Funtastic Aquarium Izmir Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

Izmir Akvaryum giriş ücreti ne kadar?

Funtastic Aquariums İzmir, haftanın her günü 10:00 – 22:00 saatleri arasında faaliyet göstermektedir. Son giriş saat 21:30’dur. Yetişkin Bileti Fiyatı: 65 TL. Çocuk Bileti Fiyatı: 45 TL (0 – 36 ay ücretsiz.)

Izmir westpark hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Westpark Outlet yakınından geçiyor: 515, 599, 699.

Izmir akvaryum nerede var?

S.S.S | Funtastic Aquarium İzmir | İzmir Aquarium. Nerede bu akvaryum? Bayraklı’da, Karşıyaka-Bornova Çevreyolu üzerinde, Westpark Outlet’te.

West Park akvaryum ne kadar?

İzmir’in İlk ve Tek Akvaryumu, Westpark ‘Funtastic Aquariums İzmir’ Giriş Bileti 49 TL Yerine 39.20 TL’den Başlayan Fiyatlarla.

Antalya Akvaryum giriş ücreti ne kadar?

Akvaryum giriş ücreti: 89,90 TL. 12 yaşından küçükler için fiyat: 62,90 TL.

Westpark izmir nasıl gidilir?

Westpark AVM’ye Nasıl Gidilir?

  1. Özel araç ile çevreyolu üzerinden Cengizhan Mahallesi ayrımına gelerek AVM’ye ulaşabilirsiniz.
  2. Otobüs ile gitmek için 168 Halkapınar-Atatürk Mahallesi, 249 Kemer-Atatürk Mahallesi veya 568 Bornova Metro-Atatürk Mahallesi hatlarını kullanabilirsiniz.

Westpark ne zaman aciliyor?

Tankar Gayrimenkul tarafından 300 milyon TL yatırımla hayata geçirilen Westpark Outlet AVM 11 mayısta Murat Boz konseriyle açılacak. Westpark AVM Türkiye’nin ikinci Ege’nin en büyük outlet AVM’si olacak.

Ankara büyük akvaryum nerede?

Nata Vega Outlet Ankara ‘nın Mamak ilçesinde Doğukent Bulvarı üzerinde bulunmaktadır. Alışveriş merkezinin zemin katında bulunan akvaryuma ulaşım son derece kolaydır. Özel araçla gitmek mümkün olduğu gibi toplu taşıma araçları ile de Aqua Vega Akvaryum ‘a gidilebilir.

You might be interested:  Izmir Otoban Ücreti Nasıl Ödenir?(Soru)

Istanbul deniz akvaryumu nerede?

İstanbul Florya’da bulunan İstanbul Akvaryum; hacmi, interaktifliği, yeni nesil teknolojisi, içinde barındırdığı balık türleri ve canlı çeşidi, yağmur ormanı, gezi güzergahı ve gezi güzergahlarındaki aktiviteleriyle dünya çapında önemli bir konuma sahip bir akvaryum olup İstanbul ‘un özellikle çocuklu aileler için en

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *