Istanbul Dan Marmaris E Arabayla Nasıl Gidilir?

Istanbul Marmaris hangi yoldan gidilir?

İstanbul ‘dan Marmaris ‘e ulaşmak için İstanbul -Yalova-Balıkesir-Akhisar-Manisa-İzmir-Aydın-Muğla- Marmaris güzergâhını takip etmek gerekmektedir. Ankara yönünden Marmaris ‘e ulaşmak isteyenler ise Denizli yönünü takip edip, Muğla kent merkezine sonrasında ise Marmaris ‘e ulaşabilirler.

Istanbul Marmaris kaç saat sürer?

İstanbul – Marmaris arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 11 saat 53 dakika sürmektedir.

Istanbuldan Muğla’ya giderken hangi şehirlerden geçilir?

İstanbul Muğla güzergâhını kullanan yolcuları için en kısa yol E881 üzerinden devam edip sırasıyla Bursa, Balıkesir, Akhisar, Manisa, İzmir, Aydın üzerinden devam edip Muğla ‘ya ulaşmaktadır. Bu güzergâh yaklaşık olarak 670 kilometre iken 8 saat sürmektedir.

Istanbul’dan Marmaris’e uçakla nasıl gidilir?

İstanbul ‘ dan Marmaris’e düzenlenen otobüs seferleri ortalama 11 saat sürmektedir. İstanbul ve Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Marmaris’e yapılacak olan uçak seferlerinde Dalaman Havalimanı tercih edilmelidir. Günde ortalama 5 uçak seferi düzenlenen Marmaris seyahatleri için seyahat süresi 1 saat 15 dakikadır.

Istanbul Datça hangi yol?

İstanbul ‘dan Datça ‘ya Özel Araçla Nasıl Gidilir? İstanbul ‘dan yola çıkıp Gebze, Gemlik, Karacabey, Susurluk üzerinden yola devam edip Balıkesir, Akhisar, Manisa, İzmir’i geçtikten sonra Söke, Milas, Bodrum ardından feribot ile Datça ‘ya gidiş sağlanmaktadır. Bu yolculuk ortalama olarak 725 kilometre uzunluğundadır.

You might be interested:  Istanbul Heybeliada Nasıl Gidilir?(Doğru cevap)

Eski yoldan istanbul bodrum kaç km?

Esenler, İstanbul ile Bodrum, Muğla arası 716 Km. Bu mesafe arabayla yaklaşık olarak 8 saat 29 dakika sürecektir. Uçak ile seyahat etmeyi planlıyorsanız, 468 Km olan yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat 7 dakika sürede tamamlayabilirsiniz.

Denizli Marmaris kaç saat sürüyor?

Denizli – Marmaris arası otobüs ile ne kadar sürüyor? Denizli – Marmaris arası otobüs yolculuğu ortalama 2sa 25dk sürmektedir.

Antalya Marmaris arası kaç saat sürer?

Antalya – Marmaris arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 5 saat 4 dakika sürmektedir.

Marmaris Nasıl Gidilir uçak?

Marmaris’e havayolu ile ulaşım için Marmaris’e 94 Km. mesafedeki Dalaman Havalimanına seferleri olan Pegasus Havayolları, Onur Air, Sun Express, Atlas Jet Havayolları ve Türk Hava Yolları’nın uçuşları ile uçup, Dalaman Havalimanı’ndan Havaş’ın servisleri ile ya da taksiler ile Marmaris merkeze ulaşabilirsiniz.

Istanbul fethiye en kısa nasıl gidilir?

Havalimanından araç kiralama ya da özel transfer seçeneklerini kullanarak Fethiye ‘ ye kısa sürede gidebilirsiniz. Toplu taşıma seçeneği ile Fethiye ‘ ye ulaşmak için Antalya Havalimanı’ndan belediye otobüsü, HAVAŞ ya da tramvayla Antalya Otogarı’na geçip otogardan Fethiye otobüsünü kullanabilirsiniz.

Istanbul çanakkale kaç km nasıl gidilir?

İstanbul Avrupa Yakası – Çanakkale arası Araba ile Ulaşım Avrupa yakasından Çanakkale şehir merkezi arası ortalama 5 saat sürmektedir. Yaklaşık mesafe ise 330 km ‘ dir.

Dalaman havaalanı içmeler kaç km?

Dalaman Havalimanı İçmeler Arası 100 Km ‘dir ve 1 Saat 45 Dakikalık bir yolculuk yaparsınız.

Dalaman Havaalanı ile Datça arası kaç km?

Sorunuzun cevabı: Dalaman Havalimanı Datça arası 162 Km ‘dir.

Dalaman Havaalanı ile Marmaris arası kaç km?

Marmaris Transfer; Ülkemizde en fazla turist çeken Marmaris için Dalaman havalimanı arası vip ulaşım hizmetidir. Dalaman Marmaris arası kaç saat ve kaç kilometre mesafede sorusuna havalimanından 94 km ve ortalama 1 saat 15 dakikalık seyahat mesafesi olarak yanıtlamak mümkün.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *