Hilltown Izmir Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

  • HİLLTOWN KARŞIYAKA AVM NASIL GİDİLİR? Hilltown Karşıyaka AVM’ye Otobüs, İZBAN ve Tramvay ile ulaşmak mümkün. Karşıyaka İskele ve Bostanlı İskele’den Çiğli yönüne hemen hemen tüm otobüsler Hilltown Karşıyaka AVM’nin önünden geçiyor.

Hilltown AVM Izmir Izbanla nasıl gidilir?

Metro hattında Halkapınar yada Hilal durağından İzban ‘a aktarma yaptıktan sonra, “Mavişehir” durağında inerek Hilltown Karşıyaka’ya ulaşabilirsiniz.

Hilltown için hangi metro?

Kadıköy – Tavşantepe Metrosu ile Küçükyalı Durağı’nda inerek Hilltown ‘a ulaşabilirsiniz.

Hilltown hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Hilltown AVM yakınından geçiyor: 130Ş, 251, 500T.

Hilltown AVM hangi tramvay durağı?

Metro ile Hilltown AVM ‘ye gitmek için Hilal veya Halkapınar durağından IZBAN’a aktarma yapmalısınız. Tramvay ile bu AVM ‘ye gitmek için M. Kemal Atatürk Spor Salonu durağında inmeniz yeterli olacaktır.

Mavi bahçeye Izbanla nasil gidilir?

Mavibahçe alışveriş merkezine İzban ile ulaşmak için Mavişehir durağında inmeniz gerekmektedir. Ayrıca Mavişehir ‘e giden 104, 70, 90, 200, 227, 446, 820,827, 525 ve 969 numaralı otobüsler ile de Mavibahçe Alışveriş Merkezine ulaşabilirsiniz.

Küçükyalıya hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Küçükyalı yakınından geçiyor: 130Ş, 16KH, 251, 500T.

Akasya metro ile nasıl gidilir?

Akasya Avm hangi metro durağından gidilir sorusuna verilecek cevap Ünalan’dır. Ünalan metro durağına ulaşmak için Tavşantepe metro hattına binmek gerekmektedir. Ünalan durağında inildikten sonra Akasya AVM çıkışı kullanılmalıdır. Tünelin sonunda Akasya AVM bulunmaktadır.

You might be interested:  Izmir Otogardan Balçova Ya Nasıl Gidilir?(EN iyi 5 ipucu)

Hilltown AVM sahibi kimdir?

Hilltown Karşıyaka, İzmir’in Karşıyaka ilçesinde 2019’dan beri hizmet veren ve Rönesans Holding tarafından işletilen bir alışveriş merkezidir.

Hilltown AVM kaç mağaza var?

63.000 metrekare kiralanabilir alanı ve yaklaşık 2.000 metrekare eğlence alanı olan Hilltown ‘da 200 mağaza, 9 sinema salonu, 40 cafe/restoran ve 2 bin 400 araçlık otopark bulunuyor. 250 milyon Euro yatırım değerine sahip Hilltown ‘un ofis bloğunda ise toplam 8.000 metrekare kiralanabilir alan bulunuyor.

Piazza AVM hangi metro durağı?

Kadıköy – Tavşan Tepe Metrosu ile Esenkent Durağında ‘nda inerek Maltepe Piazza ‘ya ulaşabilirsiniz.

Akasya AVM hangi metro durağında?

Metrobüs kullanılarak önce Uzunçayır durağında inilir. Bağlantı yolundan gidilerek Ünalan metro durağında, Tavşantepe yönüne gidecek olan metroya binilir. Ünalan durağında inilir ve Akasya AVM çıkışından çıkılarak, tünelin sonunda AVM ‘ ye ulaşılabilir.

Hilltown avm saat kaçta açılıyor?

MALTEPE HILLTOWN AVM ÇALIŞMA SAATLERİ 2022 Maltepe Hilltown AVM her gün saat 10:00’da açılıyor ve akşam 22:00’da kapanıyor. AVM yasası gereği çalışma izin verilen çalışma saatleri içinde açık olan alışveriş merkezi, hafta içi ve hafta sonu aynı saatlerde hizmet vermektedir ve öğle arası tatili bulunmamaktadır.

Hilltown saat kaçta açılıyor?

Maltepe Hilltown AVM saat 10.00’da açılıyor ve akşam 22.00’de kapanıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *