Istanbul Gelişim Üniversitesi Nasıl Gidilir?(Çözüm bulundu)

Avcilar bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden İstanbul Gelişim Üniversitesi adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 146, 401T, 418, BEYLIKDÜZÜ – ZINCIRLIKUYU.
  2. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-239, MİNİBÜS: A-32.

Gelişim Üniversitesi Nerede Metrobüs Durağı?

Buraya ulaşım sağlamak için en yakın durakta metrobüse binin, Mustafa Kemal Paşa Durağından inin, Burada üst geçidinden Toyota Plaza / Benzin İstasyonu olan tarafa inin, Burada yürüyerek ulaşım sağlayabilirsiniz.

Istanbul Gelişim Üniversitesi hangi Semttedir?

İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ – REKTÖRLÜK 40.997780 enlem ve 28.698723 boylamda yer almaktadır. Semt /Mahalle olarak Cihangir Mh. ve Avcılar ilçesine bağlıdır.

Gelişim Üniversitesine hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları İstanbul Gelişim Üniversitesi yakınından geçiyor: 146, 147, 303A, 418, BEYLIKDÜZÜ – SÖĞÜTLÜÇEŞME, BEYLIKDÜZÜ – ZINCIRLIKUYU, HT29.

Metrobüs nerelere gidiyor?

Yapılan paylaşıma göre metrobüs sefer hat bilgileri şu şekilde:

  • 34 AVCILAR – ZİNCİRLİKUYU.
  • 34A CEVİZLİBAĞ – SÖĞÜTLÜÇEŞME.
  • 34AS AVCILAR – SÖĞÜTLÜÇEŞME.
  • 34BZ BEYLİKDÜZÜ – ZİNCİRLİKUYU.
  • 34C BEYLİKDÜZÜ – CEVİZLİBAĞ
  • 34G BEYLİKDÜZÜ – SÖĞÜTLÜÇEŞME.
  • 34Z ZİNCİRLİKUYU – SÖĞÜTLÜÇEŞME.

Gelişim Üniversitesi kaç tane fakülte var?

Üniversite; 4 fakülte, 3 enstitü, 4 yüksekokul ve 2 meslek yüksekokul ile 2011-2012 Eğitim-Öğretim yılı itibarıyla lisans eğitimine başladı.

Gelişim Üniversitesi saat kaçta açılıyor?

1 Temmuz 2018 Perşembe gününden geçerli olarak Üniversitemizde normal mesai koşullarına dönülecektir. Günlük çalışma süreleri hafta içi 8:30-18:30 hafta sonu (Cumartesi) 09:30-14:00 arası olarak düzenlenmiştir.

You might be interested:  Eylülde Marmaris Nasıl Olur?(Çözünme)

Istanbul gelişim üniversitesi özel üniversite mi?

Özel üniversiteler alanında yüksek kaliteye sahip olan İstanbul Gelişim Üniversitesi, pek çok öğrencisinin maddi açıdan daha rahat eğitim alabilmesi için çeşitli burs imkânları sunmaktadır. Okulumuzun en temel felsefesi “Her öğrencinin en kaliteli eğitimi alarak, iş hayatında yer almasını sağlamaktır”.

Beykent Üniversitesi Beylikdüzü hangi Metrobüs Durağı?

Beykent Üniversitesi ‘ne ulaşım Metrobüs hatlarını ulaşmak için kullanabilirsiniz. Metrobüs Beylikdüzü son durakta inildiğinde 5 dakikalık yürüme mesefesindeyiz.

Istanbul Kültür Üniversitesi hangi Metrobüs Durağı?

Uzunçayır metrobüs durağında inip, 34G Beylikdüzü metrobüsüne aktarma yapın. Yanibosna durağında inip 400 metre yürüdükten sonra İstanbul Kültür Üniversitesi Ataköy Kampüsü’ne ulaşabilirsiniz.

Istanbul kent üniversitesi hangi semtte?

İstanbul Kent Üniversitesi, İstanbul ‘un Beyoğlu ilçesine bağlı Cihangir semti, Sıraselviler Caddesi üzerinde bulunur.

Zincirlikuyu metrobüs nerelere gidiyor?

Zincirlikuyu Avcılar, Beylikdüzü, Söğütlüçeşme,Cevizlibağ, Zeytinburnu, Uzunçayır en çok kullanılan güzergahlar arasında yer alıyor.

Kaç tane metrobüs durağı var?

Metrobüs yolcu taşıma sisteminde toplamda 44 durak bulunmakta olup ualşım sağlanmakta olan güzergah üzerinde farklı sefer gerçekleştirmekte olan hatlar bulunmaktadır. Bu hatlar ise 34, 34A, 34AS, 34B, 34BZ, 34C, 34G, 34U, 34T ve 34Z hatları olarak hizmet vermektedir.

Metrobüs Eminonune gider mi?

METROBÜS İLE EMİNÖNÜ’NE ULAŞIM Metrobüs ile Eminönü’ne gitmek için bir metrobüse binip Zeytinburnu durağında inmeniz gerekmektedir. Ardından Eminönü’nden geçen T1 Bağcılar Kabataş hattına geçiş yaparak Eminönü durağında inmek yeterli olacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *