Marmaris Selimiye Pazarı Hangi Gün?(EN iyi 5 ipucu)

Marmaris Bozburun pazarı hangi gün?

Bozburun Salı Pazarı Sonra bir araştırdık ortaya Salı günleri kurulan bu pazar ortaya çıktı. Marmaris ‘ten minibüslere doluşan insanlar her Salı akın akın bu pazara geliyor. Nedenmiş efendim? Çünkü büyük kentlerde göremeyeceğiniz bir sürü ot, kurutulmuş sebze ve meyveleri burada bulabilirsiniz.

Datça Köy pazarı hangi gün?

Her ayın son pazar günü kurulan bit pazarı, çocukluk ve gençlik yıllarında kullandıkları eşyalarla yeniden karşılaşıp anılarını tazelemek isteyenlerin uğrak yeri.

Marmaris Söğüt pazarı hangi gün?

Söğüt ‘tte Pazartesi günleri semt pazarı kurulur.

Marmaris Orhaniye pazarı hangi gün?

Cumartesi günleri kurulan köy pazarı çok güzel.

Marmaris Halk pazarı hangi gün?

İçmeler ‘de Çarşamba, Armutalan’da Perşembe, Beldibin’de ise Pazar günleri, geleneksel pazarlar kuruluyor ve gerek yerli halkın ve gerekse turistlerin büyük ilgisini görüyor.

Datça Palamutbükü pazarı hangi gün?

Palamutbükü ‘nde pazartesi ile perşembe günleri içerisinde kurulmuş olan yöresel pazarı ziyaret ederek organik olan ve doğal nitelikli ürünlerden satın alma imkanı bulunmaktadır.

Datça pazarından ne alınır?

Haftanın belli günlerinde kurulan semt pazarlarında taze meyve ve sebze bulabilir, meşhur Datça balığı satın alabilirsiniz. Kuru veya taze şifalı otlar bulabilirsiniz. Bunların dışında Datça ‘ya özgü ve yöre halkının el emeği olan iğne oyalarını, işli örtüleri, ipek dokumaları satın alabilirsiniz.

You might be interested:  Antalya Otogar Nasıl Gidilir?(Çözüm bulundu)

Akyaka pazarı ne zaman?

Akyaka köy Pazarı, her çarşamba günü

Marmaris bit pazarı nerede?

Marmaris ‘in Hisarönü Köyü Mahallesinde yaşamını sürdüren Fransız Cecile Fransuva’nın girişimiyle kurulacak olan Marmaris ‘in ilk Bit Pazarı 31 Ekim Pazar günü, Hisarönü köyü Mahallesi Çınaraltı Mevkiinde kurulacak.(AjansCANKA)- Köyden arkadaşı Cecile Fransuva’nın önerisiyle bir Kadın Dayanışma projesi olarak yola

Köyceğiz pazarı ne zaman?

Kadın Üretici Pazarımız her perşembe günü, Merkez Kapalı Pazar yerinde kurularak,halkımıza hizmet edecektir.

Marmaris Söğüt Köyü nasıl gidilir?

Kendi aracınızla ulaşım sağlayacaksanız, Marmaris merkezden çıkarak Datça yoluna sapın. Bu yolu takiben, Bozburun istikametine saparak sırasıyla Hisarönü, Orhaniye ve Selimiye bölgelerini geçerek Söğüt Köyü ‘ne ulaşabilirsiniz.

Marmaris Söğüt Köyü denizi nasıl?

Marmaris ‘te tertemiz, cam gibi bir deniz arıyorsanız Söğüt Köyü ‘nün denizi tam size göre. Deniz küçük çakıllardan oluşuyor. Hemen derinleşen bir deniz değil. Tertemiz ve balık çeşidinin fazla olmasından dolayı Söğüt Köyü ‘nün denizi tam dalmalık.

Akyaka pazarı nerede kuruluyor?

Muğla’nın Ula ilçesine bağlı turistik Akyaka mahallesindeki Pazar yeri yeniden düzenlenerek açılışı yapıldı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *