Haluk Levent Izmir Konseri Ne Zaman?(Soru)

  • HALUK LEVENT KONSERİ 29 Ekim 2019 – 20.30 Yer: Gaziemir Festival Alanı, İzmir Konser halka açık ve ücretsizdir. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Konserleri 2019 Karaburun Nergis Festivali 2022

Haluk Levent izmir konseri saat kaçta?

Çar 21:00. Sevilen rock sanatçısı Haluk Levent, 26 Eylül’de İzmir Kültürpark Açıkhava sahnesinde sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Haluk Levent Kızılordu konseri izmir ne zaman?

Aleksandrov Rus Kızılordu Korosu ve Haluk Levent ile Cumhuriyet Marşları Konserleri // 9 Ekim 2021 // Bornova Aşık Veysel Açıkhava Tiyatrosu – izmirmag.

Haluk Levent izmir konseri ne zaman 2021?

Cum 20:00. Haluk Levent, 29 Ocak 2021 Cuma akşamı İzmir Arena’da sevenleri ile buluşuyor. – Etkinlik ayakta düzende gerçekleştirilecektir. – Etkinlik alanına video, fotoğraf makinesi, ses kayıt ve diğer dijital kayıt aletleri alınmayacaktır.

Haluk Levent konseri kaç lira?

Rock müzik şarkıcısı Haluk Levent, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nde Zonguldak’ta konser verdi. GMİS, konser ücreti olarak Haluk Levent ‘e 76 bin 500 TL ödedi. Konser ücreti yerel basında eleştirildi.

Ordu Haluk Levent konseri nerede?

Ünlü Sanatçı Haluk Levent, 30 Ekim Cumartesi günü Ordu Altınordu Cumhuriyet Meydanında konser verecek.

Ankara Haluk Levent konseri nerede?

Ankara ‘nın Başkent Oluşunun 98. Yılı Haluk Levent İle Kutlanacak… Gölbaşı Belediyesi, Ankara ‘nın başkent ilan edilişinin 98. Yılını büyük bir coşkuyla kutlayacak. Sevilen sanatçı Haluk Levent, 13 Ekim Çarşamba Günü Saat 20.00’da Gölbaşı Atatürk Sahil Parkı’nda Ankaralılarla buluşacak.

You might be interested:  Izmir Otogardan Bornova Metroya Nasıl Gidilir?

Haluk Levent Kızılordu konseri hangi şehirde?

Haluk Levent, Rus Kızılordu Korosu ile Manavgat’ta konser verdi.

Haluk Levent Antalya konseri ne zaman?

Pzt 21:00. Haluk Levent, 13 Eylül akşamı Antalya Açıkhava Sahnesi’nde sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Kızıl Ordu Korosu uçak kazası ne zaman?

25 Aralık 2016’da meydana gelen uçak kazası sonucunda 64’ü sanatçı ve grup yetkilisi olmak üzere 92 kişi hayatını kaybetmişti.

Haluk Levent Memleketi neresi?

26 Kasım 1968 tarihinde Adana’nın Yüreğir ilçesindeki Yamaçlı mahallesinde doğmuştur. Dokuz kardeşin sekizincisi olan Haluk Levent, ailesinin Nusayri olduğunu fakat Arap olmadıklarını ifade etmektedir. İlkokulu Sabancı İlköğretim Okulu’nda okudu.

Haluk Levent konseri istanbul nerede?

Türk rock müziğinin en sevilen isimlerinden Haluk Levent konseri, Dorock XL Venue’de gerçekleşecek.

Haluk Levent hangi kanalda?

Her hafta perşembe akşamı Star ekranlarında yayımlanan Haluk Levent ‘le Yeniden programının bu haftaki konuğu.. Haluk Levent ‘le “Yeniden”, milyonların sesi olacak. 7’den 70’e herkesin katılabileceği, interaktif bir yayıncılık anlayışıyla seyircisiyle buluşacak olan Haluk Levent, sürprizleriyle de çok konuşulacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *