Izmir Adnan Menderes Havaalanı Hangi Semtte?(En iyi çözüm)

Adnan Menderes Havaalanı 38.289165 enlem ve 27.155001 boylamda yer almaktadır. Semt/Mahalle olarak Dokuz Eylül Mh. ve Gaziemir ilçesine bağlıdır. Adnan Menderes Havaalanı haritası Izmir ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Adnan Menderes Havaalanı posta kodu 35425.

Izmir hava alanı nerede?

Adnan Menderes Havalimanı, İzmir şehir merkezine 15 km uzaklıkta. Havalimanı şehrin güneyinde Gaziemir ilçesinde konumlanıyor.

Izmir hava alanı hangi ilçede?

Adnan Menderes Havalimanı (IATA: ADB, ICAO: LTBJ), Türkiye’nin İzmir iline hizmet veren uluslararası havalimanıdır. Şehir merkezinin 14 km güneyinde, Gaziemir ve Menderes ilçeleri sınırları içindedir. Adını 1950-1960 yılları arasında başbakanlık yapan Adnan Menderes’ten (1899-1961) almaktadır.

Izmirde hangi havaalanları var?

İzmir Havaalanları

  • HAVAŞ İZMİR İSTASYONU BAŞMÜDÜRLÜĞÜ – HAVAALANLARI YER HİZMETLERİ A.Ş.
  • TAV İZMİR ADNAN MENDERES HAVALİMANI – İZMİR TAV EGE İŞLETMECİLİĞİ YATIRIM YAPI İŞLETMELERİ A.Ş.
  • THK SELÇUK MEYDAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ – SELÇUK HAVAALANI – TÜRK HAVA KURUMU.
  • ADNAN MENDERES HAVALİMANI – UÇAK AKARYAKIT DOLUM TESİSLERİ

Izmir havalimanına metro ile nasıl gidilir?

Hat üzerindeki Hilal ve Halkapınar istasyonlarından ise İzmir metrosuna aktarma yapılabilmektedir. Mavişehir istasyonundan kalkan 200, Cumhuriyet Meydanı’ndan ‘ndan kalkan 202 ve Bornova metro istasyonundan kalkan 204 numaralı ESHOT otobüsleri havalimanına 24 saat ulaşım sağlamaktadır.

You might be interested:  Izmir De Bomba Nerede Yenir?(Doğru cevap)

Izmir hava alani hangi semtte?

Adnan Menderes Havaalanı 38.289165 enlem ve 27.155001 boylamda yer almaktadır. Semt /Mahalle olarak Dokuz Eylül Mh. ve Gaziemir ilçesine bağlıdır. Adnan Menderes Havaalanı haritası Izmir ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Adnan Menderes Havaalanı posta kodu 35425.

Izmir Adnan Menderes Havalimanı Buca arası kaç km?

İzmir’in güzel ilçesi Buca ile İzmir hava limanı olan Adnan Menderes arası 21 km ‘dir.

Çeşme Adnan Menderes Havaalanı arası kaç km?

İzmir Havalimanı Çeşme arası mesafe kaç Km? İzmir Adnan Menderes havalimanı ile Çeşme Arası mesafe 95 kilometredir. Bizim Transfer ile yolculuk süresi 65 dakika sürmektedir.

Adana Hava Limanı hangi ilçede?

Şakirpaşa Havalimanı 36.985577 enlem ve 35.297363 boylamda yer almaktadır. Seyhan ilçesine bağlıdır. Şakirpaşa Havalimanı haritası Adana ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir.

Izmir Konak ile havaalanı arası kaç km?

İzmir Adnan Menderes Havalimanı şehir merkezi ( Konak ) arası 15 km ‘dir.

Izmir kaç tane havaalanı var?

İzmir ‘in 4 tane havaalanı var, 5. si de yolda. Bir ay sonra 210 bin metre karelik yeni bir terminali de hizmete açacağız. İzmir ‘de başarırsak, Türkiye’de başarırız.

Nereye uçuşlar var?

Güncel Uçuş Planı | Coronavirüs Salgını | Türk Hava Yolları

Izmir hava limanı Konak nasıl giderim?

İzmir ‘in Gaziemir ilçesinde bulunan havalimanı, Konak ‘a ortalama 16-17 km uzaklıktadır. Havalimanı ‘nın önünden kalkan İZBAN hattı ile Alsancak durağında inerek yaklaşık 25-30 dakikada ilçe merkezine ulaşım sağlanmaktadır. Havalimanından otobüs ile Konak ‘a gitmek için 202 no’lu Eshot hattı kullanılabilir.

Izmir garajdan havaalanına nasıl gidilir?

İzmir Otogarı’ndan haftanın 7 günü 24 saat çalışan 204 numaralı ESHOT otobüsü Otogar ile Havalimanı ulaşımı için en kolay yöntem. Otogar’dan havalimanına ulaşım için bir diğer alternatif de Halkapınar İZBAN İstasyonu’na otobüs ya da dolmuşla ulaşıp bu istasyondan İZBAN treni ile havalimanına gitmek.

You might be interested:  Izmir Havaalanından Güzelbahçe'ye Nasıl Gidilir?(Çözünme)

Izmir havaalanından otogara nasıl gidebilirim?

İlk olarak İzmir Adnan Menderes Havalimanı ‘ndan İzban’a binip, Halkapınar İstasyonu’na gitmeniz gerekiyor. Daha sonra istasyon önünden kalkan minibüslere binerek, İzmir Otogarı’na rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bu aktarmalı yolculukta, havalimanından otogara gitmek ortalama 40 – 45 dakika sürüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *