Istanbul Havalimanından Üsküdara Nasıl Gidilir?(Çözüm bulundu)

Istanbul Yeni havalimanından üsküdara nasıl gidilir?

İstanbul Yeni Havalimanı ‘ndan Üsküdar ‘a İETT otobüsleriyle gitmek isterseniz, direk Üsküdar ‘a giden bir İETT hattı yok fakat havalimanından kalkan H2: Yeni Havalimanı -Mecidiyeköy hatlı İETT otobüslerine binerek Mecidiyeköy metrobüse gelip, oradan da metrobüsle Üsküdar ‘a (Altunizade) geçebilirsiniz.

Üsküdara hangi Havalimanı yakın?

İstanbul Havalimanı Üsküdar’a yaklaşık 45-50 km mesafede. Üsküdar ‘dan İstanbul Havalimanı ‘na taksiyle gitmek isterseniz 3. havalimanı taksi ücreti yaklaşık 140-150 lira civarında tutar. Ve bu yolculuk yaklaşık 50-55 dk sürer.

Istanbul havalimanı Kadıköy nasıl gidilir?

İstanbul Havalimanı ‘ndan kalkan HAVAİST araçlarıyla Kadıköy ‘e gidebilirsiniz. Bu araçlar Kadıköy ‘de Yenisahra, Uzunçayır Metrobüs durağı, Acıbadem Metro ve Kadıköy İskele’de yolcularını indiriyor. Bu duraklardan birinde inerek Kadıköy ‘ün tüm noktalarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Istanbul Beşiktaş hangi havaalanına yakın?

İstanbul Havalimanı Beşiktaş’a yaklaşık 45-50 km mesafede.

Şirinevler yeni havalimanı kaç dakika?

Şirinevler İstanbul Havalimanı arası yaklaşık 70 dakika (1 saat 10 dakika ) sürüyor.

Anadolu yakasından Istanbul havalimanına nasıl gidilir?

HAVAİST otobüsleri Anadolu Yakası ‘nda Kadıköy, Sancaktepe ve Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan kalkıyor. Kadıköy Sahil’den kalkan HAVAİST Uzunçayır metrobüs, Kozyatağı metro, Göztepe Köprüsü ve Kavacık Köprüsü’nden de yolcu alarak 3. Köprü üzerinden yeni havaalanına ulaşıyor.

You might be interested:  Istanbul Eyüp Hangi Yakada?(Mükemmel cevap)

Sabiha Gökçen Havaist nereden kalkıyor?

DURAK NEREDE? Sabiha Gökçen HAVAİST durağı havalimanı gelen yolcu çıkış kapısının karşısında bulunan ” Sabiha Gökçen H.L.” İETT durağında bulunmaktadır.

Sabiha Gökçen otobüs nereden kalkıyor?

Otobüsler beyaz renkli olup, Sabiha Gökçen Havalimanı hareket noktası terminal binası gelen katı çıkışı karşısındadır. Otobüsler, Taksimden Taksim Divan oteli karşısında, Abdulhakhamit caddesinde Point Otel önünden, Kadıköy’den de rıhtım İETT durakları önünden hareket etmektedirler.

Istanbul Ümraniye hangi havaalanına yakın?

İstanbul Yeni Havalimanı Ümraniye ‘ye yaklaşık 55-60 km mesafede. İstanbul 3. Havalimanı’ndan Ümraniye ‘ye taksiyle gitmek isterseniz taksi ücreti yaklaşık 140-150 lira civarında tutar. Ve bu yolculuk yaklaşık 60-65 dk sürer.

Kadıköy Havaist nereden kalkıyor?

Kadıköy HAVAİST durağı, Kadıköy İskele Meydanı’nda bulunan İETT peronlarında, HAVABÜS otobüslerinin kalktığı yerde bulunmaktadır.

Kadıköy Atatürk havalimanına nasıl gidilir?

Kadıköy ‘ den Atatürk Havalimanı ‘ na en kısa yoldan gitmek için Söğütlüçeşme-Avcılar Metrobüs Hattı’nı kullanıp Ataköy-Şirinevler durağında Yenikapı- Atatürk Havaalanı Metrosu’ na geçiş yapmak çok hızlı bir yöntemdir. Aynı şekilde Yenibosna durağı da metrobüsten metroya yaya olarak geçiş yapmak için kullanılabilir.

Mecidiyeköy istanbul havalimanı nasıl gidilir?

Mecidiyeköy ‘den İstanbul Havalimanı ‘na H-2 İETT hatlı otobüslerle gidebilirsiniz. H2 İETT havalimanı otobüslerinin ilk durağı Mecidiyeköy Metrobüs Durağı’nın çıkışındaki İETT peronları. H2 hattıyla ilgili daha detaylı bilgi için aşağıdaki butona tıklayarak İstanbul Havalimanı İETT Hatları Sayfamıza gidebilirsiniz.

Beşiktaş yeni havalimanı kaç dakika?

Beşiktaş ile İstanbul Havalimanı arası Havaist Havalimanı Otobüsleri ile yaklaşık yolculuk süresi 75 dakikadır. Bu süre Hava ve yol koşullarına göre değişiklik gösterebilir.

İstanbul Havalimanı Taksim Taksi kac para?

İstanbul Havalimanı ‘ndan Taksim ‘e taksi fiyatı ne kadardır? İstanbul Havalimanı ‘ndan (IST) şehir merkezindeki Taksim bölgesine yolculuk ücreti yaklaşık 15,0€/17.65$ (150₺) olup seyahat süresi yaklaşık 40 dakikadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *