Istanbul Gelişim Üniversitesi Hangi Yakada?(EN iyi 5 ipucu)

Istanbul Gelişim Üniversitesi hangi semtte?

İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ – REKTÖRLÜK 40.997780 enlem ve 28.698723 boylamda yer almaktadır. Semt /Mahalle olarak Cihangir Mh. ve Avcılar ilçesine bağlıdır.

Gelişim Üniversitesi hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları İstanbul Gelişim Üniversitesi yakınından geçiyor: 146, 147, 303A, 418, BEYLIKDÜZÜ – SÖĞÜTLÜÇEŞME, BEYLIKDÜZÜ – ZINCIRLIKUYU, HT29.

Gelişim Üniversitesi kaç tane fakülte var?

Üniversite; 4 fakülte, 3 enstitü, 4 yüksekokul ve 2 meslek yüksekokul ile 2011-2012 Eğitim-Öğretim yılı itibarıyla lisans eğitimine başladı.

Gelişim Üniversitesi saat kaçta açılıyor?

1 Temmuz 2018 Perşembe gününden geçerli olarak Üniversitemizde normal mesai koşullarına dönülecektir. Günlük çalışma süreleri hafta içi 8:30-18:30 hafta sonu (Cumartesi) 09:30-14:00 arası olarak düzenlenmiştir.

Gelişim Üniversitesi Diş Hekimliği ne zaman açıldı?

2019 yılında kurulan Gelişim Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültemizin amacı, güncel teorik ve pratik bilgilerle donatılmış, son teknoloji cihazlarla ağız ve diş tedavisi uygulayan, toplum sağlığını gözeten, bilimsel gelişmeleri takip eden diş hekimleri yetiştirmektir.

Gelişim Üniversitesi ne zaman açılacak?

2021-2022 eğitim-öğretim yılı akademik takvimine göre bahar yarıyılında; ders kayıtları 15 Ocak 2022 Cumartesi günü başlayacak. Ders kayıtlarının akabinde 14 Şubat 2022 Pazartesi gününden itibaren bahar yarıyılı dersleri başlayacak ve 26 Mayıs 2022 Perşembe günü bahar yarıyılı ders dönemi sona erecek.

You might be interested:  Istanbul Da Hangi Adada Denize Girilir?(Soru)

Istanbul gelişim üniversitesi özel üniversite mi?

Özel üniversiteler alanında yüksek kaliteye sahip olan İstanbul Gelişim Üniversitesi, pek çok öğrencisinin maddi açıdan daha rahat eğitim alabilmesi için çeşitli burs imkânları sunmaktadır. Okulumuzun en temel felsefesi “Her öğrencinin en kaliteli eğitimi alarak, iş hayatında yer almasını sağlamaktır”.

Istanbul Gelişim Üniversitesinde hangi bölümler var?

PROGRAMLAR

 • ADALET.
 • AŞÇILIK.
 • BANKACILIK VE SİGORTACILIK.
 • BİLGİSAYAR DESTEKLİ TASARIM VE ANİMASYON.
 • BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI.
 • BİLGİSAYAR TEKNOLOJİSİ
 • BİLİŞİM GÜVENLİĞİ TEKNOLOJİSİ
 • DENİZ VE LİMAN İŞLETMECİLİĞİ

Gelişim Üni hangi durak?

Buraya ulaşım sağlamak için en yakın durakta metrobüse binin, Mustafa Kemal Paşa Durağından inin, Burada üst geçidinden Toyota Plaza / Benzin İstasyonu olan tarafa inin, Burada yürüyerek ulaşım sağlayabilirsiniz.

Metrobüs nerelere gidiyor?

Yapılan paylaşıma göre metrobüs sefer hat bilgileri şu şekilde:

 • 34 AVCILAR – ZİNCİRLİKUYU.
 • 34A CEVİZLİBAĞ – SÖĞÜTLÜÇEŞME.
 • 34AS AVCILAR – SÖĞÜTLÜÇEŞME.
 • 34BZ BEYLİKDÜZÜ – ZİNCİRLİKUYU.
 • 34C BEYLİKDÜZÜ – CEVİZLİBAĞ
 • 34G BEYLİKDÜZÜ – SÖĞÜTLÜÇEŞME.
 • 34Z ZİNCİRLİKUYU – SÖĞÜTLÜÇEŞME.

34BZ kaç durak?

Metrobüs 34BZ Hattı Beylikdüzü Sondurak (TÜYAP) – Zincirlikuyu arasında sefer düzenleyen bu hatta toplam 37 durak bulunmaktadır.

Igüde kaç fakülte var?

Yükseköğretimin, sürdürülebilir kalkınmanın en önemli aracı olduğunu savunan İGÜ, bugün ulusal ve uluslararası öğrencilerine; 6 fakülte, 2 yüksekokul, 2 meslek yüksekokulu ve Lisansüstü Eğitim Enstitüsü kapsamında 76 lisans, 58 ön lisans gündüz programı, 34 ön lisans gece programı 32 tezli / 30 tezsiz lisansüstü

Bilgi Üniversitesi kaç öğrenci var?

Eğitim-öğretim hizmetine başladığı yıl 198 olan öğrenci sayısı ilk beş yılda 7.199’a, onuncu yılın sonunda da 17.459’a yükselmiştir. 2018 yılında verdiği mezunlarla mezun sayısı 22 000’i aşan İGÜ, köklü bir üniversite olmak yolunda ilerlemektedir.

Gelişim Üni sahibi kim?

Hayallerinin peşinden giden Abdulkadir Gayretli, 2008 yılında Gelişim Meslek Yüksekokulu’nun, 2011 yılında İstanbul Gelişim Üniversitesi ‘nin temellerini attı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *