Torba Geliş Kaydı Yapıldı Istanbul Kim/istanbul Kim Arnavutköy?(EN iyi 5 ipucu)

Istanbul kim Arnavutköy Torba geliş kaydı yapıldı ne demek?

Sana teslim edilecek kargonun teslimatının şubesine vardığının bildirildiğini belirtmek adına yazılmış bir ibare, Kargo yakında dağıtıma çıkacak ve eline ulaşacaktır.

PTT Torba ne demek?

Vatandaşlar tarafından merak konusu olan ve PTT kargo işlemi yapıldıktan sonra ekrana gelen torba kapandı yazısı kargo üzerinde değişiklik yapılamayacağı anlamına geliyor. Torba kapandı ibaresi kargoda paketleme işleminin tamamlandığını ve kargonun alıcıya ulaştırılmak üzere yola çıktığını ifade ediyor.

PTT Kargo da torbaya eklendi ne demek?

PTT torbaya eklendi teriminin anlamı, gönderi sorgulama bölümünde bu yazı çıkıyorsa kargonun dağıtım merkezine ulaştığını ifade eder. PTT torbaya eklendi terimi, kişinin kargoyu kısa bir süre içerisinde ulaşabileceğini ifade etmektedir.

PTT iş yerine sevk edildi ne demek?

” PTT İşyerine Sevk Edildi ” ifadesi kargonuzun en yakın PTT şubesine ulaştığını ve ertesi gün dağıtıma çıkacağı anlamına gelmektedir. Kargonuz ertesi gün size teslim edilmek üzere bulunduğunuz adrese en yakın PTT Şubesine teslim edilmiştir.

PTT Kargo iş yerine geldi ne demek?

Şubeye ulaşmış ama henüz dağıtıma çıkmamış demektir. Büyük ihtimal ertesi gün dağıtıma çıkarırlar.

Kargo da torba kapandı ne demek?

PTT üzerinden yollanılan her kargoda ” torba kapandı ” cümlesi ile karşılaşmak oldukça mümkündür. Bu cümle, kargonuzun yola çıktığını ve alıcıya doğru ilerlediğini belirtmek için kullanılmaktadır.

You might be interested:  Istanbul Üniversitesi Transkript Nasıl Alınır?(Çözüm bulundu)

PTT Kargo Cts çalışıyor mu?

Merkez PTT şubeleri dışında tüm PTT ‘ler cumartesi günü kapalıdır. Sadece belirli bölgelerdeki PTT şubeleri cumartesi günü 13.30 kadar hizmet vermektedir. Tüm PTT şubeleri pazar günleri kapalıdır.

Cihet listesine eklendi ne demek?

PTT Kargo cihet hazırlama listesine eklendi ifadesi; Kargonun, kargo teslimini yapacak cihetin yani dağıtıcının bir sonraki günkü kargo teslim programına eklendiği anlamına gelir. Listeye eklenen kargolar aynı gün dağıtıma çıkarılamaz. Sadece sonraki gün programına alındığı anlamına gelir.

Kargoda Torba açıldı ne demek?

PTT’de illerin dağıtım merkezlerine ulaşan torbalar, gönderilecekleri ilçelere ve mahallelere göre ayrılmaya başlanır. Bu işlem ” Torba açıldı.” olarak ifade edilir. Bu cümle ile karşılaşıldığı zaman kargonuzun bir ile iki gün içerisinde adresinize teslim edilecektir.

Sevk Edildi ne anlama geliyor?

Sevk edildi, birisini ya da bir şeyi, başka bir yere göndermek ve nakletmek anlamına gelir.

PTT cumartesi açık olur mu?

PTT şubeleri sabah 8.30’dan 12.30’a kadar açıktır. Merkez PTT şubeleri dışında Cumartesi günü tüm PTT ‘ler kapalıdır. Cumartesi günü Sadece belirli bölgelerdeki PTT şubeleri 13.30 kadar hizmet vermektedir.

PTT Kargo Cumartesi günü dağıtım yapıyor mu?

PTT Kargo dağıtım saatleri, PTT ‘nin çalışma saatleriyle aynı olacak şekilde ayarlanmıştır. Buna göre PTT Kargo dağıtım saatleri de öğlen arası vermeyen şubeler için 08:30 ile 17:00 arasında; öğlen arası veren şubelerde ise 08:30 ile 16:30 arasındadır. PTT Kargo cumartesi ve pazar günleri kapalıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *