Zeytinburnundan Istanbul Havalimanına Nasıl Gidilir?

TAKSİ ile. İstanbul Havalimanı Zeytinburnu‘na yaklaşık 45-50 km mesafede. Zeytinburnu’ndan İstanbul Havalimanı‘na taksi yle gitmek isterseniz 3. havalimanı taksi ücreti yaklaşık 140-150 lira civarında tutar. Ve bu yolculuk yaklaşık 50-55 dk sürer.

Anadolu yakasından Istanbul havalimanına nasıl gidilir?

HAVAİST otobüsleri Anadolu Yakası ‘nda Kadıköy, Sancaktepe ve Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan kalkıyor. Kadıköy Sahil’den kalkan HAVAİST Uzunçayır metrobüs, Kozyatağı metro, Göztepe Köprüsü ve Kavacık Köprüsü’nden de yolcu alarak 3. Köprü üzerinden yeni havaalanına ulaşıyor.

Zeytinburnu HAVAİST nereden kalkıyor?

Zeytinburnu ‘na en yakın HAVAİST durağı, Yenikapı İDO İskelesi’nde ya da Şirinevler Metrobüs Durağı’nda bulunuyor. Bakırköy İDO İskelesi’nden kalkan HAVAİST araçları Şirinevler Metrobüs Durağı’na uğrayıp İstanbul Havalimanı’na ulaşıyor.

Atatürk Havalimanından Istanbul havalimanına nasıl gidilir?

İstanbul Atatürk Havalimanı ‘nda bulunan M1a Metro hattı binerek otogara gidebilirsiniz. Metronun Otogar durağında indikten sonra Otogar İstanbul Havalimanı arasında hizmet veren HVİST-5 Havaist otobüslerini kullanarak rahatça İstanbul Yeni Havalimanı ‘na gidebilirsiniz.

Istanbul Havalimanı’ndan Bakirkoye nasil gidilir?

Bakırköy’den İstanbul Havalimanı ‘na H-9 İETT otobüsleriyle gidebilirsiniz. Bakırköy’de E-5 üzerinde Ömür Plaza’nın önündeki İETT durağından (İncirli metrobüs çıkışından) İETT H-9 Cevizlibağ- İstanbul Havalimanı hattına binip İstanbul Havaalanı’na gidebilirsiniz.

You might be interested:  Istanbul Pendik Nasıl Gidilir?(Çözüm bulundu)

Istanbul havalimanına hangi otobüs gider?

İstanbul Havalimanına ulaşım İETT otobüsleri ile sağlanabilir. İETT’nin H-1, H-2, H-3, H-6, H-8 ve H-9 numaralı hatları ile yeni havalimanına ulaşılabilir.

Istanbul Yeni havalimanından üsküdara nasıl gidilir?

İstanbul Yeni Havalimanı ‘ndan Üsküdar ‘a İETT otobüsleriyle gitmek isterseniz, direk Üsküdar ‘a giden bir İETT hattı yok fakat havalimanından kalkan H2: Yeni Havalimanı -Mecidiyeköy hatlı İETT otobüslerine binerek Mecidiyeköy metrobüse gelip, oradan da metrobüsle Üsküdar ‘a (Altunizade) geçebilirsiniz.

Zeytinburnu hangi havaalanına yakın?

İstanbul Havalimanı Zeytinburnu ‘na yaklaşık 45-50 km mesafede.

Sabiha Gökçen Havaist nereden kalkıyor?

DURAK NEREDE? Sabiha Gökçen HAVAİST durağı havalimanı gelen yolcu çıkış kapısının karşısında bulunan ” Sabiha Gökçen H.L.” İETT durağında bulunmaktadır.

Havaist hangi saatlerde?

04.30, 05.30, 06.10, 06.45 22.40, 23.35, 01.05, 02.35, saatlerinde Taksim Meydan’dan hareket eden araçlarımız Beşiktaş, Zincirlikuyu ve 4. Levent’e uğradıktan sonra İstanbul Havalimanı’na hareket etmektedir. Aracın tahmini geliş süresi Taksim kalkışının 15 dakika sonrasıdır.

Şirinevler yeni havalimanı kaç dakika?

Şirinevler İstanbul Havalimanı arası yaklaşık 70 dakika (1 saat 10 dakika ) sürüyor.

Istanbul havalimanına hangi köprüden gidilir?

Bu şekilde hem TEM’den hem de E5’den bağlanabiliyorsunuz. İstanbul Havalimanı ‘na ayrıca Yavuz Sultan Selim Köprüsü üzerinden Kuzey Marmara Otoyolu aracılığıyla da ulaşabilirsiniz.

Bakırköy Havaş nereden kalkıyor?

DURAK NEREDE? Bakırköy İDO HAVAİST durağı, Bakırköy İDO İskelesi’nin çıkışında bulunan ” Bakırköy İDO İskelesi” İETT Durağında bulunmaktadır.

Havaş nereden kalkıyor istanbul?

Otobüsler beyaz renkli olup, Sabiha Gökçen Havalimanı hareket noktası terminal binası gelen katı çıkışı karşısındadır. Otobüsler, Taksimden Taksim Divan oteli karşısında, Abdulhakhamit caddesinde Point Otel önünden, Kadıköy’den de rıhtım İETT durakları önünden hareket etmektedirler.

You might be interested:  Istanbul Daki En Büyük Lcw Mağazası Nerede?(Mükemmel cevap)

Güneşliden yeni havalimanına nasıl gidilir?

Bağcılar’dan İstanbul Havalimanı ‘na gidecek yolcular Güneşli’den kalkan HAVAİST otobüslerini kullanarak İstanbul Havalimanı ‘na kolayca gidebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *