Istanbul Dan Maşukiye Ye Nasıl Gidilir Otobüsle?(Soru)

Maşukiye, Ankara arası yaklaşık 4 saat sürmektedir. Otobüs ile; İzmit’e gelen otobüs firmaları ile, İzmit otogarına gelmeden İzmit şehir içi E5 kenarında inip, Duraklardan Maşukiye otobüslerine binip maşukiye’ye ulaşabilirsiniz.

Maşukiye’ye hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Maşukiye yakınından geçiyor: 200, 422, 551, 557, 562.

Trenle Maşukiye’ye nasıl gidilir?

Adapazarı yönüne döndükten sonra Sapanca sapağından girin ve bir 10 dakika sonra Maşukiye ‘ ye ulaşmış olacaksınız. Trenle Maşukiye ‘ ye gitmek isteyenler ise Haydarpaşa garından trene binip, indikten sonra yaklaşık 1 kilometre yürümesi gerekiyor.

Sapanca Maşukiye Nasıl Gidilir?

Tem otoyoluyla gitmeyi düşünüyorsanız İzmit doğu çıkışından çıkıp Adapazarı yönüne dönünce Sapanca ayrımından girip yaklaşık 7-8 Km sonra Maşukiye ‘ ye varabilirsiniz. E-5 Karayolunu tercih ederseniz İzmit’ten yaklaşık 7-8 Km sonra sapanca ayrımından girip 7-8 Km sonra Maşukiye ‘de olacaksınız.

İzmit Maşukiye hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Maşukiye İzmit yakınından geçiyor: 260, 262.

Maşukiye’de nereye gidilir?

Maşukiye Gezilecek Yerler

  1. Kahvaltı
  2. Alabalık Tesisleri.
  3. 3. Kartepe Kayak Merkezi.
  4. Sapanca ve Sapanca Gölü
  5. Ayrı Gezegen Cam Terası
  6. Ormanya.
  7. 7. Naturköy.
  8. 8. Sopeli Doğal Yaşam Köyü

Maşukiye nin neyi meşhur?

Maşukiye Yaylaları Etkileyici doğası ile ünlü Maşukiye ‘de, çok sayıda yayla bulunuyor. Maşukiye tatilinizde mutlaka görmeniz gereken yaylalardan Kirazlı Yaylası ve Kuzu Yaylası başı çekiyor. Bunların dışında; Çiğdem Yaylası, Soğucak Yaylası, Sultanpınar Yaylası ve Dikmen Yaylası’nı da listenize ekleyebilirsiniz.

You might be interested:  Antalya Kültür Mahallesi Nerede?(Mükemmel cevap)

Izmit Maşukiye arası kaç km?

İstanbul Maşukiye arası 98 kilometredir. Yaklaşık 1 saatte gitmek mümkündür.

Istanbuldan Izmite trenle nasıl gidilir?

İstanbul İzmit Tren Seferleri İki Şehir Garı arasında TCDD ye ait Ada Ekspresi treni ile karşılıklı 5 sefer yapılmaktadır. Hızlı tren ile ise 12 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuklar yaklaşık 1 saat sürmektedir. Ada Ekspresi İstanbul İzmit bilet fiyatları tam 13TL den başlamaktadır.

Sapancaya otobüsle nasıl gidilir?

Eğer otobüsle gelecekseniz Adapazarı’na ulaştıktan sonra şehir içi ulaşım imkânlarını da kullanarak 20-25 dakika içinde Sapanca’ya ulaşabilirsiniz. Bazı büyük şehirlerden direkt olarak Sapanca’ya otobüs seferleri de var. Demir yolunu kullanacaksanız Adapazarı’na gelen trenlerle ulaşmanız mümkün.

Sapanca Maşukiye hangi şehirde?

Kocaeli ilinde yer alan Maşukiye konumu itibari ile güzel bir yerdedir. Sapanca Gölünün kıyısında ve Kartepe’nin eteklerinde yer alır.

Yalancı Cennet Maşukiye nerede?

Maşukiye, Kartepe ilçesine bağlı olan bir yerleşim bölgesidir. Kocaeli’ne yaklaşık 20 km uzaklıkta bulunmaktadır. Bu bölge Soğuksu ile Çınarlı isimli iki farklı mahalleden meydana gelmektedir. Sapanca Gölü ile Kartepe arasında bir bölgede yer almaktadır.

Maşuka nereye bağlı?

Maşukiye Kocaeli’nin doğusunda, Samanlı dağlarının zirvesi ile Kartepe etekleri, Sapanca Gölü sınırlarında, Pınarları, Vadisi, Şelaleleri, Dereleri ve Meyve bahçeleri ile güzel bir tatil beldesidir.

Izmitten Sapanca hangi otobüsler gidiyor?

Bu Otobüs hatları İzmit Sapanca yakınından geçiyor: 243, 262.

Gebzeden Yuvacık barajına hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Yuvacık barajı yakınından geçiyor: 132P, 133KT, 16D, E-9, KM13.

200 nolu hat kaç para?

normalde tam bilet 6 tl olmasına rağmen kartsız binenlerden 10 tl alarak vatandaşa zorla kart satılan kocaeli belediyesine ait istanbul/cevizli-izmit otobüs hattıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *