Istanbul Kim Arnavutköy Ptt?(Mükemmel cevap)

Istanbul Kim ne demek?

posta işleme merkezi’nin kargolar icin calisani. ” kim ” olarak kisaltilir. yurt dışından bir gönderi bekliyorsanız ve elinize ulaşmamışsa muhtemelen buraya takılmıştır. eğer kargonuz yurtdışından geliyorsa ve gümrüğe takılmışsa gidip alacağınız yer.

PTT Kargom nerede telefon?

PTT aracılığı ile ulaşım sağlayan tüm kargo gönderilerinizin nerede ve hangi gönderim aşamasında olduğunu öğrenebilmek için 444 1 788 numaralı PTT müşteri hizmetlerine ulaşım sağlayabilirsiniz. PTT Kargo Saat Kaça Kadar Dağıtım Yapıyor?

PTT iş yerine sevk edildi ne demek?

” PTT İşyerine Sevk Edildi ” ifadesi kargonuzun en yakın PTT şubesine ulaştığını ve ertesi gün dağıtıma çıkacağı anlamına gelmektedir. Kargonuz ertesi gün size teslim edilmek üzere bulunduğunuz adrese en yakın PTT Şubesine teslim edilmiştir.

PTT Kargo Kim ne demek?

Posta İşletmesi Genel Müdürlüğü” olan Kuruluşumuzun adı “T.C. Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü” ( PTT ) olarak değiştirilmiştir.

Gönderinin geliş kaydı yapıldı ne demek?

Sana teslim edilecek kargonun teslimatının şubesine vardığının bildirildiğini belirtmek adına yazılmış bir ibare, Kargo yakında dağıtıma çıkacak ve eline ulaşacaktır.

PTT numarasi kac?

PTT MÜŞTERİ HİZMETLERİNİN NUMARASI KAÇ? PTT müşteri hizmetlerine ya da çağrı merkezine ulaşarak tüm isteklerinizi, görüş ve şikâyetlerinizi iletmek adına PTT müşteri hizmetlerine 444 1 788 numaralı hattan ulaşabilirsiniz.

You might be interested:  Ankara Antalya Hızlı Tren Ne Zaman Bitecek?(Mükemmel cevap)

PTT adıma gönderi var mı?

PTT İsimden (Barkodsuz) Kargo Sorgulaması Nasıl Yapılır? 444 1 788 numaralı çağrı merkezini arayın. (GSM Hattınıza ait paketinizin her yöne limitinden yararlanabilirsiniz.) Ardından müşteri temsilcisine bir zaman aralığı belirterek (son bir hafta gibi) adınızı, soyadınızı ve adresinize ait il/ilçe bilgisini aktarın.

PTT kargo Takip hangi şubede?

Ptt kargom hangi şubede, kargom hangi Ptt şubesinde? diye soruyorsanız, telefon numarası ile sorgulamak en doğru yol olacaktır. Telefon ile kargo takip öğrenmek için sadece 444 1 788 numaralı hattı aramanız ve müşteri hizmetlerine bağlanmanız yeterli olacaktır.

PTT kargo barkod no ile sorgulama nasıl yapılır?

PTT Üzerinden Yapılan Barkodla Sorgulama PTT kargo takip iletişim adresi olan http://gonderitakip. ptt.gov.tr/ adresine girerek gönderinin üzerinde bulunan barkod numarası ile gönderi sorgulama işlemin anında yapılır.

Sevk Edildi ne anlama geliyor?

Sevk edildi, birisini ya da bir şeyi, başka bir yere göndermek ve nakletmek anlamına gelir.

PTT cumartesi açık olur mu?

PTT şubeleri sabah 8.30’dan 12.30’a kadar açıktır. Merkez PTT şubeleri dışında Cumartesi günü tüm PTT ‘ler kapalıdır. Cumartesi günü Sadece belirli bölgelerdeki PTT şubeleri 13.30 kadar hizmet vermektedir.

PTT Kargo Cumartesi günü dağıtım yapıyor mu?

PTT Kargo dağıtım saatleri, PTT ‘nin çalışma saatleriyle aynı olacak şekilde ayarlanmıştır. Buna göre PTT Kargo dağıtım saatleri de öğlen arası vermeyen şubeler için 08:30 ile 17:00 arasında; öğlen arası veren şubelerde ise 08:30 ile 16:30 arasındadır. PTT Kargo cumartesi ve pazar günleri kapalıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *