Derya Bedavacı Izmir De Nerede Sahne Alıyor?(Mükemmel cevap)

Derya ve Orkestra Ekspress Turkuaz Cafe’ de sahne alıyor Yıllardır Turkuaz inciraltı sayesinde tanıdığımız Derya ve Orkestra Ekspress çarşamba günleri hariç hergün aynı mekanda sahne almaya devam ediyor.

Derya bedavacı hangi mekanda?

Cum 20:00. Derya Bedavacı 10 Eylül 2021 akşamı Marla Restaurant’da hayranlarıyla buluşuyor. – Etkinlik alanına gelirken Aşı Kartı veya en geç 48 saat öncesinden yapılmış PCR test sonucunuzu yanınızda bulundurmanızı rica ederiz.

Derya Yılmaz nerede sahne alıyor?

Derya Bedavacı, Jolly Joker Kartal İstMarina sahnesinde * Loca bilet sahiplerinin, 0850 549 01 22 numaralı telefonu arayarak, rezervasyon yaptırmaları zorunludur.

Derya bedavacı Ankarada nerede çıkıyor?

Derya Bedavacı, Jolly Joker Ankara sahnesinde * Sahne önünde yer alan ilk 3 sıra bistroların bulunduğu alanı kapsar.

Derya bedavacı nerede?

1981 yılında dünyaya gelen Derya Bedavacı, 7 çocuklu Sivas’lı bir ailenin 3. çocuğudur. Ailesi ile birlikte İzmir’de yaşamını sürdürmektedir.

Hakan Altun nerede sahne alıyor Istanbul?

Şarkılarını severek söylediğimiz pek çok sanatçıya bestelerini veren ve yaptığı konserlerin tümünde dinleyicisinin ruhuna dokunan Hakan Altun, Jolly Joker Vadistanbul’da sizlerle. * Sahne önünde yer alan ilk 6 sıra bistroların bulunduğu alanı kapsar.

Derya Bedavaci erkek mi?

DERYA BEDAVACI KİMDİR? Derya Bedavacı 7 kardeşli bir ailenin 3. çocuğu olarak Sivas’ta dünyaya geldi. Hayatını İzmir’de sürdüren Derya Bedavacı Ada Su isminde bir kız çocuğu annesidir. Derya Bedavacı ‘nın eşi Davulcu, Baterist’tir.

Derya bedavacı nasıl ünlü oldu?

DERYA BEDAVACI NASIL ÜNLÜ OLDU? Bedavacı. bir röportajında, “Hakan Altun ile 2016 yazında ortak bir arkadaşımızın beni ona dinletmesi vesilesiyle bir araya geldik. Sonrasında da Hakan Altun’un da müzik yönetmenliğini yapan Aydın Kara prodüktörlüğünde albüm yolculuğum başlamış oldu.” ifadelerine yer vermiştir.

You might be interested:  Kuşadası Sığacık Nasıl Gidilir?(Çözüm bulundu)

Derya bedavacı Bodrum’da nerede sahne alıyor?

Güçlü sesiyle adından sıkça söz ettiren şarkıcı Derya Bedavacı, önceki akşam Bodrum Yalıkavak’taki Mücver Restaurant’da sahne aldı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *