Istanbul Üniversitesi Harç Hangi Banka?(Çözüm bulundu)

Kayıt yenileyecek öğrenciler 17.09.2018 – 30.09.2018 tarihleri arasında Halkbank ATM ve Şubelerinden ya da AKSİS otomasyon sistemi üzerinden Kredi Kartı ile ödeme işlemlerini gerçekleştirmelidir.

İstanbul Cerrahpaşa Üniversitesi Harç hangi banka?

​Ödemenizi ​Referans numarası ile Halkbank Şube/ATM’lerinden gerçekleştirebilir ya da AKSİS sistemi üzerinden online ödeme yapabilirsiniz.

Aksis harç ödeme nasıl yapılır?

AKSİS sistemine (https:/ aksis.istanbul.edu.tr/) giriş yaptıktan sonra “ Harç Bilgileri” kısmından “Referans Numara’sına ulaşabilirsiniz. Ödemenizi Referans numarası ile Halkbank Şube/ATM’lerinden gerçekleştirebilir ya da AKSİS sistemi üzerinden online ödeme yapabilirsiniz. “ Ödeme Yap” butonunu tıklayınız.

Üniversite harçları hangi bankaya yatırılacak 2020?

Ziraat Bankası, Halk Bankası ve Vakıfbank’a üniversite kayıt harçları yatırılabiliyor. Bazı üniversiteler ise tek bir bankayla anlaşmalı olabiliyor.

Istanbul üniversitesi harç Hangi banka 2020?

AKSİS sistemine giriş yapan öğrenciler kayıt yenileme işlemi ücretini Halkbank üzerinden gerçekleştirecekler. Kayıt yenileme işlemi için referans numaranız ile dönem ücretini ödemeniz yeterlidir.

Aksis Sanal POS ödeme Nasıl Yapılır?

Sanal Posttan Ödeme İşlemi Sanal posttan ödeme işlemini gerçekleştirmek için AKSİS otomasyon sistemindeki Harç Bilgilerim kategorisinden “ Ödeme Yap” butonunu tıklayınız. Karşınıza gelecek ekranda ilgili alanları doldurarak sanal pos /online ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

You might be interested:  Ankara Hacettepe Hangi Semtte?(Çözülmüş)

Auzef harç ödeme 2021 nasıl yapılır?

AUZEF KAYIT YENİLEME ÖDEMESİ AKSİS sistemine https:/aksis.istanbul.edu.tr/ adresinden giriş yaptıktan sonra ” Harç Bilgileri” kısmından ‘Referans Numara’sına ulaşabilirsiniz. Ödemelerinizi Referans numarası ile Halkbank Şube/ATM’lerinden gerçekleştirebilir ya da AKSİS sistemi üzerinden online ödeme yapabilirsiniz.

Aksis harç ödeme hangi banka?

Referans numaranıza ve ödeme bilgilerinize https:/ aksis.istanbul.edu.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz. Referans numarası alınarak ödemeler Halk Bank Şube/ATM’lerinden ya da AKSİS sistemi üzerinden online yapılabilir. (*Referans numarası olmadan Halk Bank Şube/ATM’lerinden ödeme yapılamaz.

Üniversite harçları hangi bankaya yatırılacak 2021?

Ziraat Bankası sadece internet bankacılığı ve mobil bankacılık (Şubelerden ve ATM’den ücret yatırılmaz.) Yerleştirme ücreti, ÖSYM’nin internet sayfasında e-İŞLEMLER’de yer alan ‘ÖDEMELER’ alanından kredi kartı / banka kartıyla da yatırılabilir.

Harç yatırmadan ders kaydı yapılır mi?

Ders Kayıt ekranı, harç ücretini yatıran veya yatırmayan tüm öğrencilere açık olacaktır ve tüm öğrenciler ders kaydını yapıp kesinleştirebileceklerdir. Harç ücretini ödemeyen öğrencilerin ders kayıtları danışmanlar tarafından onaylanamayacağı için öğrenciler ders kaydı yapmamış olarak değerlendirilecektir.

Ikinci öğretim harç ücretleri hangi bankaya yatırılacak?

İkinci öğretimde ve uzaktan öğretimde öğrenim görecek öğrencilerimizin öğrenim ücretleri aşağıda belirtilmiş olup, en yakın Vakıfbank banka şubelerinden yatırılabilir.

Auzef harç Yatirma Hangi banka 2021?

Kayıt yenileme işlemleri için ödemelerinizi, AKSİS üzerinden banka kartı veya kredi kartı ile yapabilirsiniz. Ayrıca AKSİS’te bulunan referans numaranız ile Halkbank ATM ve gişelerinden de ödeme işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Aöf harç ücretleri ne zaman yatırılacak?

Kayıt yenileme tarihinin son günü olan 08 Ekim 2021 tarihinde Kredi Kartı, İnternet, ATM ve Mobil Bankacılığından saat 22:30’a kadar ödeme yapılabilecektir.

Auzef yeni kayıt nasıl yapılır?

AUZEF KAYIT TARİHLERİ 2021! YKS ile İstanbul Üniversitesi’ne yerleştirilen öğrenciler elektronik kayıtlarını e-Devlet üzerinden 4 -8 Eylül 2021 tarihleri arasında yapabilirler. e-Devlet sisteminde elektronik kayıt yapan adayların İ. Ü. Aksis otomasyon sisteminden hesap oluşturup, ödeme yapması kayıt için yeterlidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *