Marmaristen Fethiye Ye Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

Marmaris’ten Fethiyeye düzenli olarak otobüs seferleri yapılmakta. Ayrıca bir mavi yolcuğa katılarak da Fethiyeye gitmek diğer bir alternatif.

Marmaris Fethiye arası otobüsle kaç saat?

Fethiye – Marmaris arası otobüs yolculuğu ortalama 1sa 30dk sürmektedir.

Fethiye Marmaris otobüs var mı?

Fethiye ve Marmaris arasında 2 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Güney Akdeniz ve Mardin Dilmenler Seyahat.

Antalya Fethiye arasi ne kadar?

Araba ile Fethiye ile Antalya arası mesafe Fethiye ve Antalya arasındaki mesafe karayoluyla 194 kilometre. Fethiye ile Antalya arasındaki mesafe arabayla yaklaşık 2 saat ve 23 dakika sürmektedir.

Marmaris Datça Fethiye arası kaç km?

Datça – Marmaris arası 70 Km yaklaşık seyahat süresi 1 saat 10 dakikadır. Datça – Muğla arası 125 km yaklaşık seyahat süresi 2 saattir. Datça – Dalaman Havalimanı 170 km yaklaşık seyahat süresi 2 saat 20 dakikadır. Datça – Fethiye arası 210 km yaklaşık seyahat süresi 2 saat 45 dakikadır.

Ortaca Fethiye kaç TL?

Ortaca Fethiye otobüs bileti ne kadar? En ucuz bilet fiyatı 170 TL ‘dir.

Muğla Fethiye arası kaç TL?

En ucuz bilet fiyatı 180 TL ‘dir.

Bodrum’dan Fethiye’ye otobüs var mı?

Bodrum ve Fethiye arasında 2 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Isparta Petrol ve Güney Akdeniz.

Istanbuldan Marmaris’e karayolu ile nasıl gidilir?

Marmaris’e aracıyla ulaşmak isteyenler İstanbul yönünde gelecekler İzmir’den sonra Aydın otobanına girerek Marmaris’e ulaşabilirler. İstanbul’dan Marmaris’e ulaşmak için İstanbul -Yalova-Balıkesir-Akhisar-Manisa-İzmir-Aydın-Muğla-Marmaris güzergâhını takip etmek gerekmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *