Aydın Dan Kuşadası Na Nasıl Gidilir?

Aydından Kuşadasına Dolmuş ve Belediye Otobüsleri Aydın şehir merkezine ulaşabilmek için belediye otobüsleri ve dolmuşlar bulunmaktadır. Forum Aydın önünden 403 numaralı belediye otobüsleri ile 8 TL ücret karşılığında Kuşadası ilçe merkezine ulaşabilirsiniz.

Kuşadasına hangi yoldan gidilir?

Kuşadası’na otomobille ulaşım İzmir-Aydın Otoyolu üzerinden Selçuk kavşağından çıktıktan sonra Selçuk ilçe merkezi üzerinden Kuşadası’na yarım saat gibi bir sürede ulaşılıyor. Güneyden ve doğudan gelenlerin ise Aydın merkezi geçtikten sonra Söke üzerinden ilçeye doğrudan ulaşım bağlantısı var.

Izbanla Kuşadası’na nasıl gidilir?

Izmir tren sistemi Izban, havaalanından Selçuk’a kadar gider. Selçuk garajından ise Kuşadası ‘ na 25 dakikalık bir minibus yolculuğu ile ulaşılabilir. Havaalanı servis, tren ve dolmuş saatleri sezona göre değişiklik göstermekte olup kesin saatleri kendi hizmet verdikleri sitelerden öğrenilebilir.

İzmir ili ile Kuşadasına nasıl gidilir?

Kuşadası ‘ na İzmir ‘e uçakla geldikten sonra da kolayca ulaşılabilmektedir. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ na 65 km uzaklıkta olan Kuşadası ‘ na uçaktan indikten sonra HAVAŞ otobüsleri ile gidilebilir. Bazı yerel hava yolu şirketlerinin Kuşadası ‘ na servis hizmeti de bulunmaktadır.

Aydın Merkez kuş adası nasıl gidilir?

Aydın şehir merkezi ile Kuşadası Otogarı arasındaki uzaklık yaklaşık 64 kilometredir. Aydın şehir merkezine ulaşabilmek için belediye otobüsleri ve dolmuşlar bulunmaktadır. Forum Aydın önünden 403 numaralı belediye otobüsleri ile 8 TL ücret karşılığında Kuşadası ilçe merkezine ulaşabilirsiniz.

You might be interested:  Izmir Zara Mağazaları Nerede?(Doğru cevap)

Didime giderken nerelerden geçilir?

İstanbuldan Didim’e gitmek için önce İzmir’e gelinir Yine otobandan İzmir’den Aydın – Denizli istikametine giderken Selçuk sapağını geride bırakıp devam edince ve Selatin Tüneli geçilir. Burdan yön tabelalarından İzmir istikametinden Bodrum istikameti takip edilir. Bodrum istikametine dönülünce Sökeye devam edilir.

Ankaradan Kuşadasına uçakla nasıl gidilir?

Ankara ‘dan Kuşadası’na Ulaşım Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan hareket eden uçak ile ortalama 1 saat 15 dakika gibi bir sürede İzmir Adnan Menderes Havaalanı’na gidebilirsiniz. Ardından 67 km’lik bir yolculuk sonrası Kuşadası’na varmış olacaksınız.

Izbanla Selçuk’a nasıl gidilir?

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Selçuk’a ulaşım: İZBAN treni havalimanından da geçiyor. Tepeköy yönünde İZBAN ‘a binmeniz gerekiyor. Tepeköy’de inip aynı noktada Selçuk trenine aktarma yapıyorsunuz. İZBAN hattının ilk treni Tepeköy’den Selçuk’a 06.40’te kalkıyor.

Istanbul Kuşadası otobüs bileti ne kadar?

En ucuz İstanbul – Kuşadası otobüs bileti 180,00 TL’dir.

Kuşadası hangi havaalanına yakın?

Bölgeye canlılık katan tarihi mirasları görmeye gelenler için bir diğer ulaşım aracı da İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Kuşadası ‘na 95 km yakınlıktadır.

Istanbul’dan izmir’e giderken hangi şehirlerden geçilir?

İstanbul, Tekirdağ, Yalova, Bursa, Balıkesir ve Manisa gibi şehirlerden gelen ziyaretçiler İstanbul – İzmir Otoyolu’nu kullanabilirler. Bu yol ile İstanbul -İzmir arası yolculuk ortalama 4.5 saat sürmektedir.

Izmir Otogar metro var mı?

505 numaralı Çamkule-Bornova Metro hattı da otogardan geçiyor. Dilerseniz bu hattı da kullanabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *