Istanbul Havalimanından Esenyurta Nasıl Gidilir?(Doğru cevap)

Istanbul esenyurta hangi havaalanı yakın?

İstanbul Havalimanı Esenyurt’a yaklaşık 45-50 km mesafede. Esenyurt ‘tan İstanbul Havalimanı ‘na taksi yle gitmek isterseniz 3. havalimanı taksi ücreti yaklaşık 140-150 lira civarında tutar.

Esenyurt istanbul havalimanı hangi otobüs gider?

HAVAİST ( HAVAŞ ) ile İstanbul Havalimanı ‘ndan Esenyurt ‘a gitmek için HAVAİST otobüslerini kullanabilirsiniz. HAVAİST otobüsleri Esenyurt ‘un tam merkezine gitmiyor fakat Esenyurt ‘a yakın noktalarda duruyor.

Anadolu yakasından Istanbul havalimanına nasıl gidilir?

HAVAİST otobüsleri Anadolu Yakası ‘nda Kadıköy, Sancaktepe ve Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan kalkıyor. Kadıköy Sahil’den kalkan HAVAİST Uzunçayır metrobüs, Kozyatağı metro, Göztepe Köprüsü ve Kavacık Köprüsü’nden de yolcu alarak 3. Köprü üzerinden yeni havaalanına ulaşıyor.

Esenyurt’a nereden gidebilirim?

Metro aktarmasını kullanarak Esenyurt’a gitmek isterseniz; M1A Yenikapı- Atatürk Havalimanı metro hattını kullanabilirsiniz. Bu hat ile DTM- İstanbul Fuar Merkezi durağında indikten sonra 146 no’lu Boğazköy- Bahçeşehir- Bakırköy otobüs hattına aktarma Esenyurt’a ulaşım sağlayabilirsiniz.

Havaş nereden kalkıyor istanbul?

Otobüsler beyaz renkli olup, Sabiha Gökçen Havalimanı hareket noktası terminal binası gelen katı çıkışı karşısındadır. Otobüsler, Taksimden Taksim Divan oteli karşısında, Abdulhakhamit caddesinde Point Otel önünden, Kadıköy’den de rıhtım İETT durakları önünden hareket etmektedirler.

You might be interested:  Bursadan Istanbul Atatürk Havalimanına Nasıl Gidilir?(Mükemmel cevap)

Sabiha Gökçen Havaist nereden kalkıyor?

DURAK NEREDE? Sabiha Gökçen HAVAİST durağı havalimanı gelen yolcu çıkış kapısının karşısında bulunan ” Sabiha Gökçen H.L.” İETT durağında bulunmaktadır.

Istanbul havalimanı hangi otobüs gider?

İstanbul Havalimanına ulaşım İETT otobüsleri ile sağlanabilir. İETT’nin H-1, H-2, H-3, H-6, H-8 ve H-9 numaralı hatları ile yeni havalimanına ulaşılabilir.

H-9 nereden kalkıyor?

H-9 otobüs hattının ilk durağı Cevizlibağ olup son durağı İstanbul Havalimanı Garaj durağıdır.

Güneşliden yeni havalimanına nasıl gidilir?

Bağcılar’dan İstanbul Havalimanı ‘na gidecek yolcular Güneşli’den kalkan HAVAİST otobüslerini kullanarak İstanbul Havalimanı ‘na kolayca gidebilirsiniz.

Istanbul Yeni havalimanından üsküdara nasıl gidilir?

İstanbul Yeni Havalimanı ‘ndan Üsküdar ‘a İETT otobüsleriyle gitmek isterseniz, direk Üsküdar ‘a giden bir İETT hattı yok fakat havalimanından kalkan H2: Yeni Havalimanı -Mecidiyeköy hatlı İETT otobüslerine binerek Mecidiyeköy metrobüse gelip, oradan da metrobüsle Üsküdar ‘a (Altunizade) geçebilirsiniz.

Marmaray Istanbul havalimanına gidiyor mu?

Yeni havalimanı ‘na ne yazık ki henüz direkt bir metro hattı, metrobüs hattı ya da marmaray hattı bulunmuyor.

Atatürk Havalimanından Istanbul havalimanına nasıl gidilir?

İstanbul Atatürk Havalimanı ‘nda bulunan M1a Metro hattı binerek otogara gidebilirsiniz. Metronun Otogar durağında indikten sonra Otogar İstanbul Havalimanı arasında hizmet veren HVİST-5 Havaist otobüslerini kullanarak rahatça İstanbul Yeni Havalimanı ‘na gidebilirsiniz.

Esenyurt meydana hangi dolmuş gider?

MİNİBÜS: BL – 101, Esenyurt bölgesinde bulunan Esenyurt Meydan konumuna giden son Minibüs / Dolmuş aracıdır. 23:25 civarında buradan geçer.

Esenyurt meydana hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Esenyurt Meydanı yakınından geçiyor: 142B, 147, 76D, HS2.

Avcılara otobüsle nasıl gidilir?

Otobüs ile gitmek için; 76, 76C, 76G, 76Y, 145, 146, 147, 303, 400A, 401, 401T, 402, 403, 404, 418, 429, 448 ve HT18 hatlarını kullanabilirsiniz. Avcılar ‘da doğa ile iç içe mekanlara yakın kaliteli hizmet sunan konaklama seçeneklerini Avcılar 4 yıldızlı oteller sayfasında bulabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *