Izmit Ten Istanbul Yeni Havalimanına Nasıl Gidilir?(Çözüm bulundu)

İzmitten İstanbul Havaalanı’na gitmek için 200 nolu otobüsler ile Pendik’e gidip, Pendik Tavşantepe Metro Durağı’ndan kalkan HAVAİST otobüsleriyle İstanbul Havalimanı‘na ulaşabilirsiniz. Bu şekilde İzmitten İstanbul Havalimanı‘na ulaşmanız toplam 3,5-4 saat kadar sürebilir.

Sabihadan Izmit’e nasıl gidilir?

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan İzmit’e Kocaeli Belediyesi 250 numaralı Otogar – Sabiha Gökçen Havalimanı Otobüs seferleri ile ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Tüm toplu taşıma araçları yolcu terminali gelen yolcu katın önünden hareket etmektedir.

Anadolu yakasından Istanbul havalimanına nasıl gidilir?

HAVAİST otobüsleri Anadolu Yakası ‘nda Kadıköy, Sancaktepe ve Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan kalkıyor. Kadıköy Sahil’den kalkan HAVAİST Uzunçayır metrobüs, Kozyatağı metro, Göztepe Köprüsü ve Kavacık Köprüsü’nden de yolcu alarak 3. Köprü üzerinden yeni havaalanına ulaşıyor.

Atatürk Havalimanından Istanbul havalimanına nasıl gidilir?

İstanbul Atatürk Havalimanı ‘nda bulunan M1a Metro hattı binerek otogara gidebilirsiniz. Metronun Otogar durağında indikten sonra Otogar İstanbul Havalimanı arasında hizmet veren HVİST-5 Havaist otobüslerini kullanarak rahatça İstanbul Yeni Havalimanı ‘na gidebilirsiniz.

Pendikten Istanbul havalimanına nasil gidilir?

İstanbul Havalimanı Pendik ‘e yaklaşık 70-75 km mesafede. Pendik’ten İstanbul Havalimanı ‘na taksi yle gitmek isterseniz 3. havalimanı taksi ücreti yaklaşık 220-230 lira civarında tutar. Ve bu yolculuk yaklaşık 70-80 dk sürer.

You might be interested:  Sueno Hotels Beach Side Sahibi Kim?(Çözünme)

Hat 250 kac saat sürüyor?

SAAT BAŞI SEFERLER İzmit Şehirlerarası Otobüs Terminali ile Sabiha Gökçen Havalimanı arasındaki seferler, günün 24 saati kesintisiz olarak her saat başı yapılıyor. 60 ile 90 dakika arasında süren yolculuk ile vatandaşlar konforlu ve güvenli seyahat ile havalimanına ulaşıyor.

Hat 250 kac dakika?

250 (Ulaşımpark) 250 otobüs hattının ilk durağı Sabiha Gökçen Havaalanı 1 olup son durağı Otogar(41 Nolu Peron) durağıdır. 250 (Otogar(41 Nolu Peron)), her gün çalışıyor. Ek bilgi: 250 hattında 17 durak bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 77 dakika.

Istanbul havalimanına hangi otobüs gider?

İstanbul Havalimanına ulaşım İETT otobüsleri ile sağlanabilir. İETT’nin H-1, H-2, H-3, H-6, H-8 ve H-9 numaralı hatları ile yeni havalimanına ulaşılabilir.

Istanbul Yeni havalimanından üsküdara nasıl gidilir?

İstanbul Yeni Havalimanı ‘ndan Üsküdar ‘a İETT otobüsleriyle gitmek isterseniz, direk Üsküdar ‘a giden bir İETT hattı yok fakat havalimanından kalkan H2: Yeni Havalimanı -Mecidiyeköy hatlı İETT otobüslerine binerek Mecidiyeköy metrobüse gelip, oradan da metrobüsle Üsküdar ‘a (Altunizade) geçebilirsiniz.

Marmaray Istanbul havalimanına gidiyor mu?

Yeni havalimanı ‘na ne yazık ki henüz direkt bir metro hattı, metrobüs hattı ya da marmaray hattı bulunmuyor.

Şirinevler yeni havalimanı kaç dakika?

Şirinevler İstanbul Havalimanı arası yaklaşık 70 dakika (1 saat 10 dakika ) sürüyor.

Istanbul havalimanına hangi köprüden gidilir?

Bu şekilde hem TEM’den hem de E5’den bağlanabiliyorsunuz. İstanbul Havalimanı ‘na ayrıca Yavuz Sultan Selim Köprüsü üzerinden Kuzey Marmara Otoyolu aracılığıyla da ulaşabilirsiniz.

Pendikten yeni havalimanı kaç km?

İstanbul Yeni Havalimanı Pendik ‘e yaklaşık 75-80 km mesafede. İstanbul 3. Havalimanı ‘ndan Pendik ‘e taksiyle gitmek isterseniz taksi ücreti yaklaşık 190-200 lira civarında tutar.

You might be interested:  Antalya Perşembe Pazarı Nerede Kuruluyor?(Çözünme)

Istanbul Havalimanı’ndan nerelere otobüs var?

İSTANBUL HAVALİMANI DURAĞI

  • H-1 MAHMUTBEY METRO – İSTANBUL HAVALİMANI. Hattın detayına git.
  • H-2 MECİDİYEKÖY – İSTANBUL HAVALİMANI. Hattın detayına git.
  • H-3 HALKALI MARMARAY – İSTANBUL HAVALİMANI.
  • H-6 YUNUS EMRE MAHALLESİ- İSTANBUL HAVALİMANI.
  • H-8 HACIOSMAN METRO- İSTANBUL HAVALİMANI.
  • H-9 CEVİZLİBAĞ – İSTANBUL HAVALİMANI.

Havaş nereden kalkıyor istanbul?

Otobüsler beyaz renkli olup, Sabiha Gökçen Havalimanı hareket noktası terminal binası gelen katı çıkışı karşısındadır. Otobüsler, Taksimden Taksim Divan oteli karşısında, Abdulhakhamit caddesinde Point Otel önünden, Kadıköy’den de rıhtım İETT durakları önünden hareket etmektedirler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *