Istanbul Havalimanı Açık Otopark Nerede?(Soru)

Istanbul havaalanı otopark ücreti ne kadar?

​​​Aralık​​​​​​​​​ ayı boyunca %50 indirimli otopark abonelik ücretleri 4 gün için 72,50 TL, 7 gün için 120 TL, 15 gün için 203,50 TL ve aylık abonelik için 222 TL’dir.

Istanbul Havalimanı’nda Ispark var mı?

Yeni Havalimanında İspark yoktur. Yeni havalimanı çevresinde bizim araştırıp bulduğumuz tek otopark İSTPARK’tır. İstpark’ın havalimanına araçla mesafesi 5 dakika sürmektedir. İstpark’tan her 20 dakikada bir ücretsiz servis imkanı olup günlük otopark ücreti 20 TL’dir.

Istanbul havalimanı otopark ödemesi nasıl yapılır?

Otopark hizmeti ücretlerini nakit veya kredi kartıyla ödeyebilirsiniz. Kırmızı ve Yeşil Otoparkın P3 katında belirlenmiş ödeme cihazlarını ve park sayaçlarını bulacaksınız.

Istanbul havalimanı otopark kaç katlı?

İstanbul Havalimanı Otopark alanı toplamda 40.000 araç kapasitesine sahiptir. İstanbul Havalimanı Katlı Otoparkı 18.000 araç kapasitelidir. istanbul havalimanı Katlı Otopark 5 bloktan oluşmaktadır. 1 bloğu 3 katlı ve 4 bloğu da 7 katlıdır.

Otopark ücreti ne kadar?

Çekilen veya trafikten men edilen araçlar için yediemin otopark ücreti günlük otomobillerde 12 TL’den 16 TL’ye, motosikletlerde 5 TL’den 8 TL’ye, kamyonet-minibüs-arazi taşıtında 12 TL’den 17,6 TL’ye, kamyon-otobüs-tır-iş makinesinde ise 24 TL’den 23.98 TL’ye çıkarıldı.

Havaist ücreti ne kadar?

İstanbul Havalimanı ile şehir içi yolcu taşımacılığı yapan Havaist en çok kullanılan ulaşım yöntemidir. 19 ayrı merkez ve 51 ara duraktan seferler düzenleyen Havaist, duraklarına göre ücret değişikliği göstermektedir. Son yayınlanan Havaist ücret tarifesine göre en düşük miktar 21 lira iken en yükseği ise 32 TL’dir. 2

You might be interested:  Fatmagülün Suçu Ne Gerçek Hikayesi Fethiye?(Mükemmel cevap)

Istanbul havalimanı Garanti Vale var mı?

İstanbul Havalimanı olarak toplam 40.000 araç kapasiteli otoparklarımızda misafirlerimize uluslararası havalimanı ​ standartlarının üstünde Otopark, Vale ve Araç Bakım hizmetleri verilmektedir.

Istanbul havalimanında vale var mı?

Otopark Vale hizmeti Giden yolcu katı 3 nolu kapı karşısı (Yeşil Otopark P6 katı) ve CIP otoparkında olmak üzere 2 adet vale teslim alma noktası, Gelen yolcu 9 nolu kapı karşısı Yeşil Otopark P3 katında vale araç teslim etme noktası bulunmaktadır.

Çekilen araç nerede?

Otoparka çekilen araç sorgulaması için “PARK (BOŞLUK) ARAÇ PLAKASI” yazıp 1550’ye SMS gönderdikten sonra aracınızın nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Istanbul havalimanı otopark hangi banka kampanyaları?

1e1 Bankacılık ile uçuş keyfine otoparkta başla İstanbul, Ankara, İzmir, Bodrum, Antalya ve Dalaman havalimanlarında Akbank kredi kartınla yapacağın otopark ödemelerinde anında %55 indirim seni bekliyor.

Istanbul Havalimanı Lounge hangi kartlar geçerli?

Hava yolu loungeları’ndan nasıl yararlanacaksınız? Ek bir karta ihtiyaç duymadan Shop&Fly Business, American Express Business, American Express Corporate veya Miles&Smiles Business kartınız ile yurt içi ve yurt dışı lounge hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Istanbul yeni havalimanı Atatürk arası kaç km?

Atatürk Havalimanı ile İstanbul Yeni Havaalanı arası mesafe olarak yaklaşık 25 km dir.

Istanbul Havalimanı VIP girişi nerede?

İstanbul Havalimanı – CIP Lounge İGA LOUNGE ULUSLARARASI TERMİNAL ÜZERİNDE, PASAPORT KONTROLÜ SONRASINDA SOLDADIR.

Iga pass nedir?

İGA, ‘ İGA PASS ‘ üyelik programını hayata geçirerek yolcuların, İstanbul Havalimanı’nda ayrıcalıklı hizmet almasına olanak tanıyor. Tam kapasite ile operasyona hazırlanan İstanbul Havalimanı’nda İGA,yolcularına ayrıcalıklı, konforlu ve keyifli bir seyahat deneyimi sunmak için yeni bir üyelik programını hayata geçirdi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *