Izmir Adnan Menderes Havaalanından Kuşadasına Nasıl Gidilir?(Çözülmüş)

  • İzmir Adnan Menderes Havalimanından 2 farklı yol kullanılarak Kuşadasına Ulaşmak mümkün. Bunlardan ilki Aydın otoyolu diğeri ise çevre yolu. Bu iki yolun şehre uzaklıkları arasında yaklaşık 20 km lik bir fark bulunuyor.

Izmir Adnan Menderes Havalimanından Kuşadasına nasıl gidilir?

İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Kuşadası ‘na en yakın ve en işlek havalimanı. Havalimanından HAVAŞ otobüsleri Kuşadası ve Söke’ye servis yapıyor. Atlasglobal’in de yolculara özel ücretli otobüsü var. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Aydın Otoyolu üzerinden Kuşadası ‘na 1 saatte ulaşılabiliyor.

Izmir havaalanından otogara nasıl gidebilirim?

İlk olarak İzmir Adnan Menderes Havalimanı ‘ndan İzban’a binip, Halkapınar İstasyonu’na gitmeniz gerekiyor. Daha sonra istasyon önünden kalkan minibüslere binerek, İzmir Otogarı’na rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bu aktarmalı yolculukta, havalimanından otogara gitmek ortalama 40 – 45 dakika sürüyor.

Izbanla Kusadasina nasil gidilir?

Izmir tren sistemi Izban, havaalanından Selçuk’a kadar gider. Selçuk garajından ise Kuşadası ‘na 25 dakikalık bir minibus yolculuğu ile ulaşılabilir. Havaalanı servis, tren ve dolmuş saatleri sezona göre değişiklik göstermekte olup kesin saatleri kendi hizmet verdikleri sitelerden öğrenilebilir.

Kuşadası’na en yakın havaalanı hangisi?

Bölgeye canlılık katan tarihi mirasları görmeye gelenler için bir diğer ulaşım aracı da İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Kuşadası ‘ na 95 km yakınlıktadır.

You might be interested:  Kuşadası Sığacık Nasıl Gidilir?(Çözüm bulundu)

Izmir havalimanı Bornova taksi ne kadar?

Açılış ücretleri 3,90 olan taksilerde her kilometre başına 3,70 liralık artış söz konusudur. Taksi ile havalimanı otogar arası ödemeniz gereken muhtemel ücret 115 liradır. Bornova merkez için ortalama ücret 100 liradır. 35 liralık ücretle Gaziemir merkezine yapılan ulaşım en uygun taksi ücretidir.

Kuşadası Havaş nereden kalkıyor?

HAVAŞ – KUŞADASI ( Havaş ) HAVAŞ – KUŞADASI otobüs hattının ilk durağı Kuşadası Otogar ( Havaş ) olup son durağı Adnan Menderes Havalimanı ( Havaş ) durağıdır. HAVAŞ – KUŞADASI (Havalimanı), her gün çalışıyor.

Adnan Menderes Havalimanı hangi otobüs gider?

İzmir Adnan Menderes Havalimanı ‘ndan yapılan otobüs hizmetleri, Büyükşehir Belediyesi bünyesinde olan ESHOT Genel Müdürlüğü’nün tahsis etmiş olduğu 200, 202 ve 204 numaralı otobüsler ile gerçekleşmektedir.

Havaş kaç TL?

Sabiha Gökçen Havalimanı – Kadıköy ve Havalimanı – Taksim arasında hizmet veren HAVABUS otobüsleri ile kişi başı 20.50 ve 27.50 TL ücret karşılığında seyahet edebilirsiniz.

Izmir Havaş otogara gidiyor mu?

Yolcu Alma Noktaları Not: Dış hatlardan gelen charter uçaklarının iniş saatine göre otogara Havaş servis düzenlemektedir. İzmir Havaş İnteraktif Ulaşım Haritası için tıklayınız.

Izbanla Selçuk’a nasıl gidilir?

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Selçuk’a ulaşım: İZBAN treni havalimanından da geçiyor. Tepeköy yönünde İZBAN ‘a binmeniz gerekiyor. Tepeköy’de inip aynı noktada Selçuk trenine aktarma yapıyorsunuz. İZBAN hattının ilk treni Tepeköy’den Selçuk’a 06.40’te kalkıyor.

Şirince köyü nasıl gidilir?

Selçuk ‘tan Şirince’ye nasıl gidilir: Selçuk ‘tan 8 km uzaklıkta Şirince’ye giden dik, virajlı bir asfalt yol var. Selçuk Terminalinden 20 dakika bir sefer yapan dolmuşlarla Selçuk ‘tan Şirinceye gidiliyor. Dolmuş ücreti 4 TL. Bu yolculuk 20-25 dakika sürüyor.

Didim hangi havaalanına yakın?

Havaalanı bulunmayan Didim, Bodrum Havaalanı olarak bilinen Milas Havalimanı ‘na yaklaşık 90 km, İzmir Havaalanı olarak bilinen Adnan Menderes Havalimanı ‘na ise yaklaşık 150 km uzaklıkta.

You might be interested:  Izmir Den Sonra Hangi Şehir Gelir?

Kuşadasına en ucuz nasıl gidilir?

En uygun fiyata Kuşadası Uçak Bileti için tıklayınız. Kuşadası’na havayolunu kullanıp ulaşmak için Kuşadası’na 82 Km.mesafedeki İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na seferleri olan Pegasus Havayolları, Onur Air, Sun Express, Atlas Jet Havayolları ve Türk Hava Yolları’nın uçuşlarından faydalanabilirsiniz.

Istanbul’dan Kuşadası’na uçakla nasıl gidilir?

Kuşadası – İstanbul arası yaklaşık olarak 474 km’dir. Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan hareket eden uçak ile ortalama 1 saat 15 dakika gibi bir sürede İzmir Adnan Menderes Havaalanı’ na gidebilirsiniz. Ardından 67 km’lik bir yolculuk sonrası Kuşadası ‘ na varmış olacaksınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *