Yasmin Resort Bodrum Sahibi Kim?(Doğru cevap)

Bodrum Turgutreis’teki beş yıldızlı Yasmin Bodrum Resort‘un sahibi Aziz Birsin, iş dünyasındaki başarılarıyla olduğu kadar sesi ile de adından söz ettiriyor.

Aziz Birsin kim?

Gurbetçi bir ailenin çocuğu olarak Almanya’da lise ve mühendislik okuyan Abdülaziz Birsin, bariton sesiyle 8 dilde, operadan Türk halk müziğine kadar geniş bir yelpazede şarkı söyleyebilmenin avantajını iyi kullanarak sanayici ve turizmci olmayı başardı.

Aziz Birsin kaç yaşında?

İstanbullu işadamı 58 yaşındaki Aziz Birsin, 7 yıl önce Turgutreis Beldesi’nde 120 dönüm arazi üzerine 50 milyon doların üzerinde para harcayıp, bin 100 kişilik 5 yıldızlı Yasmin Resort Otel’i turizme kazandırdı.

Yasmin Bodrum Resort kaç odalı?

Resort – Convention – Spa Yasmin Bodrum Resort Ultra Herşey Dahil (zaman sınırlaması olmaksızın, hizmetlerden 24 saat boyunca yararlanılması) sistemiyle çalışan,1140 yatak kapasiteli Yasmin Bodrum Resort, misafirlerine her yaşa hitap edebilecek, beklentilerin ötesinde bir tatil anlayışıyla hizmet sunmaktadır.

Golden Age Hotel Bodrum kaç yıldız?

Golden Age Bodrum – All Inclusive, Bodrum (Yalıkavak) konaklamanızda, Magi Beach ile birkaç dakika mesafede ve Yalıkavak Plajı yakınında sizi bekliyor. Bu 4 yıldızlı resort otel Palmarina Yalikavak ve Yalıkavak Yel Değirmenleri yakınındadır.

Bodrum Park Resort hangi koyda?

Yalıçiftlik mevkiindeki tesis; Yalıçiftlik merkeze 2 km, Bodrum şehir merkezine 20 km ve Muğla Milas Havalimanı’na 40 km mesafede konumlanıyor.

Golden Age Hotel Bodrum kimin?

Öztanık Otelcilik ve Turizm A.Ş. Genel Müdürü Golden Age 1, Golden Age 2, Golden Age Bodrum, İstanbul Crystal Hotel, Bodrum Crystal Hotel, Lion Hotel ve inşa halindeki Taksim’de beş(5) yıldızlı otellerin sahip ve işletmecisi.

You might be interested:  Ankara Hızlı Tren Durağı Nerede?(Mükemmel cevap)

Costa Bitezhan Beach kaç yıldız?

Bitez Han Beach, Muğla’nın Bitez bölgesine konumlanmış olup konuklarına 4 yıldızlı bir hizmet sunmaktadır. Tesiste 82 oda bulunmaktadır. Otel konumu ile Bodrum şehir merkezine 6 km mesafede bulunmaktadır. Bitez Han Beach bünyesinde açık yüzme havuzu yer alıp, etrafında güneş şemsiyesi ve şezlong mevcuttur.

Sami Beach Hotel kaç yıldız?

Sami Beach Otel, Türkiye’nin Gümbet kentinde yer alan 3 yıldızlı bir oteldir. Tesiste 112 oda bulunmaktadır. 24 saat açık resepsiyon bulunur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *