Manavgat’tan Antalya Havalimanına Nasıl Gidilir?

Antalya havalimanından Manavgat’a servis var mı?

Antalya Havalimanı ‘na iniş yaptıktan sonra bölgede bulunan servis araçları ile Antalya Otogarı’na gidilerek, buradan her saat başı hareket eden Manavgat otobüsleri ile ilçeye ulaşım sağlanabilmektedir.

Manavgat Antalya Havaalanı arası kaç km?

Şehir merkezinden 13 km uzaklıkta olan havalimanı farklı ulaşım araçları sayesinde ulaşılması sağlanır. Manavgat ‘a 65 km uzaklıkta olan Antalya Havalimanı, Antalya havalimanından Manavgat ‘a nasıl gidilir sorusunu soranlar için önemli bir bilgi olarak karşımıza çıkar.

Antalya otobüs terminalinden havaalanına nasıl gidilir?

Şehir iç ulaşımda en sık kullanılan ulaşım aracı olan belediye otobüsleriyle Antalya Otogarı’ndan Antalya Havalimanı’na gitmek oldukça kolay. Otogardan kalkan 600 numaralı belediye otobüsleriyle Antalya Havalimanı’na gitmek ortalama 55 – 60 dakika sürüyor.

Antalya Havalimanına hangi otobüs gider?

Antalya Havalimanı Ulaşım: Antalya Havalimanı ile Şehir merkezi arasında Antalya Büyükşehir Belediyesi 600 ve 800 ve 400 numaralı otobüsleri çalışmaktadır. 400, 600, 800 numaralı Otobüsler Antalya Havalimanı ile Şehir Merkezinin bir çok noktası arasında karşılıklı olarak çalışmaktadır.

Antalyaya gitmenin en iyi yolu nedir?

Antalya ‘ya uçak yolculuğu yaparak kısa sürede varabilirsiniz. Çok sayıda havayolu şirketinin Antalya ‘ya direkt uçak seferleri mevcuttur. Ayrıca şehirlerarası otobüs terminallerinden hemen hemen her saat seferler düzenlenmektedir. Antalya ‘ya gitmenin bir diğer yolu da deniz otobüsleridir.

You might be interested:  Ekim Ayında Antalya Da Hava Nasıl Olur?(Çözülmüş)

Lara Antalya Havalimanı arası kaç km?

Antalya Havalimanı Lara arası kaç km; 18 kilometredir. Bu kadar yakın mesafede olan yer için rahat ulaşımı uygun fiyata elde etmeniz DT transfer sayesinde kolaylıkla elde edilir.

Antalya Manavgat arası kaç kilometre?

Antalya ile Manavgat arası kendi aracınızla yaklaşık 1 saat 32 dakikadır. Antalya ile Manavgat arası kaç km yaklaşık olarak toplam 77 kilometre mesafededir.

Alanya Antalya Havalimanı arası kaç km?

Antalya havalimanı Alanya arası mesafe 125 kilometredir. Alanya merkezde Antalya havalimanına gitmek için sırasıyla, Avsallar, İncekum,Türkler, Okurcalar, Manavgat ve Serik’ten geçerek Antalya havalimanına ulaşırsınız.

Antalya Havaş nereden kalkıyor?

HAVAŞ ( Havaş ) HAVAŞ otobüs hattının ilk durağı 10023 – Migros olup son durağı Antalya H.Limanı ✈️ ( Havaş ) durağıdır. HAVAŞ ( Antalya Havalimanı (Ayt) ✈), her gün çalışıyor.

Antalya Havaş otobüsleri nereden kalkıyor?

Antalya Havaş Yolcu İndirme Noktaları: Tedaş Kavşağı, Hal Kavşağı, Kepez Belediyesi, Sanayi Kavşağı, İstikbal Mağazası Önü, Çallı, Erasta AVM, Otogar, Öğretmen Evi, Akdeniz Üniversitesi, Mini City, Kemer Otobüs Durağı, Migros AVM.

Antalya otogara hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Antalya Otogarı yakınından geçiyor: 503, 515, 600, KA07, TK51, TK51A.

Antray saat kaça kadar?

T1A tramvay hattı (Fatih), 15209 – Dış Hatlar 1-Antalya H.Limanı ✈ durağından başlayıp 15161 – Fatih durağına gidene kadar 25 duraktan geçiyor. T1A tramvay hattının bu haftaki saatlerine genel bakış: 06:23’da çalışmaya başlıyor ve 23:53’da bitiyor. Bu haftaki çalışma günleri: her gün.

Antalya 800 otobüs nerede?

800 numaralı Otobüs Havalimanı – Lara – Sampi Kavşağı – Burhanettin Onat Caddesi arasında çalışmaktadır. Sarısu Konyaaltı bölgesi, Çallı kavşağı, kepez Belediyesi Hal kavşağı Havalimanıı arasında artık 400 numaralı Havalimanı otobüsü çalışmaktadır.

You might be interested:  Fethiye Yanıklar Denizi Nasıl?(Çözüm bulundu)

Antalya Kepez den havaalanına nasıl gidilir?

Antalya Havalimanı İç Hatlar Otobüs Durağı Numarası: 11525 ‘dir. 400 Numaralı Otobüs ile Kepez Belediyesinden, Çallı’ den, Akdeniz Üniversitesinden, 5M Migros Alışveriş Merkezinden İl sağlık Müdürlüğünden (Eski İl sağlık Müdürlüğü Binası), Sarısu – Konyaaltı Bölgesinden Antalya Havalimanına Gidebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *