Istanbul Şile’ye Nasıl Gidilir?(Doğru cevap)

İstanbul‘dan Şileye nasıl gidilir: İstanbul‘dan Şileye ulaşım Üsküdar’dan kalkan İETT otobüsleri ya da İstanbul Büyükşehir Belediyesi denetimli özel firmanın otobüsleri ile gerçekleşiyor.Üsküdar Marmaray çıkışının solunda, ana cadde üzerindeki 4 numaralı perondan Şile-Ağva otobüsleri kalkıyor.

Şile otobusleri nereden kalkar?

Şile ‘ye, Üsküdar ve Ümraniye’nin Tepeüstü mevkiinden kalkan otobüsler ile ulaşım mümkündür. 139 no’lu İETT hattı; Üsküdar vapur iskelesinin karşısındaki perondan kalkarak Altunizade, Ümraniye, Madenler, Sancaktepe, Çekmeköy’den geçerek Şile ‘ye ulaşım sağlamaktadır.

Şile otobüsü kaç para?

OTOBÜSLE ULAŞIM: 11 TL Şile ‘ye Üsküdar’dan otobüs kalkıyor. Belediye otobüsü değil. Uzun yol otobüsü. Kişi başı 11 liraya binip, 2 saat sonra Şile Otogarı’nda oluyorsun.

Esenlerden Şile’ye nasil gidilir?

139 numaralı İETT hattı (Üsküdar- Şile ) Üsküdar Marmaray durağından kalkıyor ve Şile Terminali son durak olmak üzere Şile ‘ ye 180 dakikada varıyor. Günde 9 sefer mevcut.

Istanbuldan Şile Ağva ya nasıl gidilir?

Özel aracınız yok ise, Üsküdar’dan ve Harem’den Ağva ‘ya düzenli olarak çalışan İETT ve Şile Ağva Üsküdar Turizm otobüslerini kullanabilirsiniz. Ağva ‘ya giden toplu ulaşım araçları, aynı zamanda öncesinde Şile ‘ye de uğruyor. Ağva ‘ya İETT otobüsü ile yolculuk yaklaşık 3 saat 15 dakika sürüyor.

You might be interested:  Istanbul Dan Edirne Ye Nasıl Gidilir?

Şile Ağva otobüsleri nereden kalkıyor?

Üsküdar Marmaray çıkışının hemen solunda, anayol üzerinde 4 numaralı perondan Şile – Ağva otobüsleri kalkıyor. Ağva otobüs durağı Şemsi Paşa Camii karşısında, kavşağın yanı başında yer alıyor.

Üsküdar Marmaraya nasıl gidilir?

Marmaray ile Üsküdar ‘a Ulaşım Üsküdar ‘a bağlı Acıbadem semtinde yer alan Ayrılıkçeşmesi durağı’ndan, Sirkeci’den, Yenikapı’dan ve Kazlıçeşme duraklarından Marmaray’a binerek, Üsküdar ‘a kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Marmaray durakları arası 4 dakika sürmektedir ve toplamda 5 durak bulunmaktadır.

Şile Ağva otobüsleri ne kadar?

Ağva otobüslerinin fiyatı tek yön 14 TL’dir. Üsküdar Şile Ağva otobüsleri ile ilgili güncel liste ve iletişim bilgilerine yukarıdaki görselden ulaşmanız mümkün.

139t kaç TL?

Şile-Üsküdar seferini yapan 139 numaralı Özel bir işletmeye ait yolcu otobüsleri son fiyat zammından sonra 11 TL olan tam bilet ücretini 14.5 TL ‘ ye, 8 TL olan öğrenci ücretini 11 TL ‘ ye yükseltmiştir.

Izmitten Ağva’ya otobüsle nasıl gidilir?

Otobüs saatleri

  1. İzmit’ten kalkış Sabah 08.30’da Bekirdere Mimar Sinan Okulu önünden.
  2. Ağva ‘dan dönüş 19.00.
  3. İrtibat No: 0536 263 72 80 No’lu Telefondan Ulaşabilirsiniz.

Istanbul Şile Ağva arası kaç kilometre?

AĞVA NEREDE? Şile ‘den 40 kilometre uzaklıkta yer alan şirin bir belde burası.

139A aylık akbil geçiyor mu?

139a seferlerinde aylik akbil gecerli mi? Merhaba, 139A Hattımızda Abonman kart geçerli değildir. iett.istanbul/webimage/files… linkinden hattımızın ücret tarifesini inceleyebilirsiniz.

Istanbul şile arası kaç kilometre?

Şile harita konumu, İstanbul ‘a 60 km uzaklıkta bulunuyor.

139a biletleri ne kadar?

evet özel olarak bilet alarak da yolculuk yapabildiğiniz bu otobüste bilet fiyatı 13 lira. 13 lira verip, koltuk numaralı bilet alabiliyorsunuz.

Istanbul Polonezköy nasıl gidilir?

İstanbul’dan Polonezköy’e gitmenin en kısa yolu TEM Otoyolu üzerinden. Anadolu yakasında, Kavacık-Beykoz-Üsküdar sapağından yaklaşık 300 metre sonra yol ayrımında soldan devam ediyorsunuz. Oradan itibaren 12 km yolu Polonezköy’e kadar orman içinde gidiyorsunuz.

You might be interested:  Ankara Nişantaşı Pazarı Hangi Günler Açık 2020?(Çözüm bulundu)

Ağva istanbul hangi havaalanı daha yakın?

Sabiha Gökçen Havalimanı Ağva ‘ya 67 km uzaklıkta bulunuyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *