Istanbul Havalimanından Şişliye Nasıl Gidilir?(Çözünme)

Şişli’ye En Yakın Havalimanı İstanbul Havalimanı ile Şişli merkez arası ortalama 43 km’dir. Ortalama 45 dakika sürmektedir. Ulaşım için, HAVAİST’in özel otobüslerini kullanabilirsiniz.

Istanbul Havalimanı’ndan nerelere servis var?

İETT

  • İETT H-1 Mahmutbey Metro,
  • İETT H-2 Mecidiyeköy,
  • İETT H-3 Halkalı,
  • İETT H-6 Yunus Emre Mah. Arnavutköy,
  • ​İETT H-8 Hacıosman/Sarıyer.
  • İETT H-9 Cevizlibağ – Otogar.

Mecidiyeköy’den istanbul havalimanı kaç dakika?

Mecidiyeköy ‘ den İstanbul Havalimanı ‘na Taksilerle yaklaşık yolculuk süresi 45 – 55 dakika civarındadır.

Istanbul şişli hangi havaalanına yakın?

İstanbul Havalimanı Şişli ‘ye yaklaşık 35-40 km mesafede.

Anadolu yakasından Istanbul havalimanına nasıl gidilir?

HAVAİST otobüsleri Anadolu Yakası ‘nda Kadıköy, Sancaktepe ve Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan kalkıyor. Kadıköy Sahil’den kalkan HAVAİST Uzunçayır metrobüs, Kozyatağı metro, Göztepe Köprüsü ve Kavacık Köprüsü’nden de yolcu alarak 3. Köprü üzerinden yeni havaalanına ulaşıyor.

Istanbul havalimanı servis var mı?

Beylikdüzü Marmarapark – Tüyap – İstanbul Havalimanı arası Havaist Havalimanı Yolcu servisleri gün içerisinde yaklaşık 30 dakika ara ile hareket etmektedir.

Istanbul havalimanı hangi otobüs gider?

İstanbul Havalimanına ulaşım İETT otobüsleri ile sağlanabilir. İETT’nin H-1, H-2, H-3, H-6, H-8 ve H-9 numaralı hatları ile yeni havalimanına ulaşılabilir.

H2 ne kadar sürüyor?

Bilet fiyatı ise 18 TL. H-2 MECİDİYEKÖY – İSTANBUL HAVALİMANI: Mecidiyeköy Metrobüs – Çağlayan Yolu – Nurtepe Viyadük – Hasdal – Kemer Yolu – Orman Yolu – Kıyı Emniyeti – İstanbul Havalimanı trafiğin durumuna göre 30 ile 40 dakika arasında gerçekleştiriliyor.

You might be interested:  Istanbul Havalimanından Silivri Ye Nasıl Gidilir?

H-2 nereden kalkıyor?

YENİ HAVALİMANI H2 HATTI DURAKLARI Yeni Havalimanı-Mecidiyeköy arasında gerçekleştirilecek H2 hattı sırasıyla Mecidiyeköy Metrobüs, Çağlayan, Nurtepe, Hasdal, Kemer Yolu, Orman Yolu, Kıyı Emniyeti ve İhsaniye Kavşağı’ndan geçerek, Yeni Havalimanına ulaşacak.

Kadıköy’den istanbul havalimanı kaç dakika?

Kadıköy ‘ den İstanbul Havalimanı ‘na taksi yle gitmek isterseniz İstanbul Havalimanı taksi ücreti yaklaşık 190-200 lira civarında tutar. Ve bu yolculuk yaklaşık 55-60 dk sürer.

Sabiha ya nasıl gidilir?

Metroyla havalimanına ulaşabilmek için de Tavşantepe-Kadıköy Metro hattının Soğanlık durağında inmeniz ve 16S ya da E-10 otobüslerinden birine binmeniz gerekiyor. Metro Kartal’dan Tavşantepe’ye kadar uzatıldığından, metrodan Pendik durağında inip taksiyle hava limanına daha kolay ulaşabilirsiniz.

Istanbul Yeni havalimanından üsküdara nasıl gidilir?

İstanbul Yeni Havalimanı ‘ndan Üsküdar ‘a İETT otobüsleriyle gitmek isterseniz, direk Üsküdar ‘a giden bir İETT hattı yok fakat havalimanından kalkan H2: Yeni Havalimanı -Mecidiyeköy hatlı İETT otobüslerine binerek Mecidiyeköy metrobüse gelip, oradan da metrobüsle Üsküdar ‘a (Altunizade) geçebilirsiniz.

Marmaray Istanbul havalimanına gidiyor mu?

Yeni havalimanı ‘na ne yazık ki henüz direkt bir metro hattı, metrobüs hattı ya da marmaray hattı bulunmuyor.

Atatürk Havalimanından Istanbul havalimanına nasıl gidilir?

İstanbul Atatürk Havalimanı ‘nda bulunan M1a Metro hattı binerek otogara gidebilirsiniz. Metronun Otogar durağında indikten sonra Otogar İstanbul Havalimanı arasında hizmet veren HVİST-5 Havaist otobüslerini kullanarak rahatça İstanbul Yeni Havalimanı ‘na gidebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *