Istanbuldan Kuşadası Na Feribotla Nasıl Gidilir?(Çözüm bulundu)

gezimanya.com

  • 1) Kuşadası’ndan İzmir-Aydın Otoyoluna çıkacaksınız. 2) İzmir-Manisa-Akhisar-Balıkesir-Susurluk-Bursa 3.a) Bursa’dan Mudanya’ya geçerek feribotla aracınızı İstanbul’a götürebilirsiniz.

Istanbul Kuşadası en kolay nasıl gidilir?

Otobüs ile Kuşadası ‘na Ulaşım İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerden otobüs firmaları ile aktarmasız ilçeye ulaşabilirsiniz. İstanbul ‘dan ilçenin otogarına otobüs firmaları ortalama 10 ile 11 saatte ulaşmaktadır. Ankara’dan yola çıkan tatilciler otobüs ile ortalama 9 ile 10 saat arasında ulaşmaktadır.

Kuşadasına hangi yoldan gidilir?

Kuşadası’na otomobille ulaşım İzmir-Aydın Otoyolu üzerinden Selçuk kavşağından çıktıktan sonra Selçuk ilçe merkezi üzerinden Kuşadası’na yarım saat gibi bir sürede ulaşılıyor. Güneyden ve doğudan gelenlerin ise Aydın merkezi geçtikten sonra Söke üzerinden ilçeye doğrudan ulaşım bağlantısı var.

Izbanla Kusadasina nasil gidilir?

Izmir tren sistemi Izban, havaalanından Selçuk’a kadar gider. Selçuk garajından ise Kuşadası ‘na 25 dakikalık bir minibus yolculuğu ile ulaşılabilir. Havaalanı servis, tren ve dolmuş saatleri sezona göre değişiklik göstermekte olup kesin saatleri kendi hizmet verdikleri sitelerden öğrenilebilir.

İzmir ili ile Kuşadasına nasıl gidilir?

Kuşadası ‘ na İzmir ‘e uçakla geldikten sonra da kolayca ulaşılabilmektedir. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ na 65 km uzaklıkta olan Kuşadası ‘ na uçaktan indikten sonra HAVAŞ otobüsleri ile gidilebilir. Bazı yerel hava yolu şirketlerinin Kuşadası ‘ na servis hizmeti de bulunmaktadır.

You might be interested:  Eski Izmir Asker Hastanesi Nerede?(En iyi çözüm)

Istanbul Kuşadası otobüs bileti ne kadar?

En ucuz İstanbul – Kuşadası otobüs bileti 180,00 TL’dir.

Didime giderken nerelerden geçilir?

İstanbuldan Didim’e gitmek için önce İzmir’e gelinir Yine otobandan İzmir’den Aydın – Denizli istikametine giderken Selçuk sapağını geride bırakıp devam edince ve Selatin Tüneli geçilir. Burdan yön tabelalarından İzmir istikametinden Bodrum istikameti takip edilir. Bodrum istikametine dönülünce Sökeye devam edilir.

Ankaradan Kuşadasına uçakla nasıl gidilir?

Ankara ‘dan Kuşadası’na Ulaşım Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan hareket eden uçak ile ortalama 1 saat 15 dakika gibi bir sürede İzmir Adnan Menderes Havaalanı’na gidebilirsiniz. Ardından 67 km’lik bir yolculuk sonrası Kuşadası’na varmış olacaksınız.

Izbanla Selçuk’a nasıl gidilir?

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Selçuk’a ulaşım: İZBAN treni havalimanından da geçiyor. Tepeköy yönünde İZBAN ‘a binmeniz gerekiyor. Tepeköy’de inip aynı noktada Selçuk trenine aktarma yapıyorsunuz. İZBAN hattının ilk treni Tepeköy’den Selçuk’a 06.40’te kalkıyor.

Şirince köyü nasıl gidilir?

Selçuk ‘tan Şirince’ye nasıl gidilir: Selçuk ‘tan 8 km uzaklıkta Şirince’ye giden dik, virajlı bir asfalt yol var. Selçuk Terminalinden 20 dakika bir sefer yapan dolmuşlarla Selçuk ‘tan Şirinceye gidiliyor. Dolmuş ücreti 4 TL. Bu yolculuk 20-25 dakika sürüyor.

Kuşadası hangi havaalanına yakın?

Bölgeye canlılık katan tarihi mirasları görmeye gelenler için bir diğer ulaşım aracı da İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Kuşadası ‘na 95 km yakınlıktadır.

Istanbul’dan izmir’e giderken hangi şehirlerden geçilir?

İstanbul, Tekirdağ, Yalova, Bursa, Balıkesir ve Manisa gibi şehirlerden gelen ziyaretçiler İstanbul – İzmir Otoyolu’nu kullanabilirler. Bu yol ile İstanbul -İzmir arası yolculuk ortalama 4.5 saat sürmektedir.

Izmir Otogar metro var mı?

505 numaralı Çamkule-Bornova Metro hattı da otogardan geçiyor. Dilerseniz bu hattı da kullanabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *