Vadi Istanbul Alışveriş Merkezi Nerede?(Doğru cevap)

Vadi istanbul avm hangi markalar var?

Vadiistanbul AVM ‘de hangi markalar yer alıyor?

  • Accerosize.
  • adL.
  • Adidas.
  • Altınyıldız.
  • Atasay.
  • Beko.
  • Bernardo.
  • Bershka.

Vadi Istanbul AVM sahibi kimdir?

Vadistanbul AVM, inşaat sektörünün öncü markalarından Invest İnşaat ve Artaş İnşaat ortaklığı tarafından hayata geçirildi.

Vadi istanbul kaç mağaza var?

İstanbul ‘un en çok ziyaret edilen alışveriş merkezleri arasında ilk sıralarda yer almayı hedefleyen ve 14 Eylül 2017 tarihinde kapılarını açan modanın öncü markaları ve dünya lezzetlerini eşsiz bir doğa manzarasında buluşturan Vadistanbul, 270’i aşkın mağazası, eğlence ve sinema alanları ile alışveriş deneyimini

Vadi Istanbul AVM metro ile nasıl gidilir?

METROBUS VE METRO ILE ULAŞIM Zincirlikuyu metrobüs hattından Gayrettepe- Hacıosman metro hattına geçiş yapın. Sanayi mahallesi durağına gelindiğinde Seyrantepe/TT Arena metrosuna aktarma yapın. Seyrantepe’de indikten sonra HAVARAY ile doğrudan Vadi İstanbul ‘un içine geçiş yapabilirsiniz.

Vadi istanbul Flo kaçıncı katta?

Vadistanbul AVM No: 109/C Kat: 1 Daire: 1119, Sarıyer, İstanbul – Yandex Haritalar.

Vadi istanbul evlerini kim yaptı?

Vadi İstanbul projesi inşaat sektörünün iki dev firması Artaş İnşaat ve İnvest İnşaat ortaklığında inşa edildi.

Vadi istanbul’da kaç daire var?

8 blok olarak tasarlanan Vadistanbul Evleri projesinin ilk etabında 1.111 adet konut bulunuyor. Vadistanbul Evleri projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon, 5 oda 1 salon dubleks konutlar bulunuyor.

You might be interested:  Ankara Çiğdem E Sınav Merkezi Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

Vadi istanbul kaç metrekare?

İnşaat sektörünün önde gelen markalarından Artaş İnşaat ve Invest İnşaat ortaklığıyla hayata geçirilen Vadistanbul AVM, 103 bin metrekare alan üzerindeki yerleşimi, 760 metre uzunluğundaki alışveriş caddesi ve Belgrad Ormanı’nın yanı başındaki nefes alan yeme – içme alanlarıyla benzersiz bir konuma sahip.

Axiste hangi magazalar var?

Modern mimarisi ile dikkatleri üzerine çeken Axis Kâğıthane AVM’de Armine, Avea, Avva, Ayyıldız, Batik, Bereket Döner, Beyce, Bosch, Burger King, Cinepol Sinemaları, Coffee Shop Company, Çöpçü, Dagi, De Facto, Deichmann, Derimod, e-bebek, English Home, Esse, Flo, Flormar, Green Salad, Karaca Home, Kiğılı, Koçak Gold,

Vadi istanbula hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Vadi İstanbul yakınından geçiyor: 41Y, 47F, 47L, 63, 64Ç.

Vadi istanbul avm hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Vadi Istanbul Avm yakınından geçiyor: 41Y, 47L, 48L.

Turkcell vadiye nasil gidilir?

Havaray ile Seyrantepe Metrosu’ndan Vadistanbul AVM’ye 3 dakikada erişim sağlanabiliyor. Özel aracı ile Turkcell Vadi ‘ye gelenler içinde TEM otoyolundan bağlanan yeni yollar, trafik telaşı yaşamadan ulaşım imkanını sunuyor.

Havaray ücretsiz mi?

Evyap Holding’e ait arsada, Artaş İnşaat ve Invest İnşaat ortaklığıyla hayata geçirilen Vadistanbul projesi, 2017’nin son aylarında kapılarını açtı. Şu anda Havaray ‘ın ücretsiz olduğunu söyleyen Vadistanbul AVM Genel Müdürü Özgen Özyurt, “Bu hizmeti biz sunuyoruz.

Turkcell vadiye nasıl gidilir?

Turkcell Vadi nerede? Levent ve Maslak’ın hemen yanı başındaki Vadistanbul’da yer alan Turkcell Vadi ‘ye toplu taşıma ile en kolay yoldan, Havaray ile ulaşabilirsiniz. Havaray ile: Seyrantepe Metrosu’ndan Vadistanbul AVM’ye 3 dakikada erişim sağlanabiliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *