Antalya Havalimanı Belek Taksi Ücreti Ne Kadar?(Çözüm bulundu)

5M Migros’a 70 lira, Akdeniz Üni. Mekrez Kampüse ise 75 liraya taksi ile ulaşım sağlanıyor. Antalya Havalimanından Belek taraflarına giderseniz ödeyeceğiniz ücret: 200 TL. bile geçebiliyor. Bu yüksek ücretler karşısında araç kiralamak bile daha ucuza gelebilir.

antalyaairporttaxi.net

  • Antalya Havaalanı Belek Antalya için güncel (2019) taksimetre açılış ücreti 3.5 TRY olup kilometre başına tarife 3 TRY ‘dir. Bu yolculuk güzergahını ve fiyat bilgisini aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşmak için aşağıdaki kalıcı bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Antalya Havalimanı Kemer Taksi ne kadar?

Antalya Havalimanı Kemer Transfer 50 TL | Shuttle Kemer.

Antalya Havalimanı Belek nasıl gidilir?

Antalya otogarına gitmek için havalimanında bulunan ücretli Havaş servislerini ya da 600 numaralı otobüs hattından faydalanabilirsiniz. 600 numaralı otobüsleri de havalimanından bulabilirsiniz. Serik otogarına geldiğinizde ise Belek ‘e yine otogar servisleri ile yolculuk yapabilirsiniz.

Antalya Havalimanı ve Belek arası kaç km?

Antalya havalimanı Belek arası mesafe 33,5 km ve Belek transfer süresi sadece 35 dakika sürmektedir. Belek ‘e en yakın havalimanı Antalya havalimanı olmasına rağmen çok nadir de olsa Gazipaşa havalimanını da kullanılır.

You might be interested:  Izmir Balıkesir Uşak Manisa Ve Gümüşhane'de Hangi Maden Yatakları Bulunur?(Soru)

Otogar Havalimanı Taksi ne kadar tutar?

Taksi ile havalimanı otogar arası ödemeniz gereken muhtemel ücret 115 liradır.

Antalya Taksi ücretleri ne kadar?

Alınan karara göre Antalya ‘da 5.5 TL olan taksimetre açılış ücreti 6 TL oldu. İndibindi ücreti ise 12 TL olarak güncellendi. Kilometre başına ödenecek olan ücret ise 5 TL olarak belirlendi.

Antalya Havalimanı Kemer nasıl gidilir?

ANTALYA HAVALİMANI ‘NDAN KEMER ‘E OTOBÜS İLE NASIL GİDİLİR? Antalya Havalimanı ‘nda hizmet veren Tramvayı kullanarak Otogara kadar gidebilirsiniz. Otogarda ise ilçe terminaline gidilerek Kemer ‘e giden otobüslere binebilirsiniz. Aynı zamanda Antalya ‘da yazın her 10 dakikada bir Kemer ‘e giden minibüsler bulunuyor.

Belek Antalya Otogar arası kaç km?

Antalya Merkez Belek Boğazkent arası kaç km; 42 kilometre ve 45 dakika sürmektedir.

Istanbul belek nasıl gidilir?

İstanbul ‘dan Belek ‘e Ulaşım Yapmanız gereken tek şey, Antalya Terminali’nden yarım saatte bir kalkan şehir içi hatları kullanmak. Minibüsle yaklaşık 1 saat süren bir yolculukla otelinize varabilirsiniz. Otobüs ile yaklaşık 11 saat süren Belek yolculuğunu, hava yolu ile sadece 1 saat 15 dakikaya düşürmek de mümkün.

Antalya Havalimanından Serik e nasıl gidilir?

Antalya Havalimanı ‘ndan Serik ‘ e giden HAVAŞ otobüsleri yoktur. Fakat HAVAŞ otobüsleri ile il merkezine geçerek oradan hareket eden otobüsler ile ulaşım sağlanabilir. HAVAŞ bileti fiyatları 10 – 15 TL arasındadır. Sonrasında terminale geçiş yapılarak yarım saatte bir hareket eden otobüsler tercih edilebilir.

Antalya Kundu Belek arası kaç km?

Kundu Belek Arası kaç km; Belek Kundu arası 20 km ve 20-25 dakika sürmektedir. Antalya Belek arası dolmuş; Belek Antalya arası dolmuş maalesef bulunmamaktadır. Antalya Havalimanı Belek Belediye Otobüs Saatleri; Maalesef Belek Antalya arası belediye otobüs seferleri yoktur.

You might be interested:  Istinye Park Izmir Kimin?(Çözüm bulundu)

Antalya merkez ile Belek arası kaç km?

Antalya Merkez Belek Boğazkent arası kaç km; 42 kilometre ve 45 dakika sürmektedir.

Antalya merkez ile havaalanı arası kaç km?

Çünkü havalimanı ve şehir merkezine oldukça yakın mesafede konumlanmasından dolayı tercih edilme sebepleri de artan bir yerdir. Antalya Havalimanı Lara arası kaç km; 18 kilometredir. Bu kadar yakın mesafede olan yer için rahat ulaşımı uygun fiyata elde etmeniz DT transfer sayesinde kolaylıkla elde edilir.

Izmir Havaş otogara gidiyor mu?

Yolcu Alma Noktaları Not: Dış hatlardan gelen charter uçaklarının iniş saatine göre otogara Havaş servis düzenlemektedir. İzmir Havaş İnteraktif Ulaşım Haritası için tıklayınız.

Istanbul havalimanı Taksim Taksi ne kadar?

İstanbul Havalimanı ‘ndan Taksim ‘e taksi fiyatı ne kadardır? İstanbul Havalimanı ‘ndan (IST) şehir merkezindeki Taksim bölgesine yolculuk ücreti yaklaşık 15,0€/17.65$ (150₺) olup seyahat süresi yaklaşık 40 dakikadır.

Izmir otogar ile havaalanı arası kaç dakika?

Havalimanı ile otogar arasında bulunan 26 kilometrelik mesafe kiraladığınız araçta ortalama 30 – 35 dakikada gidebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *