Istanbul Havalimanı Ndan Beşiktaşa Nasıl Gidilir?(EN iyi 5 ipucu)

TAKSİ ile. İstanbul Havalimanı Beşiktaş’a yaklaşık 45-50 km mesafede. Beşiktaş‘tan İstanbul Havalimanı‘na taksi yle gitmek isterseniz 3. havalimanı taksi ücreti yaklaşık 140-150 lira civarında tutar. Ve bu yolculuk yaklaşık 50-55 dk sürer.

Beşiktaş İstanbul Havalimanı Havaist kaç dakika?

YOLCULUK KAÇ DAKİKA? Beşiktaş İstanbul Havalimanı arası yaklaşık 80 dakika (1 saat 20 dakika ) sürüyor.

Bakırköy’den İstanbul Havalimanı kaç saat?

Bakırköy ile İstanbul Havalimanı arası Havaist Havalimanı Otobüsleri ile yaklaşık yolculuk süresi 80 dakikadır. Bu süre Hava ve yol koşullarına göre değişiklik gösterebilir.

Havaist Öğrenci indirimi var mı?

Araçlarımızı, Türkiye’de öğrenim gören öğrenciler indirimli kullanabilirler.

Havaist kaç dakika sürüyor?

Beşiktaş Sefer Yeri: Beşiktaş iskele durağından hareket eden Havaist otobüsleri, Levent ve Seyrantepe duraklarından sonra İstanbul havalimanına ulaşıyor. 110 dakika süren seferin ücreti ise: 18 lira. 25 dakikada bir sefer düzenleniyor.

Istanbul Beşiktaş hangi havaalanına yakın?

İstanbul Havalimanı Beşiktaş’a yaklaşık 45-50 km mesafede.

Kadıköy Yeni Havalimanı kaç dakika?

Kadıköy ile İstanbul Havalimanı arası Havaist Havalimanı Otobüsleri ile yaklaşık yolculuk süresi 120 dakikadır (2 saat). Bu süre hava ve yol koşullarına göre değişiklik gösterebilir.

Bakırköy Havaist Havalimanı kaç dakika?

YOLCULUK KAÇ DAKİKA? Bakırköy İDO İstanbul Havalimanı arası yaklaşık 90 dakika (1 saat 30 dakika ) sürüyor.

You might be interested:  Tapuda Bodrum Kat Ne Demek?(Doğru cevap)

Bakırköy Yeni Havalimanı kaç dakika?

İstanbul Havalimanı Bakırköy ‘e yaklaşık 50-55 km mesafede. Bakırköy İDO’dan İstanbul Havalimanı ‘na taksi ile kaç dakikada giderim? Bakırköy İDO’dan İstanbul Havalimanı ‘na taksi yle yaklaşık 45-50 dk ‘da gidilebilir. (Süre trafiğin yoğunluğuna göre uzayabilir.)

H-9 nereden kalkıyor?

H-9 otobüs hattının ilk durağı Cevizlibağ olup son durağı İstanbul Havalimanı Garaj durağıdır.

Havaist ücreti ne kadar?

İstanbul Havalimanı ile şehir içi yolcu taşımacılığı yapan Havaist en çok kullanılan ulaşım yöntemidir. 19 ayrı merkez ve 51 ara duraktan seferler düzenleyen Havaist, duraklarına göre ücret değişikliği göstermektedir. Son yayınlanan Havaist ücret tarifesine göre en düşük miktar 21 lira iken en yükseği ise 32 TL’dir. 2

iGA buggy nedir?

iGA Buggy Hizmeti Uçuş kapınıza ulaşmanın en kolay yolu İGA Buggy ile havalimanında geçirdiğiniz zaman size kalsın! Dış hat ve iç hat giden yolcu katında işlev gösterecek Buggy shuttle servisi 5 ve 3 kişi kapasiteli araçlar aracılığıyla her yolcunun uçak biniş kapısına kadar yararlanabileceği bir hizmettir.

Havaş kaç TL?

Sabiha Gökçen Havalimanı – Kadıköy ve Havalimanı – Taksim arasında hizmet veren HAVABUS otobüsleri ile kişi başı 20.50 ve 27.50 TL ücret karşılığında seyahet edebilirsiniz.

İstanbul Havalimanı Taksim Havaist kaç dakika?

– Taksim ile İstanbul Havalimanı arası Havaist Havalimanı Otobüsleri ile yaklaşık yolculuk süresi/sefer süresi 90 dakikadır. Bu süre Hava ve yol koşullarına göre değişiklik gösterebilir.

Havaist Avcılar kaç saat sürüyor?

– Avcılar ile İstanbul Havalimanı arası Havaist Havalimanı otobüsleri ile yaklaşık yolculuk süresi/sefer süresi 120 dakikadır. Bu süre Hava ve yol koşullarına göre değişiklik gösterebilir.

Havaist para geçiyor mu?

Havaist araçları içerisinde nakit para ile seyahat edilemez. Eğer nakit ödeme yöntemini kullanarak araçları kullanmak istiyorsanız otobüse binmeden önce mutlaka bilet satın alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *