Istanbul Havalimanından Beylikdüzüne Nasıl Gidilir?(EN iyi 5 ipucu)

Bunlardan ilki İstanbul Havalimanı‘ndan O-7 Kuzey Marmara Otoyolu’na (Yeşil Tabelaları takip ederek) girip Edirne yönüne devam edip, Çatalca çıkışından çıkıp Büyükçekmece yönüne devam edin. Büyükçekmece’ye gelince İstanbul yönüne dönüp yaklaşık 50-55 dakikalık bir yolculukla Beylikdüzü’ne ulaşabilirsiniz.

Beylikdüzü Havaş nereden kalkıyor?

DURAK NEREDE? Beylikdüzü HAVAİST durağı Beylikdüzü MarmaraPark AVM’nin önünde bulunan ” Beylikdüzü ” İETT durağında bulunmaktadır.

Marmaray ile Beylikdüzü’ne nasıl gidilir?

Beylikdüzü ilçesine Marmaray hattı ile doğrudan ulaşım seçeneği bulunmamaktadır. Marmaray ile Beylikdüzü ‘ne aktarmalı olarak ulaşım sağlamak isterseniz; Yenikapı durağında indikten sonra M1 ya da M2 no’lu metro hatlarına ya da Kazlıçeşme durağında indikten sonra 76K no’lu otobüs hattına aktarma yapmanız gerekmektedir.

Tüyap Tan havalimanına nasıl gidilir?

Tüyap ‘ tan İstanbul Havalimanı ‘na Ticari taksilerle kolay ve hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Tüyap ‘ tan İstanbul Havalimanı ‘na Taksilerle yaklaşık yolculuk süresi 45- 55 dakika civarındadır.

Anadolu yakasından Istanbul havalimanına nasıl gidilir?

HAVAİST otobüsleri Anadolu Yakası ‘nda Kadıköy, Sancaktepe ve Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan kalkıyor. Kadıköy Sahil’den kalkan HAVAİST Uzunçayır metrobüs, Kozyatağı metro, Göztepe Köprüsü ve Kavacık Köprüsü’nden de yolcu alarak 3. Köprü üzerinden yeni havaalanına ulaşıyor.

Havaş nereden kalkar?

Otobüsler beyaz renkli olup, Sabiha Gökçen Havalimanı hareket noktası terminal binası gelen katı çıkışı karşısındadır. Otobüsler, Taksimden Taksim Divan oteli karşısında, Abdulhakhamit caddesinde Point Otel önünden, Kadıköy’den de rıhtım İETT durakları önünden hareket etmektedirler.

You might be interested:  Istanbul Kıyıköy Nasıl Gidilir?(Çözüm bulundu)

Marmaray Beylikdüzü ne kadar gidiyor mu?

Kazlıçeşme durağında inerseniz; 76K no’lu Beylikdüzü (Tüyap)- Kazlıçeşme otobüs hattına aktarma yapabilirsiniz. İstanbul’da Marmaray hattı ile ulaşım ücreti ortalama 2.5 TL’dir ve ulaşım için İstanbul Kart’ınızın olması gerekmektedir.

Beylikdüzü Söğütlüçeşme Metrobüs kaç durak?

Metrobüs 34G Hattı Beylikdüzü (TÜYAP) – Söğütlüçeşme arasında çalışır. Bu hatta toplam 44 durak bulunmaktadır. Her gün gece 01:00 – 05:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Tüyap Havaist nereden kalkıyor?

Beylikdüzü TÜYAP HAVAİST durağı TÜYAP metrobüs durağının TÜYAP fuar merkezi tarafındaki çıkışında, üst geçidin altında E-5 üzerinde bulunan ” TÜYAP ” İETT durağında bulunmaktadır.

Tüyap Fuar hangi havaalanına yakın?

İstanbul Havalimanı TÜYAP Fuar Merkezi’ne yaklaşık 45-50 km uzaklıkta. İstanbul yeni Havalimanı’ndan TÜYAP Fuar Merkezi’ne taksiyle gitmek isterseniz taksi ücreti yaklaşık 130-140 lira civarında tutar.

Istanbul Havalimani Taksim Taksi kac para?

İstanbul Havalimanı ‘ndan Taksim ‘e taksi fiyatı ne kadardır? İstanbul Havalimanı ‘ndan (IST) şehir merkezindeki Taksim bölgesine yolculuk ücreti yaklaşık 15,0€/17.65$ (150₺) olup seyahat süresi yaklaşık 40 dakikadır.

Istanbul havalimanına hangi otobüs gider?

İstanbul Havalimanına ulaşım İETT otobüsleri ile sağlanabilir. İETT’nin H-1, H-2, H-3, H-6, H-8 ve H-9 numaralı hatları ile yeni havalimanına ulaşılabilir.

Istanbul Yeni havalimanından üsküdara nasıl gidilir?

İstanbul Yeni Havalimanı ‘ndan Üsküdar ‘a İETT otobüsleriyle gitmek isterseniz, direk Üsküdar ‘a giden bir İETT hattı yok fakat havalimanından kalkan H2: Yeni Havalimanı -Mecidiyeköy hatlı İETT otobüslerine binerek Mecidiyeköy metrobüse gelip, oradan da metrobüsle Üsküdar ‘a (Altunizade) geçebilirsiniz.

Marmaray Istanbul havalimanına gidiyor mu?

Yeni havalimanı ‘na ne yazık ki henüz direkt bir metro hattı, metrobüs hattı ya da marmaray hattı bulunmuyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *