Belek Pazari Ne Zaman?(Doğru cevap)

Belek Cumartesi pazarı nerede?

Belek Cumartesi Pazarı, alışveriş merkezleri, Belek Mah., Mehmet Akif Ersoy Cad., Serik, Antalya, Türkiye – Yandex Haritalar.

Şirinyalı pazarı hangi gün?

Konuksever Kapalı Pazarı, Dedeman Açık Semt Pazarı, Varlık (Bahçelievler) Üretici Pazarı Cuma günü kurulacak. Şirinyalı Açık Semt Pazarı, Yeşildere Açık Semt Pazarı, Sigorta Kapalı Pazarı, Çağlayan Kapalı Pazarı, Meydankavağı Açık Semt Pazarı Pazartesi günü kurulacak.

Altınkum pazarı hangi gün?

Normal Şartlarda Her Hafta Pazar Günleri Kurulan Altınkum Mahallesi Semt Pazarı; Pandemi Nedeniyle Verilen ” Hafta Sonu Yasakları ” Sebebi İle Pazartesi Günleri Kurulmaya Başlandı…

Lara pazarı hangi gün?

Cumartesi günleri Lara / Şirinyalı bölgesinde kurulan yerel halk pazarı, kaliteli ürünleri ve ürün çeşitliliği nedeniyle Sosyete Pazarı olarak bilinmektedir.

Kaş semt pazarı hangi gün?

Otogarin marketlerin olduğu bölgede yer alan pazar Cuma günleri kuruluyor.

Aksu pazarı hangi gün?

Aksu Belediyesi olarak ilçemize yeni bir kapalı pazar daha kazandırdık. Pınarlı Mahallesi’ ne yapmış olduğumuz kapalı pazar tamamlanarak bugün hizmet vermeye başladı. Çarşamba günleri kurulacak olan pazarla ilgili konuşan Belediye Başkanımız Halil Şahin, “Kapalı pazarımız esnafımıza da bölge halkımıza da hayırlı olsun.

Gürsu pazarı hangi gün?

Perşembe Pazarı – Gürsu, Bursa.

Altınoluk Semt pazarı hangi gün?

Altınoluk ‘ta, Cumartesi günleri pazar kuruluyor. Yörüklerin yöresel kıyafetleriyle satış yaptıkları tezgahlardan zeytin, şifalı otlar, doğal sebze ve meyveler alabilirsiniz.

You might be interested:  Izmir Aydın Tren Yolu Ne Zaman Yapıldı?(Soru)

Edremit Havran pazarı hangi gün?

Havran ilçesi’nde Cuma günleri kurulan ilçe pazarı Covid-19 tedbirleri kapsamında artık Perşembe ve Cuma günleri olmak üzere iki gün kurulacak.

Davutlar pazarı hangi gün?

Kuşadası belediyesi yaptığı paylaşımda, ”Sokağa çıkma kısıtlaması sebebiyle; Bu haftadan itibaren Davutlar Mahallesi’nde pazar günü kurulan pazarımız perşembe günleri, Ege Mahallesi’nde kurulan pazarımız ise çarşamba günleri kurulacaktır.” ifadelerine yer verdi.

Kastamonu Pazarı hangi gün?

öz kastamonuda yer alanı çarşamba ve cumartesi olmak üzere çarşının içindeki kalıcı çok katlı mekanında, salı günleri sütün ordaki ara sokakta, cumaları stadyumun arkasındaki arada, pazarları da kuzeykentte kurulur.

Antalya Kemer halk pazarı hangi gün?

Salı günleri kurulan pazarda esnaf, Kemer ‘e gelen yerli ve yabancı misafirlerle güzel diyaloglar kurarak, kaliteli hizmet vermeye çalışıyor.

Antalya Perşembe günü nerede pazar var?

Perşembe Pazarı

  • Yıldız Açık Pazarı – Muratpaşa: Yıldız Mahallesi 100.Yıl Bulvarı
  • Çallı Açık Pazarı – Muratpaşa: Sedir Mahallesi.
  • Dedeman Açık Pazarı – Muratpaşa: Şirinyalı Mahallesi.
  • Yenigün Kapalı Pazarı – Muratpaşa: Yenigün Mahallesi.
  • Meltem Açık Pazarı – Muratpaşa: Soğuksu Mahallesi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *