Antalyadan Belek Nasıl Gidilir?(Doğru cevap)

  • Belek Antalya arası mesafe 45 kilometre olup yolculuk yaklaşık olarak 45 dakika sürmektedir. Antalya Belek arası ucuz ulaşım için HAVAŞ servisleri ile otogara gidip oradan Belek otobüslerine binebilirsiniz.

Antalya Belek hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Antalya Belek Boğazkent yolu yakınından geçiyor: MK80, VC56, VF01, VF02, VL13A, VS18.

Antalya Havalimanından Belek nasıl gidilir?

Antalya otogarına gitmek için havalimanında bulunan ücretli Havaş servislerini ya da 600 numaralı otobüs hattından faydalanabilirsiniz. 600 numaralı otobüsleri de havalimanından bulabilirsiniz. Serik otogarına geldiğinizde ise Belek’e yine otogar servisleri ile yolculuk yapabilirsiniz.

Istanbul Belek nasıl gidilir?

İstanbul ‘dan Belek ‘e Ulaşım Yapmanız gereken tek şey, Antalya Terminali’nden yarım saatte bir kalkan şehir içi hatları kullanmak. Minibüsle yaklaşık 1 saat süren bir yolculukla otelinize varabilirsiniz. Otobüs ile yaklaşık 11 saat süren Belek yolculuğunu, hava yolu ile sadece 1 saat 15 dakikaya düşürmek de mümkün.

Belek Antalya Otogar arası kaç km?

Antalya Merkez Belek Boğazkent arası kaç km; 42 kilometre ve 45 dakika sürmektedir.

Ankara Belek arası otobüsle kaç saat?

Ankara – Belek arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 8 saat 20 dakika sürmektedir.

Antalya Havalimanı Belek Taksi ücreti ne kadar?

Antalya Havalimanından Belek taraflarına giderseniz ödeyeceğiniz ücret: 200 TL. bile geçebiliyor. Bu yüksek ücretler karşısında araç kiralamak bile daha ucuza gelebilir.

You might be interested:  Uzun Kemer Nasıl Kısaltılır?(En iyi çözüm)

Antalya Havalimanından Serik e nasıl gidilir?

Antalya Havalimanı ‘ndan Serik ‘ e giden HAVAŞ otobüsleri yoktur. Fakat HAVAŞ otobüsleri ile il merkezine geçerek oradan hareket eden otobüsler ile ulaşım sağlanabilir. HAVAŞ bileti fiyatları 10 – 15 TL arasındadır. Sonrasında terminale geçiş yapılarak yarım saatte bir hareket eden otobüsler tercih edilebilir.

Antalya Havalimanı Belek arası kaç kilometre?

Antalya havalimanı Belek arası mesafe 33,5 km ve Belek transfer süresi sadece 35 dakika sürmektedir. Belek ‘e en yakın havalimanı Antalya havalimanı olmasına rağmen çok nadir de olsa Gazipaşa havalimanını da kullanılır.

Ankara’dan Antalya Belek nasıl gidilir?

Ankara ‘ dan Belek ‘e ulaşım sağlamak için; şehirler arası yolculuk hizmeti veren otobüs firmalarını ya da uçak ile ulaşım seçeneğini tercih edebilirsiniz. Ankara – Antalya arası uçak yolculuğu ortalama 45 dakika sürmektedir. Ankara ‘ dan Belek ‘e otobüs ile gelecekseniz; bu yolculuk ortalama 7 saat 30 dakika sürmektedir.

Belek de nerelere gidilir?

Belek’te Gezilecek Yerler

  • Aspendos Tiyatrosu.
  • Perge Antik Kenti.
  • Kurşunlu Şelalesi.
  • Dinler Bahçesi.
  • Manavgat Şelalesi.
  • Düden Şelalesi.
  • Köprülü Kanyon.

Serik’te kaç mahalle var?

Halen Serik; İlçe Belediyesi ve 66 Mahalleden oluşan 129.418 nüfusa sahip, Antalya’nın 6. büyük ilçesi konumundadır.

Serik Belek mi?

Belek, Serik ilçesinin bir mahallesidir. Belek gibi Kadriye ve Boğazkent de aynı sahil şeridinde yer alan diğer mahallelerdir.

Lara bölgesi neresi?

Lara Plajı, Konyaaltı Sahili ile birlikte Antalya’nın en önemli iki plajından biridir. Şehrin güneydoğusunda Türkiye’nin en uzun kumsalı ve hızla gelişen bir turizm bölgesidir. Muratpaşa ilçe sınırları içindedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *