Jw Marriott Ankara Kimin?(Çözülmüş)

JW Marriott Ankara ise Avrupa’nın en görkemlisi olacak. Marriott‘un işletmesine verilen bu otelin sahibi ise Antalya’da üç yıl önce hizmete giren süper lüks Calista Otel ile Özkar İnşaat’ın sahibi Özdoğan Ailesi

Marriott Otel sahibi kimdir?

Marriott International, Amerika Birleşik Devletleri merkezli bir oteller zinciridir. Şirket, 1927 yılında J. Willard Marriott ve eşi Alice Marriott tarafından kurulmuş olup 127’de ülkede 6,500’den fazla otel ve tesisi bulunmaktadır. Şirketin merkezi Maryland eyaletine bağlı Bethesda kentinde yer almaktadır.

JW Marriott Ankara kaç odalı?

JW Marriott Hotel Ankara hakkında 413 oda kapasitesine sahip olan JW Marriott Hotel Ankara Otelinin tüm standart odalarında mini bar, oda kasası, klima,ısıtıcı ve çalışma masası bulunmaktadır.

JW Marriott Karaköy kimin?

Otelimizin mülk sahibi Avrupa, Afrika, Kuzey Amerika ve Orta Doğu’da toplam 27 oteliyle hizmet veren Al Rayyan Turizm ve Yatırım Şirketi (ARTIC). Katar merkezli şirket, JW Marriott Istanbul Bosphorus’un yanı sıra yine Marriott International zincirinin bir parçası olan Sheraton Istanbul City Center’a da yatırım yaptı.

JW Marriott Ankara kaç yıldızlı?

JW Marriott Hotel Ankara konaklamanızda Ankara merkezinde, Congresium ve Armada İş Kulesi ve Alışveriş Merkezi ile 10 dakika yürüme mesafesinde olacaksınız. Bu 5 yıldızlı otel Next Level AVM ile 0,7 km ve Cumhurbaşkanlığı Külliyesi ile 3,1 km mesafede.

You might be interested:  Istanbul Heybeliada Nasıl Gidilir?(Doğru cevap)

Hilton Otel sahibi kim?

Hilton Hotels & Resorts, daha sık kullanılan ismiyle Hilton Hotels (Türkçe: Hilton Otelleri ), Hilton Worldwide şirketi bünyesinde yer alan dünyaca ünlü turizm şirketi. Dünya çapında 3897 otel, 642.000 oda ve 91 ülkede faaliyet gösteren uluslararası şirkettir.

Sheraton Otel sahibi kim?

Bu otel 311 odalıdır. Bu otel 24 katlıdır.

JW Marriott Ankara kaç kişilik?

JW Marriott Ankara, 11 toplantı salonu, 1 sergi salonu ve 1.044 m2 büyüklüğünde açık terası ile misafirlerine, toplam 4.971 m2 genişliğinde kullanım alanı sunmaktadır. Birinci katta bulunan 1.381 m2 genişliğinde Angora Balo Salonu, tiyatro düzeninde 1.650 kişi kapasiteli olup, arzu edilirse 3 ayrı salona bölünebilir.

Wyndham Ankara kaç odalı?

Bu otel 138 odalıdır.

JW Marriott Istanbul kimin?

Bu arada otelin mülk sahibi olan ve Avrupa, Afrika, Kuzey Amerika ve Orta Doğu’daki otelleri ile hizmet veren Al Rayyan Turizm ve Yatırım Şirketi (ARTIC), Marriott International zincirinin bir parçası olan JW Marriott Istanbul Bosphorus ve Sheraton Istanbul City Center ile Türkiye’ye yatırım yaptı.

JW Marriott Istanbul Bosphorus kaç oda?

Bu otel 130 odalıdır.

JW Marriott Ankara ne zaman açılıyor?

ABD’nin lüks konaklama zinciri JW Marriott Türkiye’deki ilk otelini 2011’de Ankara ‘da açmıştı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *