Bucadan Kuşadası Na Nasıl Gidilir?(Mükemmel cevap)

Izbanla Kusadasina nasil gidilir?

Izmir tren sistemi Izban, havaalanından Selçuk’a kadar gider. Selçuk garajından ise Kuşadası ‘na 25 dakikalık bir minibus yolculuğu ile ulaşılabilir. Havaalanı servis, tren ve dolmuş saatleri sezona göre değişiklik göstermekte olup kesin saatleri kendi hizmet verdikleri sitelerden öğrenilebilir.

İzmir ili ile Kuşadasına nasıl gidilir?

Kuşadası ‘ na İzmir ‘e uçakla geldikten sonra da kolayca ulaşılabilmektedir. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ na 65 km uzaklıkta olan Kuşadası ‘ na uçaktan indikten sonra HAVAŞ otobüsleri ile gidilebilir. Bazı yerel hava yolu şirketlerinin Kuşadası ‘ na servis hizmeti de bulunmaktadır.

Istanbul Kuşadası en kolay nasıl gidilir?

Otobüs ile Kuşadası ‘na Ulaşım İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerden otobüs firmaları ile aktarmasız ilçeye ulaşabilirsiniz. İstanbul ‘dan ilçenin otogarına otobüs firmaları ortalama 10 ile 11 saatte ulaşmaktadır. Ankara’dan yola çıkan tatilciler otobüs ile ortalama 9 ile 10 saat arasında ulaşmaktadır.

Kuşadası uçakla nasıl gidilir?

Kuşadası’na havayolunu kullanıp ulaşmak için Kuşadası’na 82 Km.mesafedeki İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na seferleri olan Pegasus Havayolları, Onur Air, Sun Express, Atlas Jet Havayolları ve Türk Hava Yolları’nın uçuşlarından faydalanabilirsiniz.

Izbanla Selçuk’a nasıl gidilir?

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Selçuk’a ulaşım: İZBAN treni havalimanından da geçiyor. Tepeköy yönünde İZBAN ‘a binmeniz gerekiyor. Tepeköy’de inip aynı noktada Selçuk trenine aktarma yapıyorsunuz. İZBAN hattının ilk treni Tepeköy’den Selçuk’a 06.40’te kalkıyor.

You might be interested:  Burundaki Kemer Evde Nasıl Düzeltilir?(Mükemmel cevap)

Izmir merkezden Kuşadası’na nasıl gidilir?

Kuşadası ‘ na uçakla ulaşım Havalimanından HAVAŞ otobüsleri Kuşadası ve Söke’ye servis yapıyor. Atlasglobal’in de yolculara özel ücretli otobüsü var. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Aydın Otoyolu üzerinden Kuşadası ‘ na 1 saatte ulaşılabiliyor. Bu mesafe 82 km.

Kuşadası hangi havaalanına yakın?

Bölgeye canlılık katan tarihi mirasları görmeye gelenler için bir diğer ulaşım aracı da İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Kuşadası ‘na 95 km yakınlıktadır.

Istanbul’dan izmir’e giderken hangi şehirlerden geçilir?

İstanbul, Tekirdağ, Yalova, Bursa, Balıkesir ve Manisa gibi şehirlerden gelen ziyaretçiler İstanbul – İzmir Otoyolu’nu kullanabilirler. Bu yol ile İstanbul -İzmir arası yolculuk ortalama 4.5 saat sürmektedir.

Istanbul Kuşadası otobüs bileti ne kadar?

En ucuz İstanbul – Kuşadası otobüs bileti 180,00 TL’dir.

Istanbul’dan Kuşadası’na uçakla nasıl gidilir?

Kuşadası – İstanbul arası yaklaşık olarak 474 km’dir. Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan hareket eden uçak ile ortalama 1 saat 15 dakika gibi bir sürede İzmir Adnan Menderes Havaalanı’ na gidebilirsiniz. Ardından 67 km’lik bir yolculuk sonrası Kuşadası ‘ na varmış olacaksınız.

Kuşadası Havaş nereden kalkıyor?

HAVAŞ – KUŞADASI ( Havaş ) HAVAŞ – KUŞADASI otobüs hattının ilk durağı Kuşadası Otogar ( Havaş ) olup son durağı Adnan Menderes Havalimanı ( Havaş ) durağıdır. HAVAŞ – KUŞADASI (Havalimanı), her gün çalışıyor.

Didim hangi havaalanına yakın?

Havaalanı bulunmayan Didim, Bodrum Havaalanı olarak bilinen Milas Havalimanı ‘na yaklaşık 90 km, İzmir Havaalanı olarak bilinen Adnan Menderes Havalimanı ‘na ise yaklaşık 150 km uzaklıkta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *