Yatakli Sinema Salonu Nerede Istanbul?(Doğru cevap)

Cinemaximum, İstanbul İstinyepark’taki sinema salonunu baştan aşağı yeniledi ve bir de yataklı sinema salonu açtı. Yataklı sinemalarda “Tempur Sinema” ikonu olur. Tempur Sinema Salonu‘nu sadece Cinemaximum Atakule’de mevcuttur.

Sinema yatak kaç TL?

YATAKLI SİNEMA FİYATLARI Dev beyaz perdenin karşısında yatağınızda uzanarak filmi seyretmenin bedeli 2 kişilik bir loca için 150 lira. Sınırsız ve ücretsiz patlamış mısır ve içecek ikramı da yapılıyor. Salonda film arası verilmiyor, reklam yayınlanmıyor.

Yataklı sinemalar nerede?

Mars Cinema Group bünyesinde Cinemaximum’u sinema zincirini satın alan Güney Koreli “CJ CGV”, İstanbul İstinyepark’taki sinema salonunun baştan aşağıya yeniledi.

Atakule yataklı sinema kaç TL?

KİŞİ BAŞI 100 LİRA Kumandası ile seviyesi yükselebilen yatakların yer aldığı salonda filmler ara vermeden devam ediyor. 100 liralık ücret ile birlikte, izleyicilere mısır yanında yiyecek ve içecek de ikram ediliyor.

Premium sinema ne demek?

Sinemaseverlere deri koltuklarda konforlu ve rahat bir sinema deneyimi sunan Premium Cinema, Cinemaximum’da seyircilerle buluşuyor! Premium Cinema keyfini Cinemaximum Atakule, Cinemaximum Marmara Anatolium, Cinemaximum Bursa Anatolium, Cinemaximum Avlu 34 AVM sinemalarında yaşabilirsiniz!

Gold Class sinema kaç TL?

şu an sadece ataşehir watergarden avm’de var. biri 24, diğeri 36 kişilik iki salon, kendine özel fuayesi var. sınırsız kahve ikramı ve terlik-şal hizmeti bulunuyor, ayrıca reklam süresi 3 dakika. koltuklar tuşlar yardımı ile yatar bir hale getirilebiliyor. bilet fiyatı kişi başı 50 tl.

You might be interested:  Park Of Istanbul A Nasıl Gidilir?(Mükemmel cevap)

Tempur Cinema ne demek?

Yatsan Tempur, sinema konsepti ile yarattığı bu özel deneyim alanıyla ziyaretçilerin ürünleri film süresi boyunca test etme imkanı veriyor. İki saatlik bir süreç içerisinde hem Yatsan Tempur teknolojisini deneyimleyip, hem de film keyfini evinizin konforunda hissederek yaşayabilirsiniz.

Sky Auditorium ne demek?

Sky Auditorium nedir? Sky Auditorium salonlarda Gold Class’taki koltuklara göre daha konforlu koltuklar bulunuyor. Uzanır pozisyonda izliyorsunuz ve boyunluk desteği var.

Gold Class ne demek?

Geniş ve yatabilen koltuklarıyla bambaşka bir konfor sunan Gold Class, sinemaseverleri bekliyor. Gold Class salonlarının kendine ait ayrı bir fuaye alanı var. Dileyen misafirlerimiz için telefon şarj ünitesi bulunan salondaki rahat koltuklar konforda sınırı bir üst seviyeye taşıyor.

Yatakli Sinema Nedir?

Salonda film arası verilmiyor, reklam yayınlanmıyor. Kullanıcılar yatakları uzaktan kumanda ile istediği şekilde beline göre ayarlayabiliyor. Yatak çarşafları ve yastık kılıfları her seans sonrası değiştiriliyor.

IMAX sinema ne fark var?

Kanada’lı bir teknoloji şirketi tarafından geliştirilen IMAX, normal filmlere göre daha yüksek kalite ve netlikte film çekimine denir. Imax, gerçeğe en yakın 3 boyutlu görüntüleriyle birlikte iki ayrı projeksiyon cihazı, lazer ses sistemi ve IMAX ‘e özel salon düzeni ile izleyiciye maksimum kalitede görüntü sunar.

Atakule ücretli mi?

Ankara Atakule giriş ücreti 10 TL.

Atakule nasıl çıkılır?

Kuleye çıkış ve inişler için, şehir manzarasına hakim iki panaromik asansör bulunuyor. Uzun zamandır kapalı olan Atakule, Kasım 2018 tarihinde açıldı. Ankara’nın simgesi haline gelen Atakule ‘den şehrin büyük bir bölümü görünüyor. Yeni eklenen ışıklandırmalar sayesinde şehrin her yerinden de o görünüyor.

4d sinema ne demek?

Peki 4DX teknolojisi nedir? 4DX teknolojisi seyircilere filmlerde hareket, titreşim, su, rüzgar, ışıklandırma, koku ve daha fazlasını sinemaseverlere hissettiriyor. Başka bir deyişle sinema izleyicisini gerçek anlamda filme dahil eden bir deneyim sunuyor.

You might be interested:  Bursadan Istanbul Atatürk Havalimanına Nasıl Gidilir?(Mükemmel cevap)

Sinema anlamı nedir?

Sinema Sanatı: Sinema, görüntülerin veya çizilmiş desenlerin ışıkla bir perdeye düşürülerek hareketli görüntüler elde edilmesi temeline dayanan sanat dalıdır. Görüntünün ve sesin temel anlatım öğesi ise kendine özgü bir anlatım tekniği olan senaryo hâlindeki kurgudur.

Kaç tane Cinemaximum var?

Sunmuş olduğu hizmet ve teknolojik yenilikler ile 2013 yılında dünyanın en büyük sinema birliği olan UNIC (International Union of Cinemas) tarafından “Uluslararası Yılın Sinema Grubu” ödülüne layık görülen Mars Cinema Group, 36 şehirde 97 sinema işletmesi ve 848 salon sayısı ile Türkiye’nin en büyük sinema zinciridir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *