Istanbul Kayseri Hızlı Tren Ne Zaman Başlayacak?(Soru)

Kayseri’de hızlı tren var mı?

Erciyes ekspresi Kayseri -Adana- Kayseri arasında her gün işlemekte olan TCDD Taşımacılık ana hat trenlerinden biridir. Erciyes Ekspresi 2+1 oturma düzenine sahip koltuklu pulman vagonlardan oluşmaktadır.

Kayseri Adana Tren seferleri ne zaman başlıyor?

İç Anadolu ve Akdeniz Bölgeleri arasında ulaşım sağlayan bir hat olan Erciyes Ekspresi; Adana ile Kayseri şehirlerinden karşılıklı olarak düzenlenen seferler ile hareket etmektedir. Her gün gerçekleşen seferlerin Adana Tren Garı’ndan kalkış saati 16:45, Kayseri Tren Garı kalkışları ise 07:00 olarak düzenlenmiştir.

Adana Kayseri tren bileti ne kadar?

Erciyes Ekspresi, Kayseri – Adana arası 1. mevki tren bileti fiyatı 27.00 TL’ dir.

Ankara Kayseri arası hızlı tren var mı?

Ankara – Kayseri arası trenle kaç saat? En hızlı tren yolculuğu 6 saat 58 dakika sürmektedir.

Kayseri Yüksek Hızlı Tren Garı nerede?

Kayseri Yüksek Hızlı Tren Garı, Kayseri ‘de yapılması planlanan Yüksek Hızlı Tren garıdır. İstasyon, şehir merkezinin 3 km kuzeybatısında yer almakta olup Yerköy- Kayseri yüksek standartlı demiryolu hattına hizmet vermesi planlanmaktadır.

Kayseri’den nerelere tren var?

Kayseri ‘ den Nerelere Tren Var? Doğu Ekspresi, Erciyes Ekspresi, Güney Kurtalan Ekpresi, Van Gölü Ekspresi ile Adana, Ankara, Batman, Bismil, Divriği, Diyarbakır, Elazığ, Ergani, Erzincan, Erzurum, Kars, Kırıkkale, Malatya, Muş, Pozantı, Sivas, Yerköy, yönüne hergün tren seferi vardır.

You might be interested:  Istanbul Da Denize Nereye Gidilir?(Çözünme)

Kayseri Adana tren seferleri var mı?

Kayseri – Adana Tren Seferleri Kayseri Garından Adana Garına günde yalnızca 1 tren seferi gerçekleşmektedir.

Adana Kayseri treni saat kaçta?

Adana – Kayseri Tren Seferleri Adana ‘dan ilk tren öğleyin saat 16:30’da kalkış yapıp, saat 22:22’de Kayseri ‘ye varmaktadır. Kayseri ‘den ilk tren ise sabah saat 07:30’da kalkış yapıp, saat 13:20’de Adana ‘ya varmaktadır.

Niğde Adana tren var mı?

Niğde İstasyonundan Adana Garına günde yalnızca 1 tren seferi gerçekleşmektedir.

Adana Niğde tren kaç TL?

Adana – Niğde tren bileti ne kadar? En ucuz standart bilet ücreti 29 TL ‘dir. Yolcu türüne göre farklı oranlarda indirim uygulanır.

Adana Kayseri arası trenle kaç saat?

TREN BİLGİSİ: Erciyes Ekspresi Treni, Kayseri > Niğde > Adana arasında her gün işler. Adana Kayseri arası tre yolculuğu yaklaşık 5 saat 30 dakka sürmektedir.

Sivas Kayseri Tren bileti ne kadar?

Sivas – Kayseri tren bileti ne kadar? En ucuz standart bilet ücreti 30 TL’dir.

Ankara Kayseri tren var mı?

Ankara Kayseri tren garları arası Anahat Trenlerinden 4 Eylül Mavi Treni, Doğu Ekspresi ve Güney Ekspresi trenleri çalışmaktadır. Trenler 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Güney Ekspresinde ayrıca yemekli ve yataklı vagon tercihi sunulmaktadır.

Kayseri Ankara arası hızlı trenle kaç saat?

Kayseri – Ankara Tren Seferleri Kayseri Garından Ankara Garına günde 4 tren seferi gerçekleşmektedir. İlk tren, saat 02:39’da hareket etmekte olup yolculuk süresi 7 saat 29 dakikadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *