Istanbul Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Samatya Nasıl Gidilir?

Samatya Devlet hastanesine hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları samatya hastanesi yakınından geçiyor: 35C, 48A, 93, 93M, 93T, BN1.

Istanbul eğitim ve araştırma hastanesine hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Istanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi Samatya Polikliniği yakınından geçiyor: 35C, 48A, 80T, 85C, 93M.

Samatya Hastanesi hangi tramvay durağı?

Zeytinburnu bölgesinde bulunan Samatya hastanesi konumuna en yakın tramvay durağı hangisidir? Mithatpaşa durak, Zeytinburnu içindeki Samatya hastanesi konumuna en yakındır.

Samatya Devlet Hastanesi hangi semtte?

Samatya (Yunanca: Ψαμάθεια, Psamatya), İstanbul’un Fatih ilçesine bağlı semtlerden biridir. Kocamustafapaşa mahallesinin bir bölümünü kapsayan semtin batısında Yedikule vardır.

Istanbul Egitim Arastirma Hastanesi hangi semtte?

Fatih ilçesine bağlıdır. İstanbul EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ haritası Istanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. İstanbul EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ posta kodu 34098.

Süleymaniye Kadın Doğum Hastanesine Nasıl Gidilir?

Zeytinburnu bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Süleymaniye Kadın Doğum Ve Çocuk E. A. H adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 93M, 93T, MR11, MR20.
  2. Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK), MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
  3. Metro: M1A.
  4. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-01.

Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi yakınından geçiyor: 10, 14K, 15BK, 15TK, 20K.

You might be interested:  Altınköy Ankara Nasıl Gidilir Ego?(Çözünme)

Beylikdüzünden Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesine Nasıl Gidilir?

Metrobüsle Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi ‘ne nasıl giderim? Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız Metrobüs ile Merter durağında inerek üst geçidin altındaki Tınaztepe otobüs durağından 92T’ye bininiz. Bu otobüsle Bağcılar Devlet Hastanesi ‘ne ulaşabilirsiniz.

Haseki Hastanesi hangi durakta?

Hastanemize yürüme mesafesindeki Cebeci Peronlardan veya Huzur Durağından 336 Y hat numaralı otobüse binebilir veHaseki Durağında inerek Haseki Merkez Yerleşkesi’ne ulaşabilirsiniz.

Istanbul Samatya Hastanesi hangi bölgede?

Zeytinburnu bölgesinde bulunan Istanbul Samatya Devlet Hastanesi, minibüs / dolmuş durağına ne kadar uzaklıktadır? Zeytinburnu bölgesinde bulunan Istanbul Samatya Devlet Hastanesi konumuna en yakın minibüs / dolmuş durağı, 2 dk yürüme mesafesindedir.

Samatya hastanesi hangi üniversiteye bağlı?

İSTANBUL Üniversitesi -Cerrahpaşa Rektörü Prof. Dr. Nuri Aydın, İstanbul Araştırma ve Eğitim Hastanesi ‘nin Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ne devredildiğini söyledi. Prof.

Samatya hangi tarafta?

İstanbul’un Avrupa yakasında sahilyolunda Yenikapı’dan sonra yer alan ve eski bir Rum semti olan Samatya, balıkçı dükkanları, restoranları, meyhaneleri ve İstanbul’un meşhur et lokantalarından Develi’nin bulunduğu meydanı ve tarihi yapılarıyla ünlüdür. Aynı zamanda yeni adı da Kocamustafapaşa’dır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *