Istanbul Otogar Hangi Semtte?(Mükemmel cevap)

Büyük İstanbul Otogarı ya da resmi adıyla İstanbul 15 Temmuz Demokrasi Otogarı, Bayrampaşa ilçe sınırları içerisinde olmasına karşın, Esenler ilçe merkezine çok yakın olması dolayısıyla halk arasında Esenler Otogarı olarak da anılan, İstanbul‘un Avrupa yakasında bulunan şehirlerarası otobüs terminali.

Istanbul esenler otogarı nereye yakın?

Esenler Otogarı 41.040192 enlem ve 28.894545 boylamda yer almaktadır. Semt/Mahalle olarak Altıntepsi Mh. ve Bayrampaşa ilçesine bağlıdır.

Istanbulda kaç tane otogar var?

Dolayısıyla İstanbul, Türkiye’de en çok otogar bulunduran şehir olup, farklı konumlarda 8 adet büyük otogara sahiptir.

Esenler Otogar kime ait?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, 9 Eylül Pazartesi günü saat 17.00 itibarıyla, Esenler Otogarı’nın otobüs gişelerini Galip Öztürk’e ait Avrasya Terminal İşletmeleri A.Ş. (AVTER) şirketinden aldı. Böylece otogarın tamamı İBB işletmesine geçmiş oldu.

Istanbul Avrupa yakasında hangi otogar var?

İstanbul Esenler Otogarı, Türkiye’nin İstanbul ilinin Avrupa Yakası Bölümünün yolcu taşımacılığı hizmetlerini karşılayan ulaşım merkezidir. Halk arasında Esenler Otogarı olarak bilinen bu yapı aslında Bayrampaşa ilçesi sınırlarında bulunur ve Bayrampaşa Otogarı olarak da bilinmektedir.

Esenler Otogar hangi otobüs gidiyor?

OTOBÜS İLE ESENLER OTOGARI’NA ULAŞIM 33M, 760, 41AT,110, 830, 280, 910, 750 numaralı otobüslere binerek Esenler Otogar’a gidebilirsiniz.

You might be interested:  A City Ankara Nerede?(Çözüm bulundu)

Esenler Otogar ne diye geçiyor?

İstanbul’un Bayrampaşa ilçesinde yer alan Esenler Otogarı, resmi adıyla İstanbul 15 Temmuz Demokrasi Otogarı olarak da anılıyor.

Istanbul Üsküdar hangi Otogara yakın?

Harem otogarı, İstanbul ‘un Üsküdar ilçesinde yer alır.

Esenler otogar Anadolu mu?

Büyük İstanbul Otogarı ya da resmi adıyla İstanbul 15 Temmuz Demokrasi Otogarı, Bayrampaşa ilçe sınırları içerisinde olmasına karşın, Esenler ilçe merkezine çok yakın olması dolayısıyla halk arasında Esenler Otogarı olarak da anılan, İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan şehirlerarası otobüs terminali.

Üsküdar hangi Otogara yakın?

Harem Otogarı, Üsküdar İskelesi’ne yürüyerek yaklaşık 5 dakikalık mesafededir.

Esenler Otogar yeni havalimanı arası kaç saat?

İstanbul Havalimanı Esenler Otogarı’na yaklaşık 35-40 km mesafede. Esenler Otogarı’ndan İstanbul Havalimanı ‘na taksi ile kaç dakikada giderim? Esenler Otogarı’ndan İstanbul Havalimanı ‘na taksi yle yaklaşık 35-40 dk’da gidilebilir. (Süre trafiğin yoğunluğuna göre uzayabilir.)

Istanbul Esenler Otogar caminin mimari kimdir?

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde Şehir ve Bölge Planlama Bölümü’nün kurucularından Prof. Mehmet Çubuk, Esenler ‘deki Büyük İstanbul Otogarı binasının mimarı. Çubuk, Çamlıca Camii ‘ni eleştiren isimler arasındaydı.

Istanbul anadolu yakasında hangi otogar var?

Harem Otogarı, İstanbul ‘un Anadolu Yakası ‘nda bulunan otogardır. İstanbul ile farklı şehirler arasında seyahat etmek isteyen ve Anadolu Yakası ‘nda bulunan herkes buradan hareket eder. Otobüsle seyahat ederken otogar ile ilçeler arasında nasıl ulaşım sağlayacağınızı bilmeniz gerekmektedir.

Istanbul Alibeyköy Otogar hangi yakada?

Alibeyköy Otogarı, İstanbul’un Avrupa Yakası ‘nda bulunan otogarlarından biridir. Esenler Otogarı ‘nı tercih etmeyen yolcular, farklı şehirlere seyahat etmek için burayı kullanmaktadırlar.

Eskişehir otogara hangi Otobüs gider?

999S, Merkez bölgesinde bulunan Eskişehir Otogar konumuna giden son Otobüs aracıdır.

You might be interested:  Konya Alanya Yolu Ne Zaman Bitecek?(EN iyi 5 ipucu)

Esenler Avrupa yakasında mı?

Şehrin şu an aktif olarak kullanılan en eski ve en büyük otogarı Esenler Otogarı’dır. Avrupa Yakası’nda bulunan bu noktaya pek çok yöntemle ulaşım sağlayabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *