fethiye Otogar’a gittikten sonra, Fethiye Otogar’dan her saat başı hareket eden Kaş dolmuşlarıyla Kalkan ‘a ulaşabilirsiniz.

Kalkana gitmek için hangi Havalimanı?

Hava yoluyla Kalkan’a en yakın havalimanı Dalaman Havalimanı ‘dır. Buradan kalkan Havaş servisleriyle önce Fethiye’ye, buradan kalkan minibüslerle Kalkan’a ulaşılabilir.

Istanbuldan antalyaya hangi yoldan gidilir?

İstanbul ile Antalya arası uzaklık yaklaşık olarak 696 kilometredir. Yolculuğa başladıktan sonra Gebze, Yalova, Bursa, Bilecik, Kütahya, Afyonkarahisar ve Isparta yol güzergahını takip etmeleri gerekmektedir. Sonrasında ise Isparta’dan Burdur’a geçiş yapılarak, oradan Antalya ‘nın Aksu ilçesine giriş yapılır.

Antalya Kaş arası sahilden kaç km?

Yol Kaç Saat Sürer? En kısa yol olan sahil şeridinden Antalya Kaş arası 189 km ‘dir.

Antalya Havalimanı Antalya Kaş arası kaç km?

Antalya Havalimanı Kaş ‘a 220 km uzaklıktayken Dalaman Havalimanı 150 km mesafede yer alıyor. Bu nedenle her iki havalimanını da Kaş ‘a ulaşmak için kullanabilirsiniz. Ancak Dalaman üzerinden Kaş ‘a ulaşmanız çok daha kolay olacaktır.

Antalya Otogar Kaş arası kaç saat?

Antalya – Kaş arası otobüs yolculuğu ortalama 1s sürmektedir.

You might be interested:  Istanbul Trafik Mahkemesi Nerede?(Soru)

Fethiye’ye en yakin Havalimani hangisi?

Fethiye ‘de havayolu ile ulaşım Dalaman Havalimanı ‘ndan yapılmaktadır. Dalaman’ın Fethiye merkeze uzaklığı 70 km’dir. HAVAŞ’ın Dalaman Havalimanı ‘na servisleri Otogardan kalkmaktadır. Fethiye ‘de Akdeniz iklimi hüküm sürer.

Kaşa nasıl gidebilirim?

Kaş’a Havayolu ile Ulaşım Kaş’a olan yakınlığı sebebiyle daha çok Dalaman Havalimanı kullanılmaktadır. Dalaman Havalimanı’nın Kaş’a olan uzaklığı ise yaklaşık olarak 150 kilometredir. Havalimanına iniş yaptıktan sonra bölgedeki servis araçları ile Fethiye ilçe merkezine gidilip, buradan Kaş otobüslerine binilmelidir.

Antalya Havalimanı Kemer arası kaç km?

Kemer ‘e gelmek isteyen pek çok turist havayolu ulaşımını tercih etmektedir. Antalya havalimanı Kemer arası mesafe 58 kilometre ve yolculuk süresi 54 dakika sürmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *