Izmir Antalya Nasıl Gidilir?(Doğru cevap)

Izmir’den Antalya’ya hangi yoldan gidilir?

İzmir ‘ den Antalya ‘ya özel araçla yapılacak olan yolculuklarda yola İzmir Çevre Yolu üzerinden çıkılmalıdır. Daha sonra sırasıyla; Aydın, Nazilli, Acıpayam, Korkuteli ve Antalya tabelaları takip edilmelidir. İzmir ile Antalya arası mesafe 450 kilometre olup, seyahatler ortalama 5 saat 45 dakika sürmektedir.

Istanbuldan antalyaya hangi yoldan gidilir?

İstanbul ile Antalya arası uzaklık yaklaşık olarak 696 kilometredir. Yolculuğa başladıktan sonra Gebze, Yalova, Bursa, Bilecik, Kütahya, Afyonkarahisar ve Isparta yol güzergahını takip etmeleri gerekmektedir. Sonrasında ise Isparta’dan Burdur’a geçiş yapılarak, oradan Antalya ‘nın Aksu ilçesine giriş yapılır.

Izmir’e giderken hangi şehirlerden geçiliyor?

İzmir’e Özel Araç ile Ulaşım İstanbul, Tekirdağ, Yalova, Bursa, Balıkesir ve Manisa gibi şehirlerden gelen ziyaretçiler İstanbul- İzmir Otoyolu’nu kullanabilirler.

Antalyaya giderken hangi şehirlerden geçilir?

Antalya Havalimanı’na aktarmasız seyahat edebileceğiniz şehirler arasında İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Mardin, Kayseri, Van, Samsun, Gaziantep, Trabzon ve Diyarbakır bulunuyor.

Antalya izmir arası otoban var mı?

İzmir ve Antalya ‘yı birbirine bağlayacak otoyol projesiyle, iki il arasındaki mevcut 580 kilometre devlet yolu ile 6-7 saat süren seyahat, 440 kilometre otoyolla 3 saate inecek.

Istanbuldan ankaraya en kolay nasıl gidilir?

İstanbul’dan Ankara arabayla ulaşım için ilk seçenek Anadolu Otoyolu ve D-140 Yolu üzerinden Mudurnu-Adapazarı güzergahını takip etmek. Bu güzergah 441 km’lik bir rota. Rota üzerinde Akyazı, Mudurnu, Beypazarı ve Sincan bulunuyor ve arabayla 6 saat sürüyor.

You might be interested:  Izmir Otogarından Çeşmeye Nasıl Gidilir?

Mersine giderken hangi şehirlerden geçilir?

İzmir’den Mersin’e özel araçla gitmek için Uşak, Afyonkarahisar, Konya, Ereğli, Pozantı, Tarsus rotası takip ediliyor.

Muğlaya giderken nerelerden geçilir?

Ortalama 210 kilometre mesafede yer alan Muğla ‘ya E87 otobanı kullanılarak en kısa şekilde ulaşım sağlanabilir. Sırasıyla Menderes, Torbalı, Aydın üzerinden devam edip Yatağan, Bayır ardından Muğla ‘ya ulaşım sağlanabilir. Bu yolculuk yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir.

İzmir antalya kaç saat sürüyor?

İzmir Antalya arası toplam 460 km ‘dir. Arabayla ve otobüsle yaklaşık olarak 6 saatte gidilebiliyor. Uçakla seyahat süresi 1 saat ile 1 saat 15 dakika arasında değişebiliyor.

Antalya İzmir arası ne kadar?

İzmir – Antalya arası karayolu ile 443 km’dir.

Antalya İzmir otobüs ile kaç saat sürer?

Antalya İzmir Otobüs Yolculuğu Kaç Saat Sürüyor? Antalya İzmir arası otobüs yolculuğu süreleri güzergâha, varış noktasına ve yolculuktaki duraklara bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Seferler ortalama olarak 6 saat 40 dakika ile 8 saat 25 dakika arasında sürmektedir.

Istanbuldan izmire yeni yol kaç para?

1. sınıf araçlar 367 TL ödeyecek. 2. sınıf araçlar 568,50 TL ödeyecek. 3. sınıf araçlar 696,50 TL ödeyecek.

İzmir İstanbul eski yol kaç kilometre?

İSTANBUL İZMİR ARASI KAÇ KM? O-5 üzerinden Osman Gazi Köprüsünü kullanmadan ( eski yoldan 569 km ) gidişiler ortalama 90 km fazla yol kat ediyorsunuz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *