Istanbul Havalimanından Silivri Ye Nasıl Gidilir?

HAVAİST (HAVAŞ) ile Bu yüzden Silivriye gitmek için İstanbul Havalimanı‘ndan Büyükçekmece’ye giden HAVAİST otobüsüne binip Büyükçekmece’de inmelisiniz. Ardından yolun karşı tarafındaki İETT durağına geçip Silivriye giden 300 303 303A İETT otoüsleriyle Silivriye gidebilirsiniz.

Yeni havalimanı Silivri nasıl gidilir?

Silivri ‘den İstanbul Havalimanı ‘na gitmek isteyen bir yolcu, Beylikdüzü-Tüyap’a gelecektir. Buradan İST2 hattı ile Yeni Havalimanı -TÜYAP hattı sırasıyla TÜYAP, Cumhuriyet Mahallesi, Bahçeşehir Merkez’den geçerek Yeni Havalimanı ‘na ulaşacaktır. İstanbul Havalimanı ile Silivri 62 km dir.

Istanbul Havalimanı’ndan nerelere servis var?

İETT

  • İETT H-1 Mahmutbey Metro,
  • İETT H-2 Mecidiyeköy,
  • İETT H-3 Halkalı,
  • İETT H-6 Yunus Emre Mah. Arnavutköy,
  • ​İETT H-8 Hacıosman/Sarıyer.
  • İETT H-9 Cevizlibağ – Otogar.

Anadolu yakasından Istanbul havalimanına nasıl gidilir?

HAVAİST otobüsleri Anadolu Yakası ‘nda Kadıköy, Sancaktepe ve Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan kalkıyor. Kadıköy Sahil’den kalkan HAVAİST Uzunçayır metrobüs, Kozyatağı metro, Göztepe Köprüsü ve Kavacık Köprüsü’nden de yolcu alarak 3. Köprü üzerinden yeni havaalanına ulaşıyor.

Istanbul havaalanından şehir merkezine nasıl gidilir?

Yolcuların İstanbul Yeni Havalimanı’ndan şehir merkezine olan ulaşımları İBB Otobüs A.Ş. tarafından işletilen belediye toplu taşıma otobüsleri ve HAVAİST otobüsleri, taksi, özel transfer ve araç kiralama ile yapılmaktadır. Tüm bu ulaşım alternatifleri ile İstanbul ‘un farklı noktalarına gidebilmek mümkündür.

You might be interested:  Istanbul Antalya Ne Kadar Benzin Yakar?(Doğru cevap)

Istanbul Silivri hangi havaalanına yakın?

İstanbul Havalimanı Silivri ‘ye yaklaşık 55-60 km mesafede.

Havaş nereden kalkıyor istanbul?

Otobüsler beyaz renkli olup, Sabiha Gökçen Havalimanı hareket noktası terminal binası gelen katı çıkışı karşısındadır. Otobüsler, Taksimden Taksim Divan oteli karşısında, Abdulhakhamit caddesinde Point Otel önünden, Kadıköy’den de rıhtım İETT durakları önünden hareket etmektedirler.

Istanbul havalimanı servis var mı?

Beylikdüzü Marmarapark – Tüyap – İstanbul Havalimanı arası Havaist Havalimanı Yolcu servisleri gün içerisinde yaklaşık 30 dakika ara ile hareket etmektedir.

Istanbul havalimanı hangi otobüs gider?

İstanbul Havalimanına ulaşım İETT otobüsleri ile sağlanabilir. İETT’nin H-1, H-2, H-3, H-6, H-8 ve H-9 numaralı hatları ile yeni havalimanına ulaşılabilir.

Güneşliden yeni havalimanına nasıl gidilir?

Bağcılar’dan İstanbul Havalimanı ‘na gidecek yolcular Güneşli’den kalkan HAVAİST otobüslerini kullanarak İstanbul Havalimanı ‘na kolayca gidebilirsiniz.

Istanbul Yeni havalimanından üsküdara nasıl gidilir?

İstanbul Yeni Havalimanı ‘ndan Üsküdar ‘a İETT otobüsleriyle gitmek isterseniz, direk Üsküdar ‘a giden bir İETT hattı yok fakat havalimanından kalkan H2: Yeni Havalimanı -Mecidiyeköy hatlı İETT otobüslerine binerek Mecidiyeköy metrobüse gelip, oradan da metrobüsle Üsküdar ‘a (Altunizade) geçebilirsiniz.

Marmaray Istanbul havalimanına gidiyor mu?

Yeni havalimanı ‘na ne yazık ki henüz direkt bir metro hattı, metrobüs hattı ya da marmaray hattı bulunmuyor.

Atatürk Havalimanından Istanbul havalimanına nasıl gidilir?

İstanbul Atatürk Havalimanı ‘nda bulunan M1a Metro hattı binerek otogara gidebilirsiniz. Metronun Otogar durağında indikten sonra Otogar İstanbul Havalimanı arasında hizmet veren HVİST-5 Havaist otobüslerini kullanarak rahatça İstanbul Yeni Havalimanı ‘na gidebilirsiniz.

Istanbul yeni Havalimanindan Bagcilara nasil gidilir?

İstanbul Havalimanı’ndan Ankara yönünde O-7 Kuzey Marmara Otoyolu’na (Yeşil Tabelaları takip ederek) girip ardından Atatürk Havalimanı tabelasını takip ederek İSTOÇ/Mahmutbey’e gidin. Mahmutbey kavşağında Bağcılar tabelalarını takip ederek yaklaşık 35 dakikalık bir yolculukla Bağcılar’a ulaşabilirsiniz.

You might be interested:  Torba Geliş Kaydı Yapıldı Istanbul Kim/istanbul Kim Arnavutköy?(EN iyi 5 ipucu)

H9 nereden kalkıyor?

H-9 otobüs hattının ilk durağı Cevizlibağ olup son durağı İstanbul Havalimanı Garaj durağıdır.

HAVAİST ücreti ne kadar?

İstanbul Havalimanı ile şehir içi yolcu taşımacılığı yapan Havaist en çok kullanılan ulaşım yöntemidir. 19 ayrı merkez ve 51 ara duraktan seferler düzenleyen Havaist, duraklarına göre ücret değişikliği göstermektedir. Son yayınlanan Havaist ücret tarifesine göre en düşük miktar 21 lira iken en yükseği ise 32 TL’dir. 2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *