Istanbul Havalimanından Bursa Ya Nasıl Gidilir?(Çözünme)

İstanbul Havalimanı‘ndan HAVAİST otobüsleri ile Yenikapı’ya gidip ardından İDO feribotları ile Bursa‘ya gidebilirsiniz.

Istanbul havalimanı Bursa otobüs kaç saat?

Bursa – İstanbul Havalimanı arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 3 saat 15 dakika sürmektedir. Bursa – İstanbul Havalimanı arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Bursa Sabiha Gökçen otobüs nereden kalkıyor?

Burulaş Otobüsleri Sarı renkli olup, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndaki hareket noktası terminal binası gelen yolcu katı çıkışının hemne karşısındadr. Gelen Yolcu Çıkış Kapısının karşısında BBBUS Bursa Burulaş Otobüslerinin Bilet satış Ofisini Görebilirsiniz.

Burulaş istanbul havalimanı kaç saat?

BURULAŞ (BBBUS) ile İlk yolcularını Bursa Terminalden alan BURULAŞ otobüsü ardından Gemlik (Oksijen AVM) – Orhangazi (Oksijen AVM) ve Yalova (Oksijen AVM) ‘den yolcuları alıp İstanbul ‘a devam ediyor.Bursa’dan İstanbul Havalimanı ‘na yolculuk yaklaşık 3 saat 45 dakika sürüyor.

Burulaş Bursa Sabiha Gökçen kaç saat sürüyor?

– Havalimanı/ Bursa Burulaş Otobüsleri ile Ulaşım Burulaş otobüsleriyle seyahat etmeyi tercih ettiğiniz takdirde, Bursa ile Sabiha Gökçen Havalimanı arası mesafe 120 dakika kadar sürer.

Istanbul havalimanı Esenler Otogar arası kaç km?

İstanbul Havalimanı Esenler Otogarı arası kaç km? İstanbul Havalimanı Esenler (Bayrampaşa) Otogarı’na yaklaşık 35 -40km mesafede.

You might be interested:  Ankara Şehir Hastanesi Kbb Hangi Blokta?(En iyi çözüm)

Sabiha Gökçen istanbul havalimanı arası kaç kilometre?

İstanbul Yeni Havaalanı ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı arası mesafe yaklaşık 81 km dir. İstanbul Havalimanı ile Sabiha Gökçen Havalimanı arası Havaist Havalimanı Otobüsleri ile yaklaşık yolculuk süresi 110 dakikadır.

Istanbul Sabiha Gökçenden Bursaya nasıl gidilir?

Nilüfer Turizm otobüsleri, Sabiha Gökçen havalimanından Bursa’ya en kısa süre içerisinde ulaşmanızı sağlamaktadır. Günün her saati bulunan seferlerimiz Sabiha Gökçen Bursa arası yaklaşık 1 saat 45 dakika sürmektedir.

Bursa Sabiha Gökçen otobüs kaç para?

Bursa Sabiha Gökçen otobüs bileti 60 TL ‘dir.

Sabiha Gökçen nasıl gidilir?

Anadolu Yakası’ndan Sabiha Gökçen Havalimanı’na gelebilmek için Kartal-Kadıköy metrosunun bulunduğunuz yere en yakın durağında metroya binip KARTAL durağında inmelisiniz. Kartal metro durağından KM22 no’lu belediye otobüsü ile Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaşabilirsiniz.

Sabiha dan yeni havalimanına nasıl gidilir?

Sabiha Gökçen Havalimanı ‘ndan İstanbul Havalimanı ‘na gidecek yolcular Havaist Pendik seferleri ile Sabiha Gökçen Havalimanı gelen yolcu katı açık otoparkından yolcu alımı yapan IST-8 numaralı otobüsü kullanarak İstanbul Havalimanı ‘na ulaşabilirler.

BUDO biletleri ne kadar?

KABUL ET

  • Tam Bilet. ₺78,00. Kampanya ₺39,00.
  • Öğrenci (6-27) ₺64,00. Kampanya ₺39,00.
  • Gazi-Şehit Yt. ₺54,00. Kampanya ₺39,00.
  • Engelli. ₺54,00. Kampanya ₺39,00.
  • Çocuk. ₺64,00. Kampanya ₺39,00.
  • Basın. ₺64,00. Kampanya ₺39,00.
  • 65 yaş üstü ₺78,00. Kampanya ₺39,00.

Burulaş Sabiha Gökçen bileti nereden alınır?

Bursa Terminali ile Sabiha Gökçen Havalimanı arasında Tek Yetkili ulaşım firması olan BURULAŞ otobüs biletleri 0850 850 99 16 nolu Çağrı Merkezi,Bursa Terminali, Sabiha Gökçen Havalimanı,BUDO gişeleri, Şehreküstü Turizm Travel Seyahat Acentesi ve Seyahat Kartları ofislerinden satılmaktadır.

BursaKART nereden alınır?

Tam BursaKART BursaKART, elektronik ücret toplama sisteminin omurgasıdır. BursaRay istasyonlarındaki dolum ve satış noktalarından ve bayilerden satın alabilirsiniz.

You might be interested:  Istanbul Bilgi Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Kampüsü Nerede?(Mükemmel cevap)

Burulaş abonman kart nereden alınır?

Pazarlama ve Yolcu İlişkileri Müdürlüğü, Seyahat Kartları Şefliği Şubelerine müracaat ederek Kişiselleştirilmiş Aylık BursaKart teslim alabilirler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *