Kocaeli Den Istanbul Havalimanına Nasıl Gidilir?(Doğru cevap)

İzmit‘ten İstanbul Havaalanı’na gitmek için 200 nolu otobüsler ile Pendik’e gidip, Pendik Tavşantepe Metro Durağı’ndan kalkan HAVAİST otobüsleriyle İstanbul Havalimanı‘na ulaşabilirsiniz. Bu şekilde İzmit‘ten İstanbul Havalimanı‘na ulaşmanız toplam 3,5-4 saat kadar sürebilir.

Güneşliden Istanbul havalimanına nasıl gidilir?

Bağcılar’dan İstanbul Havalimanı ‘na gidecek yolcular Güneşli’den kalkan HAVAİST otobüslerini kullanarak İstanbul Havalimanı ‘na kolayca gidebilirsiniz.

Anadolu yakasından Istanbul havalimanına nasıl gidilir?

HAVAİST otobüsleri Anadolu Yakası ‘nda Kadıköy, Sancaktepe ve Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan kalkıyor. Kadıköy Sahil’den kalkan HAVAİST Uzunçayır metrobüs, Kozyatağı metro, Göztepe Köprüsü ve Kavacık Köprüsü’nden de yolcu alarak 3. Köprü üzerinden yeni havaalanına ulaşıyor.

Sabiha Gökçenden Izmit’e nasıl gidilir?

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan İzmit’e Kocaeli Belediyesi 250 numaralı Otogar – Sabiha Gökçen Havalimanı Otobüs seferleri ile ulaşabilirsiniz.

Istanbul Yeni havalimanından Çerkezköy’e Nasıl Gidilir?

İstanbul 3. Havalimanı ‘ndan Çerkezköy’e taksiyle gitmek isterseniz taksi ücreti yaklaşık 400 lira civarında tutar. Yeni İstanbul Havalimanı ‘ndan Çerkezköy’e ulaşmanız yaklaşık 1 saat sürer. ( Yeni yapılan 3. Köprü otoyolunu kullanarak İstanbul şehiriçi trafiğine takılmadığınızı varsayıyoruz.)

Şirinevler yeni havalimanı kaç dakika?

Şirinevler İstanbul Havalimanı arası yaklaşık 70 dakika (1 saat 10 dakika ) sürüyor.

You might be interested:  Otobüste Unutulan Eşyalar Nasıl Bulunur Istanbul?(Çözülmüş)

Havaist Öğrenci indirimi var mı?

Araçlarımızı, Türkiye’de öğrenim gören öğrenciler indirimli kullanabilirler.

Istanbul havalimanına hangi otobüs gider?

İstanbul Havalimanına ulaşım İETT otobüsleri ile sağlanabilir. İETT’nin H-1, H-2, H-3, H-6, H-8 ve H-9 numaralı hatları ile yeni havalimanına ulaşılabilir.

Istanbul Yeni havalimanından üsküdara nasıl gidilir?

İstanbul Yeni Havalimanı ‘ndan Üsküdar ‘a İETT otobüsleriyle gitmek isterseniz, direk Üsküdar ‘a giden bir İETT hattı yok fakat havalimanından kalkan H2: Yeni Havalimanı -Mecidiyeköy hatlı İETT otobüslerine binerek Mecidiyeköy metrobüse gelip, oradan da metrobüsle Üsküdar ‘a (Altunizade) geçebilirsiniz.

Marmaray Istanbul havalimanına gidiyor mu?

Yeni havalimanı ‘na ne yazık ki henüz direkt bir metro hattı, metrobüs hattı ya da marmaray hattı bulunmuyor.

Izmit Sabiha Gökçen kaç TL?

Sabiha Gökçen Hava Limanı’na gitmek isteyen yolcular İzmit Otogar, İzmit, Derince ve Körfez’deki belirli duraklardan otobüse binebiliyorlar. İzmit Otogar ile Sabiha Gökçen Havaalanı arasında hizmet veren otobüsün ücretleri; tam 14 TL, Öğrenci 9 TL, İndirimli 12 TL, paralı biniş ise 14,5 TL olarak belirlendi.

Izmit Sabiha Gökçen servis kaç saat?

SAAT BAŞI SEFERLER İzmit Şehirlerarası Otobüs Terminali ile Sabiha Gökçen Havalimanı arasındaki seferler, günün 24 saati kesintisiz olarak her saat başı yapılıyor. 60 ile 90 dakika arasında süren yolculuk ile vatandaşlar konforlu ve güvenli seyahat ile havalimanına ulaşıyor.

Sabiha Gökçene nasıl ulaşırım?

Anadolu Yakası’ndan Sabiha Gökçen Havalimanı’na gelebilmek için Kartal-Kadıköy metrosunun bulunduğunuz yere en yakın durağında metroya binip KARTAL durağında inmelisiniz. Kartal metro durağından KM22 no’lu belediye otobüsü ile Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaşabilirsiniz.

Istanbul Havalimanı’ndan Çerkezköy’e araba var mı?

İstanbul Havalimanı – Çerkezköy arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 1 saat 20 dakika sürmektedir. İstanbul Havalimanı – Çerkezköy arası sefer düzenleyen otobüs firmaları: İstanbul Seyahat Havalimanı, F5 Tur firmalarıdır.

You might be interested:  Ankara Şehir Hastanesine Hangi Hastaneler Taşınacak?

Istanbul Çerkezköy hangi havalimanına yakın?

İstanbul Yeni Havalimanı Çerkezköy ‘e yaklaşık 80 km mesafede. Çerkezköy ‘den İstanbul 3. Havalimanı’na taksiyle gitmek isterseniz taksi ücreti yaklaşık 400 lira civarında tutar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *