Istanbul Üniversitesine Nasıl Gidilir?(Soru)

Fatih bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ BEYAZIT KAMPÜSÜ adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 28T, 32A, 71T, 72T, 89C.
  2. Tren: MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
  3. Metro: M1A, M1B.
  4. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-40.

Marmaray ile istanbul üniversitesine nasıl gidilir?

Marmaray ‘a bindikten sonra kampüse ulaşmak için iki alternatifiniz olabilir. Bunlardan ilkinde, Marmaray ‘dan Yenikapı İstasyonu durağında inmelisiniz. Buradan M2 Hacıosman metrosuna aktarma yapmalı ve metrodan da Vezneciler durağında inmelisiniz. Bu noktadan yaklaşık 8 dakika yürüyerek kampüse ulaşabilirsiniz.

Istanbul üniversitesi hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları İstanbul Üniversitesi yakınından geçiyor: 28T, 30D, 39Y, 41Y, 46T, 86V.

Istanbul üniversitesi nerede hangi semtte?

İstanbul Üniversitesi 41.012604 enlem ve 28.961838 boylamda yer almaktadır. Semt /Mahalle olarak Beyazıt ve Fatih ilçesine bağlıdır. İstanbul Üniversitesi haritası İstanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. İstanbul Üniversitesi posta kodu 34452.

Vezneciler hangi tramvay?

T1, Fatih bölgesinde bulunan Vezneciler konumuna giden son Tramvay aracıdır. 00:42 civarında buradan geçer.

Metro ile Beyazıt’a nasıl gidilir?

Ayrıca, Beyazıt Meydanına tramvay ile gitmenizde mümkün bunun için T1 Kabataş – Bağcılar tramvay hattına binerek – Beyazıt durağında inebilirsiniz. Beyazıt’a metro ile gitmek isterseniz, M2 Yenikapı – Hacıosman metro hattından Vezneciler durağına, oradan kısa bir yürüme mesafesiyle de meydana ulaşabiliyorsunuz.

You might be interested:  Marmaris Söğüt Köyü Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

Istanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü hangi durak?

Başakşehir – İstanbul Üniversitesi -Cerrahpaşa Avcılar Yerleşkesi’ne; 79B Bakırköy İETT otobüs hattını kullanarak Kuleli durağında indikten 401T Tepekent İETT otobüsünü kullanarak Avcılar Merkez Üniversite Kampüs durağında inerek İstanbul Üniversitesi – Cerrahpaşa Avcılar Yerleşkemize ulaşabilirsiniz.

Istanbul üniversitesi tam olarak nerede?

İstanbul Üniversitesi 41.012100 enlem ve 28.963949 boylamda yer almaktadır. Semt/Mahalle olarak Süleymaniye Mh. ve Fatih ilçesine bağlıdır. İstanbul Üniversitesi haritası İstanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. İstanbul Üniversitesi posta kodu 34200.

Istanbul Üniversitesi Vatan yerleşkesi nasıl gidilir?

Fatih bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden İstanbul Üniversitesi Auzef Vatan Binası adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 146T, 28, 35D, 39D, 41ST, 87, HVİST-12, MR11.
  2. Tren: MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
  3. Metro: M1A, M1B.
  4. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-40, MİNİBÜS: B-37.

Avcılar’dan Eminönü’ne Otobüs var mı?

Bu Otobüs hatları Eminönü Avcilar Tranvayi yakınından geçiyor: 32, 46Ç, 47E, 54E, 66, 74A, 93.

Istanbul üniversitesi bölümleri nerede?

Beyazıt-Merkez Yerleşke Beyazıt-Merkez yerleşkede Hukuk Fakültesi, İktisat Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi, Eczacılık Fakültesi, İletişim Fakültesi, Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi ve Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi yer almaktadır.

Istanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Büyükçekmece yerleşkesinde hangi bölümler var?

Dr. Köse, Büyükçekmece Kampüsü’nde Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi, Veterinerlik Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Adli Tıp ve Adli Bilimler Enstitüsü, Biyo ve Nano Teknoloji Enstitüsü ile Teknik Bilimler Yüksekokulu’nun taşındığını belirtti.

Istanbul üniversitesi kaç tane kampüsü var?

– Üniversite bünyesinde 20 fakülte, 3 yüksek okul, 6 meslek yüksek okulu ve 3 enstitü bulunmaktadır. – Akademik kadrosunda 6000 akademisyen bulunur. – Okulun 12 adet kampüsü vardır, bunların en büyükleri Beyazıt ve Avcılar kampüsleridir.

You might be interested:  Istanbul Kongre Merkezi Harbiye Nasıl Gidilir?(Çözülmüş)

Vezneciler hangi semte bağlı?

Vezneciler, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan Fatih ilçesinde bir semttir. Bir semt olduğundan kesin sınırları çizilememekle birlikte, idari olarak Balabanağa, Kalenderhane ve Kemalpaşa mahallelerinin bir kısmına yayılmaktadır.

Vezneciler metro nereye gider?

Hat Vezneciler bölgesinde tarihi suriçinde başlayarak Fatih ilçesini doğu batı istikametinde geçmekte, Eyüp ve Gaziosmanpaşa ilçelerinden geçerek Mescid-i Selam istasyonunda sonlanmaktadır.

Vezneciler hangi metro?

Vezneciler – İstanbul Üniversitesi Metro İstasyonu, İstanbul metrosunun M2 hattında bulunan bir metro istasyonudur. İstasyon Fatih’in Vezneciler semtinde Şehzadebaşı ve 16 Mart Şehitleri Caddesi arasında yer almaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *