Istanbul Havalimanından Taksim E Nasıl Gidilir?

İstanbul Havalimanı‘ndan Taksime gitmek için en kolay ve hızlı yol HAVAİST otobüsleri. İstanbul Havalimanı‘ndan kalkan HAVAİST otobüslerine binerek direk olarak Taksim Meydanı’na gidebilirsiniz.

Taksim’den Istanbul Havalimanina nasil gidilir?

Taksim ‘ den İstanbul Havalimanı ‘na gitmenin en kolay yolu HAVAİST otobüsleri. Taksim Meydanı’ndan kalkan HAVAİST otobüslerine binerek hızlı ve konforlu bir şekilde İstanbul Havaalanı’na ulaşabilirsiniz.

Istanbul Havalimanından şehre nasıl gidilir?

Yolcuların İstanbul Yeni Havalimanı ‘ndan şehir merkezine olan ulaşımları İBB Otobüs A.Ş. tarafından işletilen belediye toplu taşıma otobüsleri ve HAVAİST otobüsleri, taksi, özel transfer ve araç kiralama ile yapılmaktadır. Tüm bu ulaşım alternatifleri ile İstanbul ‘un farklı noktalarına gidebilmek mümkündür.

Taksim İstanbul Havalimanı HAVAİST kaç dakika?

– Taksim ile İstanbul Havalimanı arası Havaist Havalimanı Otobüsleri ile yaklaşık yolculuk süresi/sefer süresi 90 dakikadır. Bu süre Hava ve yol koşullarına göre değişiklik gösterebilir.

Istanbul Beyoğlu hangi havaalanına yakın?

İstanbul Havalimanı Beyoğlu ‘na yaklaşık 45-50 km mesafede. “ Beyoğlu İstanbul Havalimanı taksi ücreti ne kadar?” Beyoğlu ‘ndan İstanbul 3. Havalimanı’na taksi yle gitmek isterseniz İstanbul havalimanı taksi ücreti yaklaşık 120-130 lira civarında tutar.

You might be interested:  Ejderha Nefesi Ankara Nerede Var?(Mükemmel cevap)

Bakırköy’den İstanbul Havalimanı kaç saat?

Bakırköy ile İstanbul Havalimanı arası Havaist Havalimanı Otobüsleri ile yaklaşık yolculuk süresi 80 dakikadır. Bu süre Hava ve yol koşullarına göre değişiklik gösterebilir.

Havaş nereden kalkıyor istanbul?

Otobüsler beyaz renkli olup, Sabiha Gökçen Havalimanı hareket noktası terminal binası gelen katı çıkışı karşısındadır. Otobüsler, Taksimden Taksim Divan oteli karşısında, Abdulhakhamit caddesinde Point Otel önünden, Kadıköy’den de rıhtım İETT durakları önünden hareket etmektedirler.

Istanbul Havalimanı’ndan nerelere servis var?

İETT

  • İETT H-1 Mahmutbey Metro,
  • İETT H-2 Mecidiyeköy,
  • İETT H-3 Halkalı,
  • İETT H-6 Yunus Emre Mah. Arnavutköy,
  • ​İETT H-8 Hacıosman/Sarıyer.
  • İETT H-9 Cevizlibağ – Otogar.

Istanbul havalimanı hangi otobüs gider?

İstanbul Havalimanına ulaşım İETT otobüsleri ile sağlanabilir. İETT’nin H-1, H-2, H-3, H-6, H-8 ve H-9 numaralı hatları ile yeni havalimanına ulaşılabilir.

H-9 nereden kalkıyor?

H-9 otobüs hattının ilk durağı Cevizlibağ olup son durağı İstanbul Havalimanı Garaj durağıdır.

Havaist kaç dakika sürüyor?

Beşiktaş Sefer Yeri: Beşiktaş iskele durağından hareket eden Havaist otobüsleri, Levent ve Seyrantepe duraklarından sonra İstanbul havalimanına ulaşıyor. 110 dakika süren seferin ücreti ise: 18 lira. 25 dakikada bir sefer düzenleniyor.

Havaş kaç dakika sürüyor?

Ankara Havaş Otobüsleri Yolculuk Süresi ve Ücreti: Yaklaşık 50 dakika olup hava şartlarına ve trafik yoğunluğuna göre değişebilmektedir.

Havaist Taksim Sabiha Gökçen kaç dakika?

Taksim ile Sabiha Gökçen Havalimanı arası Havabüs/Havataş Havalimanı Otobüsleri ile yaklaşık yolculuk süresi 80-90 dakikadır.

Taksime gitmek için hangi havaalanı yakın?

İstanbul Havalimanı Taksim’e yaklaşık 45-50 km mesafede.

Taksim Sabiha Gökçen arası kaç km?

Sabiha Gökçen Havalimanı Taksim arası kaç km ‘dir? Sabiha Gökçen Havalimanı Taksim arası mesafe yaklaşık 45 km dir.

You might be interested:  Istanbul Kart Tan Nasıl Para Çekilir?(Çözüm bulundu)

Hangi Havalimani taksime yakin?

İstanbul Havalimanı (IST) ile Taksim arası 40 km’dir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *