Fatmagülün Suçu Ne Nerede Çekildi Izmir?(Çözülmüş)

Yayınlandığı günden bu yana 7’den 70’e izleyici kitlesini her perşembe ekranlara bağlayan “Fatmagül’ün Suçu Ne?” dizisinin ilk bölümleri İzmir Urla’da çekilirken, sonraki bölümlerde karakterlerin İstanbul’a taşınmasıyla birlikte herkes Fatmagül ve Kerim’in hangi semtte olduğunu merak etmeye başladı.

  • Yayınlandığı günden bu yana 7’den 70’e izleyici kitlesini her perşembe ekranlara bağlayan “Fatmagül’ün Suçu Ne?” dizisinin ilk bölümleri İzmir Urla‘da çekilirken, sonraki bölümlerde karakterlerin İstanbul’a taşınmasıyla birlikte herkes Fatmagül ve Kerim’in hangi semtte olduğunu merak etmeye başladı.

Fatmagülün suçu ne dizisinin çekildiği köy?

Ildırı, tüm Türkiye ” Fatmagül’ün Suçu Ne?” dizisi ile fark edildi ve dizinin ilk bölümlerinde sahneler burada çekildi. Antik adı ile Erythrai. Resmi tabelalarda, Ildırı olarak geçse de halk Ildır diyor.

Fatmagül ve Kerim’in evi nerede?

İzleyicinin sabırsızlıkla beklediği 2. sezonun sürprizlerinden biri de değişen set oldu. Fatmagül ve ailesi Avukat Kadir’in evine taşındı. Fatmagül ‘ün ilk kez kendisine ait bir odasının olduğu ev Çengelköy’de bulunuyor. Üç katlı olan ve büyük bir bahçesi bulunan ev İstanbul Boğazı’nın eşsiz manzarasına hakim.

Fatmagülün suçu ne tecavüz sahnesi nerede çekildi?

Dharamshala’da çekilen dizinin başrollerini Pankhuri Awasthy (Amla) ve Rajveer Singh (Kerim) paylaşıyor.

Fatmagülün Suçu Ne evi?

Fatmagül’ün Suçu Ne dizisi, Beykoz’da Göksu deresinin hemen kenarında çekiliyor. Evin sahibi Mimar Gürtan Tokay. Göksu’daki evde doğmuş büyümüş. Baba yadigarı bir ev.

Fatmagülün suçu yok nerede çekildi?

Filmin çekimleri ilk önce Çeşme’de başladı ardından İstanbul’da devam etti.

You might be interested:  Izmir Kokoreç Nasıl Olur?(Doğru cevap)

Fatmagülün Suçu Ne dizisi nerede çekiliyor?

Dizinin çekimleri Çeşme’de başladı ve daha sonra İstanbul’da devam etti. Fatmagül ‘ ün Suçu Ne 2012 yılında yayınlanmıştı. Dizinin tekrarları hafta içi her gün saat 11.00’de Kanal D’de yayınlanıyor.

Fatmagülün Sucu Ne Hangi Kanalda Oynuyor 2020?

Kanal D, gündüz kuşağında Fatmagül’ün Suçu Ne dizisini yeniden izleyicilerle buluşturmaya karar verdi. Kanaldan yapılan duyuruda 30 Kasım Pazartesi gününden itibaren dizi hafta içi saat 11.00’de ekrandaki yerini alacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *