Marmaris Fethiye Nasıl Gidilir?(Çözünme)

Fethiye Marmaris dolmuş nereden kalkıyor?

Fethiye – Marmaris otobüsleri, Fethiye Otogarı, Fethiye Otobüs Durağı veya Port terminalinden kalkacaktır. Marmaris şehrinde otobüsle veya Marmaris Otogarı terminalinde inebilirsiniz.

Fethiye Marmaris otobüs var mı?

Fethiye ve Marmaris arasında 2 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Güney Akdeniz ve Mardin Dilmenler Seyahat.

Fethiye Marmaris arası ne kadar?

Marmaris Fethiye otobüs bileti ne kadar? En ucuz bilet fiyatı 50 TL ‘dir.

Marmaris Fethiye otobüs kaç saat sürer?

Fethiye – Marmaris arası otobüs yolculuğu ortalama 1sa 30dk sürmektedir.

Muğla Fethiye otobüsleri nereden kalkıyor?

Fethiye – Muğla otobüsleri, Fethiye Otogarı veya Port terminalinden kalkacaktır. Muğla şehrinde otobüsden Mugla Otogarı terminalinde inebilirsiniz.

Istanbuldan Muğla Fethiye ye nasıl gidilir?

İstanbul Fethiye arası otobüs seferleri ortalama olarak 15 saat sürmektedir. Bu yolculuk direk olarak Fethiye Otogarı’nda sonlanmaktadır. Yaklaşık olarak 120 – 130 TL olan yolculuk ücretinin ardından ardından yaklaşık olarak 15 TL’lik taksi ücreti ile merkeze ulaşabilir ya da firmaların servisini kullanılabilir.

Bodrum’dan Fethiye’ye otobüs var mı?

Bodrum ve Fethiye arasında 2 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Isparta Petrol ve Güney Akdeniz.

You might be interested:  Esenlerden Mall Of Istanbul A Nasıl Gidilir?(Çözülmüş)

Dalaman Fethiye kaç TL?

En ucuz Dalaman – Fethiye otobüs bileti 170,00 TL ‘dir.

Muğla Fethiye arası kaç TL?

En ucuz bilet fiyatı 180 TL ‘dir.

Muğla Marmaris arası kaç lira?

En ucuz bilet fiyatı 60 TL ‘dir.

Antalya Fethiye arasi ne kadar?

Araba ile Fethiye ile Antalya arası mesafe Fethiye ve Antalya arasındaki mesafe karayoluyla 194 kilometre. Fethiye ile Antalya arasındaki mesafe arabayla yaklaşık 2 saat ve 23 dakika sürmektedir.

Marmaris Datça Fethiye arası kaç km?

Datça – Marmaris arası 70 Km yaklaşık seyahat süresi 1 saat 10 dakikadır. Datça – Muğla arası 125 km yaklaşık seyahat süresi 2 saattir. Datça – Dalaman Havalimanı 170 km yaklaşık seyahat süresi 2 saat 20 dakikadır. Datça – Fethiye arası 210 km yaklaşık seyahat süresi 2 saat 45 dakikadır.

Izmir Fethiye arası otobüs ile kaç saat?

İzmir Fethiye otobüs bileti ile ilgili sorular En kısa otobüs seyahati 4 saat 15 dakika sürmektedir. İzmir Fethiye arası sefer düzenleyen en popüler otobüs firmaları hangileridir? İzmir ve Fethiye arasında 6 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *