Istanbul Vali Konağı Nerede?(En iyi çözüm)

Istanbul valisinin evi nerede?

İstanbul Vali Köşkü 40.975826 enlem ve 28.781088 boylamda yer almaktadır. Semt/Mahalle olarak Basınköy Mh. ve Bakırköy ilçesine bağlıdır. İstanbul Vali Köşkü haritası Istanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. İstanbul Vali Köşkü posta kodu 34290.

Valikonağı Caddesi nereye bağlı?

Vali Konağı Caddesi Haritası Semt/Mahalle olarak Teşvikiye Mh. ve Şişli ilçesine bağlıdır. Vali Konağı Caddesi haritası Istanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Vali Konağı Caddesi posta kodu 34365. Vali Konağı Caddesi GPS koordinatları 41° 3´ 12.6576″ ve 28° 59´ 36.9024″.

Altınoluk Vali Konağı nerede?

Vali Konağı Sahil, plaj, Altınoluk Mah., İsmet Paşa Cad., Edremit, Balıkesir, Türkiye – Yandex Haritalar.

Vali Konağı ne demek?

Osmanlıda Valiler, idari işlerini “vali konağı” ya da “hükümet konağı” olarak adlandırılan konak tipi konutlarda gerçekleştirirlerdi. İzmir’in Konak ilçesinin ve Konak Meydanı’nın adı İzmir Hükûmet Konağı’nın bölgede bulunmasından gelir.

Nişantaşı hangi semte yakın?

Nişantaşı, İstanbul’un Şişli ilçesinde, merkezi, Valikonağı Caddesi ile Teşvikiye Caddesi-Rumeli Caddesi’nin kesiştiği kavşakta yer alan anıt taş olan, Meşrutiyet ve Teşvikiye mahallelerinin Vali Konağı çevresindeki bölümlerini kapsayan, ev sahipliği yaptığı dünyaca ünlü markaların mağazaları, kafeler ve eğlence

Nişantaşına gitmek için hangi metro durağı?

Nişantaşı, Şişli bölgesinde bulunan Nişantaşı konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Osmanbey durak, Nişantaşı, Şişli içindeki Nişantaşı konumuna en yakındır.

Rumeli Caddesi nereye bağlı?

Rumeli Caddesi 41.053001 enlem ve 28.989397 boylamda yer almaktadır. Semt/Mahalle olarak Halaskargazi Mh. ve Şişli ilçesine bağlıdır. Rumeli Caddesi haritası Istanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *