Kuşum Aydın Bodrum Evi Nerede?(Doğru cevap)

Aydın‘ın Kuşadası ilçesinde yer alan Kocagöl’ün etrafı yazlık sitelerle çevirildi. Dilek Yarımadası Milli Parkı’na iki kilometre uzaklıkta, denize 20-30 metre mesafede bulunan bölgeye her gelen ev yaptı.

Kuşum Aydın annesi yazlığı nerede?

Ünlü şarkıcı Kuşum Aydın annesi Şelala Hanım’la Bodrum’daki evlerinde kalıyor.

Kuşum Aydın Bodrum’da nerede?

Bodrum ‘un en gözde koylarından biri olan Bardakçı koyunda bulunan Azka Otel’de Kuşum Aydın sahne aldı. Hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatan Kuşum Aydın, bir an olsun hayranlarını oturtmadı.

Kuşum Aydın’ın annesine aldığı ev nerede?

Ünlü şarkıcı Kuşum Aydın ne kadar hayırlı evlat olduğunu bir kere daha kanıtladı ve 1 milyon lira ödeyerek annesi için ev satın aldı. Detaylar haberimizde Bodrum’da emlak yatırımı yapan ünlülüre kervanına Kuşum Aydın ‘da katıldı. Kuşum Aydın annesi Şelale Uğurlular için Bodrum’da ev satın aldı.

Kuşum Aydın annesi kimdir?

Aydın Uğurlular ( Kuşum Aydın ), tam adı Muharrem Aydın Uğurlular’dır. 1 Temmuz 1966 tarihinde İstanbul’da ailesinin tek çocuğu olarak doğmuştur. Annesinin adı Şelale’dir.

Kuşum Aydın aslen nerelidir?

KUŞUM AYDIN KİMDİR? Asıl adı Muharrem Aydın Uğurlular olan ve Kuşum Aydın lakabıyla anılan sanatçı, 1 Temmuz 1966 yılında İstanbul’da dünyaya geldi.

Kuşum Aydın nerede sahne alıyor?

Muhteşem gala ve eğlence Kuşum Aydın sahnesi eşliğinde Bostancı Green Park Keyifli Sahne ‘de sizleri bekliyor

Kuşum Aydın kiminle evlendi?

Evliliği hakkında konuşmayan ve konu açıldığında kapatmaya çalışan Aydın, ilk evliliğini Tülay Çakır ile 2008’de Almanya’da yaptı. Çiftin evlilikleri 2013 yılında da sona erdi. Babasının o dönem kanser olduğunu ve torun sevmek istediğini söylemesi üzerine çok etkilenen Aydın, Tülay Çakır ile ani evlilik kararı almış.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *